Skoči na vsebino

Osama mrtev! Spet ameriški nateg?


dukemb

Priporočene objave

Obama je edini črnec v Ameriki, ki se trudi dokazati, da je res nekoga ubil.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno v vsakdanjem življenju, tudi ko pišeš po forumu uporabljaš množico stvari, ki jo imaš od njih. Od procesorja naprej (oz. nazaj). tudi po zaslugi izvoza njihove ''demokracije'' ki je mnogokrat sicer vprašljiva, imaš možnost pisati, kar se ti zljubi, imaš internet, da sploh lahko kam pišeš...

Se še sprašuješ, kaj imaš od njih?

Demokracijo imamo po mojem od angležev, francozov in kar je še te svojati evropske?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, tudi Microsoft Word je ameriški - programirajo ga pa verjetno Indijci :-)

post-19673-0-64301000-1305056998_thumb.jpg

Ja Justin, verjetno le ti na vsem svetu veš, da je Indija programerska meka. Ali pa si hotel imeti spet le zadnjo besedo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, tudi Microsoft Word je ameriški - programirajo ga pa verjetno Indijci :-)

Indijci, ki so jih izobrazili privatni ameriški kolidži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno v vsakdanjem življenju, tudi ko pišeš po forumu uporabljaš množico stvari, ki jo imaš od njih. Od procesorja naprej (oz. nazaj). tudi po zaslugi izvoza njihove ''demokracije'' ki je mnogokrat sicer vprašljiva, imaš možnost pisati, kar se ti zljubi, imaš internet, da sploh lahko kam pišeš...

Se še sprašuješ, kaj imaš od njih?

ja, pa kaubojske filme.

Nisi zadel bistva. Če imaš kaj od njih, si moral kupiti in dobro plačati. >Celo nafto plačuješ po tej ceni , ki je sedaj zaradi njih in njihovih ozemeljskih teženj. Vojna stane. In kdo ima zdaj kaj od koga?? Zakaj točno se je pa Ladn tako zameril Amerjem, pa verjetno ne bomo nikol točno izvedeli. Verjetno se jim ni dal j... , pa ubijat ni nobenemu problem.

Če primerjamo Adolfa in Amerje, mislim da ni velike razlike. Dolfi je z vojsko prehodil bojišča, da bi vspostavil svoj sistem, Amerji pa svoj sistem uspostavijo kar z "izvozom" svoje demokracije. Če pa ne gre, pa puška zapoje....

Moje mišljenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj točno se je pa Ladn tako zameril Amerjem, pa verjetno ne bomo nikol točno izvedeli. Verjetno se jim ni dal j... , pa

A nisi slišal za dvojčka :blink: :hmm::huh:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi slišal za dvojčka :blink: :hmm::huh:

A je keri dvojčke naredu pa spizdu?eek.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšni dvojčki nekaj, zakaj bi se BinLadnu, sinu poslovnega partnerja od Busha seniorja, kar naenkrat odpelo in bi zorganiziral kamikaza izlet do Manhattan-a, tako za štos malo. Da ne omenjam, da je bil tudi na temeljih in v notranjosti nastavljen eksploziv, ki je detoniral tik preden so se avioni zarili v stavbe...poglejte si malo posnetke, no.

Da ne omenjam teorije, da BL ozr. človek na posnetkih, niti dvakrat ni isti človek...

Niste valjda take ovce, da v pravljice verjamete.

9-11 je medijsko napihnjen bullshit, organiziran s strani Amerov, zato, da lahko pod pretvezo "National Security" gladko posegajo v vse osnovne čl. pravice in, da pridobivajo kapital pod pretvezo "demokracije" ozr. demagogije.

Interesi ZDA so vsem jasni, a oni so braća Dalton, mi smo pa revčki, ki nimamo druge izbire kot naguziti se in stisniti zobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi slišal za dvojčka :blink: :hmm::huh:

(sem vedu, da bo eden to napisu)

A so se kar iz dolgočasja zaletavali v WTC???? :naughty:

vrni se na začetek.....

to so vse posledice nekih dejanj, zamer itd.... eden do drugih

(sej mogoče je pa kater res kteri dvojčke naredu, pa spizdu. :l_01: Zdej pa bombe mečejo eden drugim...) :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšni dvojčki nekaj, zakaj bi se BinLadnu, sinu poslovnega partnerja od Busha seniorja, kar naenkrat odpelo in bi zorganiziral kamikaza izlet do Manhattan-a, tako za štos malo. Da ne omenjam, da je bil tudi na temeljih in v notranjosti nastavljen eksploziv, ki je detoniral tik preden so se avioni zarili v stavbe...poglejte si malo posnetke, no.

Da ne omenjam teorije, da BL ozr. človek na posnetkih, niti dvakrat ni isti človek...

Niste valjda take ovce, da v pravljice verjamete.

9-11 je medijsko napihnjen bullshit, organiziran s strani Amerov, zato, da lahko pod pretvezo "National Security" gladko posegajo v vse osnovne čl. pravice in, da pridobivajo kapital pod pretvezo "demokracije" ozr. demagogije.

Interesi ZDA so vsem jasni, a oni so braća Dalton, mi smo pa revčki, ki nimamo druge izbire kot naguziti se in stisniti zobe...

Mogoč, nam pa takale poza paše........ :naughty: :naughty: :l_01::l_01::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na teorije zarote ne moreš nikoli racionalno odgovarjat, ker temeljijo na nepreverjenih namigovanjih, konstruktih, blodnjah ipd.

