Skoči na vsebino

Izbira pravega 125cc motorja


2pack2

Priporočene objave

Dober dan!

Jeseni bi si rad kupil 125cc motor in sicer se odločam me Cagiva Raptor 125 in KTM 125 Duke. Ali ima kdo kakšne nasvete pri odločitvi?

Lahko tudi priporočate kakšen drug motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Jeseni bi si rad kupil 125cc motor in sicer se odločam me Cagiva Raptor 125 in KTM 125 Duke. Ali ima kdo kakšne nasvete pri odločitvi?

Lahko tudi priporočate kakšen drug motor.

Priporočam ti, da nas to vprašaš jeseni.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma mamo raptorco in smo zlo zadovolni. Vozne lastnosti, vzmetenje, bremze pospeški... neprimerljivo z 4T hondo ki smo jo mel prej. Če bi se saj mal bl dinamično rd pelju in jo meu tud za kšne fure ne pa sam za v šolo ti jz raj raptor priporčam. :evilgrin:

Kar se pa tiče pokvarljivosti: naša je 2 leti stara, prvi lastnik in ni blo NITI ENE stvari k bi povzročila dodatne stroške. Izogibej se pa zgonjenih jajc, ker lahko da boš meu precej stroškov :whistle:

Morš se pa zavedat da več pije kt 4T(6-8l)...

Če te še kej zanima pošli PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma mamo raptorco in smo zlo zadovolni. Vozne lastnosti, vzmetenje, bremze pospeški... neprimerljivo z 4T hondo ki smo jo mel prej. Če bi se saj mal bl dinamično rd pelju in jo meu tud za kšne fure ne pa sam za v šolo ti jz raj raptor priporčam. :evilgrin:

Kar se pa tiče pokvarljivosti: naša je 2 leti stara, prvi lastnik in ni blo NITI ENE stvari k bi povzročila dodatne stroške. Izogibej se pa zgonjenih jajc, ker lahko da boš meu precej stroškov :whistle:

Morš se pa zavedat da več pije kt 4T(6-8l)...

Če te še kej zanima pošli PM :D

Lahko pričakuje mašino od Mitota, spremenjeni prenosi in to je to. :)

Servisov za Cagivo v SLO skoraj da ni več, deli so sicer poceni in se jih da dobit direkt iz italije.

KTM je pa pač tak...lani si dobu ceu kup uradnih servisov in prodajnih mest, kvaliteta na vrhuncu, 4 taktno, popolnoma nov model, jebački....

če bi kupvau novo bi vzeu KTMa sigurno. :) Nwm zkaj, sam nekak mi je KTM nad Cagivo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede servisa ne rabš skrbet...

Mašina na našmu je od E3 mitota(tanov mito euro 3 standard) ...

Deli za KTM so pa nenormalno dragi + velik orodja majo specialnega, se prau nč šraufanja doma če ti to kej pomen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Sam sem lastnik Cagive Raptor in nimam ene slabe besede čez njo. Vožnja z njo je čisti užitek. Sam imam letnik 2007 sem drugi lastnik ko sem jo kupil je imela nekaj čez 6000 km, sedaj jih ima okoli 9000 in nisem imel nikakeršnih problemov. Bremze so od Brembota, sprednje vzmetenje Marzzochi, zadnje Sachs. Za 125 je oprema ki bi jo komot dal na močnejši motor. Všeč mi je tudi, da ima že v originalu CDR ventil, tako, da vleče lepo na nizkih obratih in ni tako izrazite luknje ki je značilna za 2t motorje. Normalna hitrost je tam 150-160. Pri 150 flikneš v 6 in gre normalno brez naporov. Še ena prednost je, da je pod tankom prostor za Jet čelado tako da če boš peljal kakšno punco boš čelado lahko spravil tja. Tudi dostop do posodice za olje je sila lahek. Dvigneš tank, ga nasadiš na palico(ista finta kot pri autih, ko haubo nasadiš na palico) in že lahko točiš. Tudi po sami vožnji te hrbet ne boli prav nič saj je poza na motorju ravno pravšnja med športno in penzjonistično :)). Zdaj za KTMja ne vem ampak glede takih motorjev je Italija>Avstrija :) kdaj jeseni boš kupoval? Takrat bom jaz prodajal. Več info na PM. Lp žnj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!