Skoči na vsebino

Honda cr85 - majhna kolesa


master6

Priporočene objave

Imam hondo cr85 letnik 2004. Sedaj sem jo vozil z velikimi kolesi a sem jo prerasel, mislim jo dati mlajšemu bratu vendar je za njega še prevelika. Zato sem hotel dati gor majhna kolesa. Zanima me koliko se motor zniža, če se to sploh da, kje lahko vse to najceneje kupim in koliko me pride približhno stati.

Hvala za odgovore in Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo cr85 letnik 2004. Sedaj sem jo vozil z velikimi kolesi a sem jo prerasel, mislim jo dati mlajšemu bratu vendar je za njega še prevelika. Zato sem hotel dati gor majhna kolesa. Zanima me koliko se motor zniža, če se to sploh da, kje lahko vse to najceneje kupim in koliko me pride približhno stati.

Hvala za odgovore in Lep pozdrav

Boljše bo da brat še malo odraste :D Ker so velika kolesa bolje saj greš lažje po terenu pa še neboš si nakopu nepotrebnih stroškov. Raj se nej zdej še mau uči na kašnem Tomosu ko bo pa zadost velk bo pa šou na Hondo :D. Aja kok je pa star da mu je premala ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše bo da brat še malo odraste :D Ker so velika kolesa bolje saj greš lažje po terenu pa še neboš si nakopu nepotrebnih stroškov. Raj se nej zdej še mau uči na kašnem Tomosu ko bo pa zadost velk bo pa šou na Hondo :D. Aja kok je pa star da mu je premala ?

Ima 11 let, je pa precej mičkn za svoja leta .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima 11 let, je pa precej mičkn za svoja leta .

Aja, je lahko vseglih pogledaš za kakšna manjša platišča, ebay itd. Drugač je to precej močno za 11 let...:D No ja kukr se vzame to že vi veste :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, je lahko vseglih pogledaš za kakšna manjša platišča, ebay itd. Drugač je to precej močno za 11 let...:D No ja kukr se vzame to že vi veste :D

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam hondo cr85 letnik 2004. Sedaj sem jo vozil z velikimi kolesi a sem jo prerasel, mislim jo dati mlajšemu bratu vendar je za njega še prevelika. Zato sem hotel dati gor majhna kolesa. Zanima me koliko se motor zniža, če se to sploh da, kje lahko vse to najceneje kupim in koliko me pride približhno stati.

Hvala za odgovore in Lep pozdrav

menjam mala kolesa za velika,če še jih maš

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo cr85 letnik 2004. Sedaj sem jo vozil z velikimi kolesi a sem jo prerasel, mislim jo dati mlajšemu bratu vendar je za njega še prevelika. Zato sem hotel dati gor majhna kolesa. Zanima me koliko se motor zniža, če se to sploh da, kje lahko vse to najceneje kupim in koliko me pride približhno stati.

Hvala za odgovore in Lep pozdrav

pokliči 041690041

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!