Če sta dvojčka padla zaradi podtaknjenega eksploziva, zakaj hudiča je bilo potem potrebno uprizarjati še burko z letali, šolati pilote, ugrabljati letala, jih ravno pravočasnu usmeriti v stolpnice ipd.

Ampak seveda, vsak lahko verjame, kar mu paše. Zadnje čase je itak moderno, da so nekateri ki se oglašajo na internetu strokovnjaki za vsako vprašanje, od zdravstva, šolstva, do mednarodnega terorizma... to, da nimajo nikakršnih tovrstnih znanj in izkušenj seveda ni ovira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ampak seveda, vsak lahko verjame, kar mu paše. Zadnje čase je itak moderno, da so nekateri ki se oglašajo na internetu strokovnjaki za vsako vprašanje, od zdravstva, šolstva, do mednarodnega terorizma... to, da nimajo nikakršnih tovrstnih znanj in izkušenj seveda ni ovira.

aja?

oni na internetu so hepani?

ja seveda, oni "tapravi strokovnjaki", ko jih gledaš vsak večer pri poročilih so tapravi.

malo se zamisli.

zakaj so v egiptu v času protestov internet skenclali? in gadafi? in še kje?

televizija, ko je tak resnična pa je na veliko vse objavlala?

zakaj je amerika sprejela zakon (ga še sprejema?), da lahko predsednik s pritiskom na gumb ves internet po državi ugasne? (malo karikirano ampak ideja je taka)

ker je tak brezvezen in so vse samo teorije zarote ter blodnje nekaterih? mhm...

vladajoča elita se boji interneta. ja zakaj le?

po mojem mnenju ni več daleč čas, ko bo internet pod cenzuro. gogsigavedi kaj bo IPv6 prinesel.

niso vsi ti superračunalniki, ki se gradijo kar tako brez razloga. za obdelavo velike količine podatkov in njihovo filtriranje pač rabiš močno mašino. simpl.

upam, da ne gledaš vsak večer 24ur in se jeziš pred televizijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja?

oni na internetu so hepani?

ja seveda, oni "tapravi strokovnjaki", ko jih gledaš vsak večer pri poročilih so tapravi.

V Area 51 majo spet novega marsovca, pa JFK in Elvis sta tudi tam - živa, pa ugrabljeni avioni so bili le maskirani Zeppelini, ki jih je nacistična celica lansirala z namenom spet zavzeti svet. Pa nostradamus in inki predvidevajo konec sveta 17.5.2012 ob 12:33 in 21 sekund, pa šparglji so najboljše zdravilo proti raku, samo nam to farmacevti skrivajo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Area 51 majo spet novega marsovca, pa JFK in Elvis sta tudi tam - živa, pa ugrabljeni avioni so bili le maskirani Zeppelini, ki jih je nacistična celica lansirala z namenom spet zavzeti svet. Pa nostradamus in inki predvidevajo konec sveta 17.5.2012 ob 12:33 in 21 sekund, pa šparglji so najboljše zdravilo proti raku, samo nam to farmacevti skrivajo... :naughty:

če majo marsovce ne vem.

JFK je mrtev, ker ga je "federal reserves", centralna banka al kaj že je skinla. mimogrede, bil je zadnji predsednik, ki mu je prišlo na pamet, da bi se sploh poskusil kaj upret oz. spremenit situacijo.

ugrabljeni avioni? nič ne vem, je pa res, da so nacisti imeli jako zanimive prototipe in je na tisoče znanstvenikov in inžinerjev končalo v ameriških vojaških bazah. zato pa so američani nr.1.

čisto možno da raznorazni nlp-ji nisi nič drugo, kot prototipi plovil, ki so dejansko okrogle oblike in delujejo na principu antigravitacije ter podobnih čirul-čarul.

marsovci so idealna krinka. napiši "die glocke" v gugla, naj bo to dovolj za začetek.

(ne pravim, da ni inteligentnih bitij v vesolju. ali drugih, če se slučajno mi med njih štejemo.)

nostradamuh? eh... ne vem, me nikoli ni zanimal.

inki? ja, res nekaj napovedujejo, ampak ne konca sveta. samo konec nekega obdobja. iz vodnara v ribi ali obratno, ne vem zdaj na pamet.

zakaj poskušaš zavajat z nekimi gluparijami?

aja, glede dvojčkov... ni ti jasno zakaj burke okoli avionov, šolanja itd. ja kaj ti ni jasno?

menda je treba nekaj zaigrat, da pol raja kot ti nasede. rečt, da so se neki talibani zaleteli je pač ena od opcij.

malo si oglej našo zgodovino.

ni treba it v stari rim nazaj ali še dalje.

kakih 60 let je dovolj. tudi hitler je požgal Reichstaga in rekel da so bli komunisti. tako je dobil podporo za rigorozne zakone, enako kot amerika in njihov "The USA Patriot act".

ti kar verjami ameriški administraciji. pač ste eni taki, se za 3 mesece nazaj ne spomnite kaj se je dogajalo. wikileaks? istim osebam še zdaj nasedaš. hilary se je osramotila, da bi se mogla v zemljo vgreznit, ampak še kar nastopa in glumi. hura...

pa nima veze... bencin bo zmeraj dražji, tak da obvezno ta vikend na tomor pa eno dolgo turo. če bo vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Antigravitacija :? Da te skinejo centralne rezerve :? Zaradi nacistov v bazah so američani nr.1 :? Zaigrat sinhrono zaletavanje in podtaknit bombe, ker bi že slednje zlahka pripisali teroristom :?

Pejmo se res raje vozit :OK:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!