Skoči na vsebino

Gilera Runner


Neven

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni.

Imam Gilero Runner 2t, 2002 letnik.

Zanima me katere vrste žarnic bi se mi prilegale, brez kakršnih predelav (zamenjal bi rad vse sprednje žarnice, pozicijske, kratke, dolge). Iščem pa kakšne "100% white lights" žarnice. Kakšen link, kje se jih da kupit bi bil dobrodošel.

Pravtako me zanima ali je možno zamenjati števec, kateri ima obratomer? Trenutni (original) števec je brez obratomera.

Hvala za odgovore in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni.

Imam Gilero Runner 2t, 2002 letnik.

Zanima me katere vrste žarnic bi se mi prilegale, brez kakršnih predelav (zamenjal bi rad vse sprednje žarnice, pozicijske, kratke, dolge). Iščem pa kakšne "100% white lights" žarnice. Kakšen link, kje se jih da kupit bi bil dobrodošel.

Pravtako me zanima ali je možno zamenjati števec, kateri ima obratomer? Trenutni (original) števec je brez obratomera.

Hvala za odgovore in lep pozdrav.

Za žarnice ne vem, števec z obratomerjem pa je KOSO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak je treba kaj predelati, dodati, da bi mi števec delal? Kot pravim, original števec nima obratomera.

Še vedno pa me zanima, kakšne žarnice so na motorju :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak je treba kaj predelati, dodati, da bi mi števec delal? Kot pravim, original števec nima obratomera.

Še vedno pa me zanima, kakšne žarnice so na motorju :S

Ja nič ni treba dodat, kupi števec, zraven dobiš navodila za montažo IN kako se ga zveže - vsak skuter ima pick-up senzor ki šteje obrate motorja, samo vsi tega nimajo prikazano na armaturi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!