Skoči na vsebino

Osama mrtev! Spet ameriški nateg?


dukemb

Priporočene objave

:lol1: teoretiki zarote prevec precenjujete izvajalce zarot. VEDNO se nekje nekdo najde, ki mu nekaj v necem ali pri nekomu "ne stima". iz katerihkoli razlogov. in spregovori.

ce hoces obvarovati skrivnost bodi siguren, da si edini ki jo pozna. simpl k´pasulj.

Osama je zaj pri Elvisu ...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnite filma ''Walter brani Sarajevo''? No, nekaj takega je pa Bin Laden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so pa idioti tile Američani, da poimenujejo bin Ladna kar Geronimo ... Geronimo je bil indijanski poglavar in celemu svetu je jasno, da so Ameri indijancem oziroma native Amerikancem storili ogromno krivic, ko so jih invadirali in začeli po kontinentu frajerje špilat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so rekl po radiu da naj bi bil to uboj, ker Osama naj ne bi bil oborožen, ko so ga ubili

zdaj bodo še onga tožili ki ga je ustrelil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bojim, da ne bo to postala praksa ... teli specialci lahko pridejo v vsako državo brez njihove vednosti, pobijejo kar jim ne odgovarja in grejo ... nisem čist prepričan, če bi lahko vsakdo prišel v ZDA, pobil kar jim ne paše in odšel ... v imenu ljudstva celega sveta :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bojim, da ne bo to postala praksa ... teli specialci lahko pridejo v vsako državo brez njihove vednosti, pobijejo kar jim ne odgovarja in grejo ... nisem čist prepričan, če bi lahko vsakdo prišel v ZDA, pobil kar jim ne paše in odšel ... v imenu ljudstva celega sveta :?

sej to je problem. To delajo že zelo dolgo. So nedotakljivi. Kot država in sami specialci. In ko pobijejo so heroji, ko jim pa nekdo kaj vrne, so pa te zločinci. Pa ne da Ladna zagovarjam.... samo če primerjamo kolko se jih že Amerji potolkli po svetu, pol jim pa eni njihova letala poberejo in se zaletavajo v stolpnice in pobijajo ljudi. (nekje je posnetek pentagona, kjer sploh ni letala vidnega in tudi z neke bližnje trgovine, kjer je gor kamera so kasneje ugotovili, da je nekaj priletelo zelooo nisko- za potniško letalo pa občutno premalo)

Zanimivo pa je, da so ga počli in vrgli v morje. To, da so ga počili mi je še kar jasno. Se bojijo akcij njegovih in mogoče izsiljevanje po izpustitvi, če bi mu sodili. Da je pokopan v morju je pa zelo zanimivo. So ga raje vrgli nekam, kjer ne bo moglo postati kakšno svetišče. (mogoče se bodo pa telebani zdaj potapljali (na dah) v ocean, da ga najdejo :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bojim, da ne bo to postala praksa ... teli specialci lahko pridejo v vsako državo brez njihove vednosti, pobijejo kar jim ne odgovarja in grejo ... nisem čist prepričan, če bi lahko vsakdo prišel v ZDA, pobil kar jim ne paše in odšel ... v imenu ljudstva celega sveta :?

To JE praksa. In to tudi pri naših budalah in ne samo Ameriških. Samo da imamo pri nas na čelu teh služb še bolj dvomljivo izobražen in politično odvisen folk kot oni. Podn!

A za folk za nos vlečt so pa naši kar majstri. Al je pa naš folk še bolj butast kot Ameri?!:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avro in X11 ... vem, da so to jenkiji delal ... zdj to delajo javno in se s tem še hvaljo ... kdo je naslednji, da ga javno usmrtijo, je samo še vprašanje časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avro in X11 ... vem, da so to jenkiji delal ... zdj to delajo javno in se s tem še hvaljo ... kdo je naslednji, da ga javno usmrtijo, je samo še vprašanje časa.

Predlagam naše tajkune in politike. Lahko napišem seznam..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bojim, da ne bo to postala praksa ... teli specialci lahko pridejo v vsako državo brez njihove vednosti, pobijejo kar jim ne odgovarja in grejo ... nisem čist prepričan, če bi lahko vsakdo prišel v ZDA, pobil kar jim ne paše in odšel ... v imenu ljudstva celega sveta :?

Misliš da bi ga našli, če bi oblastem v Pakistanu povedali da grejo po njega :)

Jaz tud ne vem zakaj niso Osami enostavno vročili vabilo za sojenje .

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubili smo ga, majkemi, zaupajte nam, trupla pa ne bomo pokazali zaradi varnosti. LOL

....da nas ne bi ugriznil :whistle:

Jaz tud ne vem zakaj niso Osami enostavno vročili vabilo za sojenje .

... mogoče pa povratnice ni hotu podpisat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osama je zaj pri Elvisu ...:lol1:

nope, elvis je odsel domov (men in black press)

so pa idioti tile Američani, da poimenujejo bin Ladna kar Geronimo ... Geronimo je bil indijanski poglavar in celemu svetu je jasno, da so Ameri indijancem oziroma native Amerikancem storili ogromno krivic, ko so jih invadirali in začeli po kontinentu frajerje špilat ...

kako so jih invadirali? :blink: odspred al oduzad?

