Skoči na vsebino

Osama mrtev! Spet ameriški nateg?


dukemb

Priporočene objave

Ne vidim razloga zakaj bi si to izmišljevali. Ne rečem da bi to naredili kako leto po 7/11, sedaj pa res ni bilo razloga. Že več let ni vodil al kaide in se je ''le'' skrival zaradi kao zdravstvenih težav. Po mojem, ni razloga da bi bil to nateg. Je pa res čudno glede na način kako so se znebili trupla ipd.

Kar se pa tiče same njegove smrti in odziv amerike... ubili so ga, vse lepo in prav. Ubil je več kot 3000 nedolžnih ljudi, zaslužil si je manj kot smrt, ampak vseeno...Američani praznujejo njegovo smrt kot da so se znebili vseh groženj in ne vem česa še. Če bo kaj, bo vsega skup sedaj še več prav zaradi tega. Al Kaida je že obljubljala aktiviranje nuklearne bombe in ne vem česa vsega še v primeru da Osamo dobijo / ubijejo..S tem ko so ubili Osamo se še zdaleč niso znebili Al Kaide ki je verjetno imela ''plan B'' v primeru da osamo ubijejo...

V trenutku ko slišiš da je Osama bil ubit je itak to to...dolgoročno gledano pa so američani naredili le večjo sranje.

Moje skromno mnenje...

P.S.

obama-bin-laden-dead-fox40-mistake-550.jpg

(''Obama bin laden'' lol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir je nek ameriški forum:

And to the other skeptics/pseudo-conspiracy theorists ranting on about him being buried at sea. Islam requires that the deceased are buried before sundown. We took his body, we pretty much had to follow that custom.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje so ga pospravli in kar v morje spustili. DNK bodo kar sami preverili. Spet smrdi po potegavščini.

a mora it Borut Pahor preverit, če je Obama ali ne?

paranoiki itak nič ne verjamejo, tudi, če bi bili zraven, ko bi ga poknili - bi dvomili, da je bil pravi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel da si z ubijanjem lahko prislužiš Nobelovo nagrado, sam se mi zdi da je vse skupaj zrežirano, ker je Obami toliko padla priljubljenost :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naivno.

Kakšen bi bil lahko razlog da sedaj vzdigujejo ves ta prah če ga res ne bi ubili?

(razen tega da se volitve bližajo vendar je to še bolj naivno pomoje..-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen bi bil lahko razlog da sedaj vzdigujejo ves ta prah če ga res ne bi ubili?

(razen tega da se volitve bližajo vendar je to še bolj naivno pomoje..-)

Jah, treba je pokazat, da Obama drži slogan "Yes we can!" in da je porihtal nekaj, kar Bushu ni uspelo ... skratka - pozitiven hype, da pridobi kakšnega republikanca na svojo stran in da ne izgublja več demokratov, kot se mu je dogajalo zadnje čase ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen bi bil lahko razlog da sedaj vzdigujejo ves ta prah če ga res ne bi ubili?

(razen tega da se volitve bližajo vendar je to še bolj naivno pomoje..-)

Te bom vprašala takole: res misliš, da bi ga sploh ubili, če od tega ne bi imeli koristi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mi je čudn da ves "demokratičen svet" tole slavi...... a ni ravn v demokraciji tko da dokler nisi obsojen nisi kriv?

A gre po novem tko da greš s svojimi silami v eno državo na lastno pest pa enga pospraviš?

Pol so povojni poboji tut ok al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, treba je pokazat, da Obama drži slogan "Yes we can!" in da je porihtal nekaj, kar Bushu ni uspelo ... skratka - pozitiven hype, da pridobi kakšnega republikanca na svojo stran in da ne izgublja več demokratov, kot se mu je dogajalo zadnje čase ...

Te bom vprašala takole: res misliš, da bi ga sploh ubili, če od tega ne bi imeli koristi?

trance_19_hmm.gif Maš prav..

Mal novic:

Taliban planning revenge attacks

Slike iz hiše:

image-209656-galleryV9-oedb.jpg

image-209657-galleryV9-cgry.jpg

image-209664-galleryV9-icnh.jpg

image-209669-galleryV9-cxdo.jpg

image-209667-galleryV9-falt.jpg

image-209673-galleryV9-cduf.jpg

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mi je čudn da ves "demokratičen svet" tole slavi...... a ni ravn v demokraciji tko da dokler nisi obsojen nisi kriv?

