Skoči na vsebino

Motul 710 - količinski popust


Guest anzeee93

Priporočene objave

Guest anzeee93

Vsi ki ste za to da bi vzeli skupaj vecjo kolicino olja motul 710 se javite tukaj...Usak naj napise kolk L bi vzel pa nardimo en seznam, da vidimo kolk L se naroci da dobimo količinski popust.... :rolleyes:

lahk pa date se ksn msn zravn al pa kej za lazji kontakt :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem tekoj za to...ker mi že zmankuje od prvega paketa ko sem ga sam naročo...jaz dolgo nemorem čakat, ker če bom bom dal za liter 20€.

Jaz sem se že pozanimal in bi dobil za sebe 15l Motula 710 za 12,40€/kos.

Tako da če bote to hitro naročli še lahko mene štejete polek za 15l.

Drugače bom pa jaz sam vzel za sebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Ja jaz sem tekoj za to...ker mi že zmankuje od prvega paketa ko sem ga sam naročo...jaz dolgo nemorem čakat, ker če bom bom dal za liter 20€.

Jaz sem se že pozanimal in bi dobil za sebe 15l Motula 710 za 12,40€/kos.

Tako da če bote to hitro naročli še lahko mene štejete polek za 15l.

Drugače bom pa jaz sam vzel za sebe...

js iscem kje bi se kj dubil pa nc pamtnga, da bi se splacal it iskat...js uzamem 5 al pa 10 L...tko da ce bi pr tep narocil to bi blo 20/5 L + se ksn bi pomoje uzeu ksne 5 L...ce je seveda mogoce tm kjer ti kupujes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno je tudi več vzet...jasno.

Ampak zaj če bi jih še dosti vzelo potem nimam tolko dnarja za založit...plus tega je riziko naročevat za večjo število pa si potem na koncu kdo premisli.

To bi se potem mogli fiksno zmenit kak pa kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Možno je tudi več vzet...jasno.

Ampak zaj če bi jih še dosti vzelo potem nimam tolko dnarja za založit...plus tega je riziko naročevat za večjo število pa si potem na koncu kdo premisli.

To bi se potem mogli fiksno zmenit kak pa kaj.

sm ti poslou cifro, poklic me pa se zmenmo... =) useen cenej prde kokr pa litr po litr kupvat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS je jajc.

povej en razlog zakaj bi bil jajc... jas sem vedno v rs-ko tankal tts-a pa nisem mel nobenih problemov zarad tega... škoda mi je dat 20e. za 1l 710, če dobim 2l tts-a za isto ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej en razlog zakaj bi bil jajc... jas sem vedno v rs-ko tankal tts-a pa nisem mel nobenih problemov zarad tega... škoda mi je dat 20e. za 1l 710, če dobim 2l tts-a za isto ceno

Men je na Hondi neverjetno zapacalo komplet motor :) Potem sem šel na Fuchs pa se je dejansko boljše odrezal, Motul sem pa na vseh ostalih 2 taktih fural pa ni blo nikjer nič olja :)

Moje skromno mnenje...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno vlival tts--nikoli problemov ZARADI OLJA, s tem mislim da bi zaribal al pa kaj, pa sem naredil z tts-om več kot 30000km.

drugače pa je motor letel tudi na stihl večkrat trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js iscem kje bi se kj dubil pa nc pamtnga, da bi se splacal it iskat...js uzamem 5 al pa 10 L...tko da ce bi pr tep narocil to bi blo 20/5 L + se ksn bi pomoje uzeu ksne 5 L...ce je seveda mogoce tm kjer ti kupujes?

Jst pol za tako ceno 5l, ;D 25/30litrov,..

SAm kam bi to mogui pridt iskat..? ;P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Jst pol za tako ceno 5l, ;D 25/30litrov,..

SAm kam bi to mogui pridt iskat..? ;P

bi po posti men poslal pa bi ti prpelu al bom su pa js iskat pa ti prpelem...5 L pol? dj mi na zasebca posl cifro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo olje je na pošti...tak da ga lahko pričakuješ v ponedeljek.

ODLICNO, ;D;D;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo olje je na pošti...tak da ga lahko pričakuješ v ponedeljek.

Iz kje olje naročas oz. kam ga greš iskat? če ni zaupno ;P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko enega mehanika...ki ga dobro poznam pa pozna te vode...tak da mi je on zrihto...točno trgovine pa nevem, ker kopuje dele vsepovsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!