Skoči na vsebino

Honda CR80 - Kawasaki KX80 - Yamaha YZ80


Foxxy

Priporočene objave

Pozdravljeni

Sem nov in me zanima kateri motor bi mi najbolj priporočali za nakup.

Izbiram med Hondo cr80, Kawasaki kx80, Yamaha yz80 in pa suzuki rm65 ki ga ni v naslovu teme.

Zanima me kateri je najbolj kvaliteten, katerega se najbolj splača kupit in kako je kaj z vzdrževanjem motorja?

Imel bi ga za vožnjo po gorskih in peščenih poteh in seveda tudi za kakšen skok.

Zanima me pa tudi kaj je treba zamenjati na koncu sezone?

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Sem nov in me zanima kateri motor bi mi najbolj priporočali za nakup.

Izbiram med Hondo cr80, Kawasaki kx80, Yamaha yz80 in pa suzuki rm65 ki ga ni v naslovu teme.

Zanima me kateri je najbolj kvaliteten, katerega se najbolj splača kupit in kako je kaj z vzdrževanjem motorja?

Imel bi ga za vožnjo po gorskih in peščenih poteh in seveda tudi za kakšen skok.

Zanima me pa tudi kaj je treba zamenjati na koncu sezone?

Hvala in LP

Tukaj je skorej vseglih, vsi so si med seboj podobni in mislim da so si podobni tudi po kvaliteti. Jaz bi se raje držal Honde in Yamahe saj je delov več. Zdej vzdrževanje je pri krosah precej drago kot verjetno že sam veš (bencin, dobro olje, mazanje ketne, filter, gume....). Zdej nevem kako je na 80ccm ampak pri 125cc 2t vem da se ponavadi tja do 50max ur naredi servis, oz. tko na koncu sezone, odvisno od stila in pa od število prevoženih ur. Nisem prepričan kaj vse se menja mislim pa da: bat, po potrebi ketna, zobniki, pregleda se ležaje, vago, vzmetenje... Predvsem je pomembno da motor pred vožnjo segreješ in tankaš dobro olje (Castrol TTS, Motul 710, 800...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!