A gre po novem tko da greš s svojimi silami v eno državo na lastno pest pa enga pospraviš?

Pol so povojni poboji tut ok al kako?

tole si si sam zelo lepo odgovoril ... :grim sploh tisto v narekovajih je postalo čista realnost..

povojni poboji so pa itak v stilu kosovske bitke : naš največji poraz je naša največja zmaga ...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je totalen nateg, lahko, da Osama v resnici nikdar ni obstajal. Pa tudi glede skrivanja trupla zaradi morebitnih terorističnih svetišč, se mi zdi malo bosa. Tudi slika mrtvega Osame je možen fotošop (na 24ur je prikazan morebiten izvirnik slike).

BTW @Gasperr bilo je 9/11 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah lepo vas prosim s tem conspiracy teorijami..

Ja, tista slika je itak photoshop, je blo dokazano. Oziroma je tista slika nastala že kakšni dve leti nazaj, sedaj pa, ko vsi iščejo po brskalnikih ''Osama'' je tista slika pricurljala na površje.. Tudi ni bila objavljena s strani vlade ampak s strani medijev.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je totalen nateg, lahko, da Osama v resnici nikdar ni obstajal. Pa tudi glede skrivanja trupla zaradi morebitnih terorističnih svetišč, se mi zdi malo bosa. Tudi slika mrtvega Osame je možen fotošop (na 24ur je prikazan morebiten izvirnik slike).

BTW @Gasperr bilo je 9/11 ;)

jst sm pa skoz mislu de je blo 11. septembra ....:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, treba je pokazat, da Obama drži slogan "Yes we can!" in da je porihtal nekaj, kar Bushu ni uspelo ... skratka - pozitiven hype, da pridobi kakšnega republikanca na svojo stran in da ne izgublja več demokratov, kot se mu je dogajalo zadnje čase ...

To je edini uržeh. Vse ostalo so pa itak nepomembne podrobnosti.

Tale zumbek na čelu največje teroristične države na svetu je absolutno bel. Verjetno bi tudi z lahkoto dobil častno članstvo v KKKlanu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa skoz mislu de je blo 11. septembra ....:hmm:

Ma ja, blo je enga qrčevga dne, ko sem s polomljenim kolenom ležal na kavču na prelepi gorenjski in mislil, da predvajajo tisto rušenje stavb, ki jih ga imajo američani polno. Pol so pa še novinarji začel jambrat in vriskat. Cirkus, ki se že leta vleče. Verjamem pa prav eno figo da je to vse res in ne naštimano.

"Show must go on" je verjetno edino kar je resnično pri vsem tem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa ne vem v čem vsa fama o tem Bin Ladnu, in da amere ni sram to še naprej pogrevat. Pogledu sem si Zeitgeist in še nekaj primerljivih filmov (pozabil naslove) in če jim je verjeti, pol so si ameri 9/11 nardili sami, saj je dokazov ogromno. (nikjer ni letal, celo nikjer sledov letal, nosilci dvojčkov so dokazano narezani s plazmo itd...) Čudi me, d svojci umrlih še niso Busha po srednjeveško razčetverili, ker jaz bi ga. Ta BinLaden pa je pač en rjuhar, k so ga rabl za jagenjćka. Lahk bi ga ustil pr mir. al pa vsaj na tiho pospravl. Sploh pa slika k je bla nek objavljena je tak fejk, da bi jaz v paintu od windowsow lepšo zmontiral.

Seveda se še vedno sprašujem če je splloh Bin Laden kdaj obstajal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: teoretiki zarote prevec precenjujete izvajalce zarot. VEDNO se nekje nekdo najde, ki mu nekaj v necem ali pri nekomu "ne stima". iz katerihkoli razlogov. in spregovori.

ce hoces obvarovati skrivnost bodi siguren, da si edini ki jo pozna. simpl k´pasulj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je totalen nateg, lahko, da Osama v resnici nikdar ni obstajal. Pa tudi glede skrivanja trupla zaradi morebitnih terorističnih svetišč, se mi zdi malo bosa. Tudi slika mrtvega Osame je možen fotošop (na 24ur je prikazan morebiten izvirnik slike).

BTW @Gasperr bilo je 9/11 ;)

Da se trupla takih ljudi na neznanih lokacijah pokopljejo, je zelo stara praksa !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa glih tdaj so ga spucali ,ko mi je naročal polaganje kamna :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!