BTW pred "americani" so bili kao britanci , francozi, spanci, portugalci, nizozemci, nemci, rusi, itd. itn.

res pa je, da se je najvec "dogajalo" v takrat ze formirani USA.

samo za intermezzo.

Jaz se bojim, da ne bo to postala praksa ... teli specialci lahko pridejo v vsako državo brez njihove vednosti, pobijejo kar jim ne odgovarja in grejo ... nisem čist prepričan, če bi lahko vsakdo prišel v ZDA, pobil kar jim ne paše in odšel ... v imenu ljudstva celega sveta :?

bruaahahahahahahaha......... :lol1:

se dobro da britanci nimajo SAS, 14 Int., so francozi brez DGSE, 1me RPME, LdE, rusi ne uporabljajo specnaz, kubanci ne poznajo DGI etc. et altera.

:doze:

najboljse je, da je slovenija premajhna in nobenega ne moti. sitna riba takorekoce. ce ima slucajno kdo pretenzije postati "vecji": bo potrebno igrati v drugacni ligi in po reglcih, katerih ni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljse je, da je slovenija premajhna in nobenega ne moti. sitna riba takorekoce. ce ima slucajno kdo pretenzije postati "vecji": bo potrebno igrati v drugacni ligi in po reglcih, katerih ni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bolj zanima, kaj bodo wikileaks rekli na to :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam o amerih zelo deljeno mnenje.

Na kratko: Ameri po vsem svetu delajo pizdarije, tako okorno in neumno, kot znajo samo oni. Zato jo mnogokrat dobijo nazaj po pič...

Po drugi strani pa bi bil svet brez njih verjetno še večji kaos, morda bi leta 2011 zidali že jubilejni 200ti minaret v Slovenistanu, ali pa bi loščili čevlje kakšni Uber rasi po dunajskih in nemških dvorih.

So nekakšen katalizator vsega sovraštva in gneva tretjih držav, zato Evropa in z njo mi lahko stojimo ob strani s svojo gentlemansko (beri: pusi) držo in izpademo prav lepi. Mi američane potrebujemo precej bolj, kot oni nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amerika ni dobila praktično nobene vojne od Vietnama (vključno) naprej...enostavno žrtvujejo svoje (in tuje) vojake, ker je kakšna država z nekim bogatstvom kar naenkrat potrebna "demokracije". Do kdaj se bodo lahko šli šerifovski "reket", verjetno dokler bodo v dobrih ekonomskih odnosih s Kitajsko? Potem pa ne vem...WW3?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam o amerih zelo deljeno mnenje.

Na kratko: Ameri po vsem svetu delajo pizdarije, tako okorno in neumno, kot znajo samo oni. Zato jo mnogokrat dobijo nazaj po pič...

Po drugi strani pa bi bil svet brez njih verjetno še večji kaos, morda bi leta 2011 zidali že jubilejni 200ti minaret v Slovenistanu, ali pa bi loščili čevlje kakšni Uber rasi po dunajskih in nemških dvorih.

So nekakšen katalizator vsega sovraštva in gneva tretjih držav, zato Evropa in z njo mi lahko stojimo ob strani s svojo gentlemansko (beri: pusi) držo in izpademo prav lepi. Mi američane potrebujemo precej bolj, kot oni nas.

Da mi njih oz. oni nas rabijo... bi rekel takole. Oni nas sploh ne, mi pa njih tudi ne!!! Od nas nimajo nič, razen eno oazo v Evropi, kjer je narod tiho in dela kaj se jim naroči. Pizd..ij nimajo z nami, imajo pa kakšno letališče več...... (ki ga tud ne bi rabili) Nekak se tud ne morem spomnit, kaj imamo mi od njih??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mi njih oz. oni nas rabijo... bi rekel takole. Oni nas sploh ne, mi pa njih tudi ne!!! Od nas nimajo nič, razen eno oazo v Evropi, kjer je narod tiho in dela kaj se jim naroči. Pizd..ij nimajo z nami, imajo pa kakšno letališče več...... (ki ga tud ne bi rabili) Nekak se tud ne morem spomnit, kaj imamo mi od njih??

Verjetno v vsakdanjem življenju, tudi ko pišeš po forumu uporabljaš množico stvari, ki jo imaš od njih. Od procesorja naprej (oz. nazaj). tudi po zaslugi izvoza njihove ''demokracije'' ki je mnogokrat sicer vprašljiva, imaš možnost pisati, kar se ti zljubi, imaš internet, da sploh lahko kam pišeš...

Se še sprašuješ, kaj imaš od njih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno v vsakdanjem življenju, tudi ko pišeš po forumu uporabljaš množico stvari, ki jo imaš od njih. Od procesorja naprej (oz. nazaj). tudi po zaslugi izvoza njihove ''demokracije'' ki je mnogokrat sicer vprašljiva, imaš možnost pisati, kar se ti zljubi, imaš internet, da sploh lahko kam pišeš...

Se še sprašuješ, kaj imaš od njih?

word!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amerika ni dobila praktično nobene vojne od Vietnama (vključno) naprej...enostavno žrtvujejo svoje (in tuje) vojake...

Zgrešil si bistvo. Treba pač dol zmetat staro orožje, sprobat novega, pa proizvodnjo pognat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!