Skoči na vsebino

Wanted: ATLAS


Noise

Priporočene objave

Nujno iščem

- Interaktivni Atlas Slovenije 3.0 Pro

- MS Encarta World Atlas

pod šifro: "moram nekaj pogledati" 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno iščem

- Interaktivni Atlas Slovenije 3.0 Pro

- MS Encarta World Atlas

pod šifro: "moram nekaj pogledati" 8) 8) 8) 8)

V klubu imamo oboje. bom probal dobit, koliko se ti mudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V klubu imamo oboje. bom probal dobit, koliko se ti mudi.

V bistvu zelo. Včeraj takorekoč. Vsaj slovensko zadevo. :D

(dam za pivo, če kej pomaga press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pišem v tole temo, da ne bom odpiral nove :D

Včeraj sem si kupil GPS za moj PDA. Zanima me, če ima kdo za "posodit" kak software za uporabo na Pocket PC-ju, se pravi kak route planner, interakticno mapo, navigacijo ipd... Bi rabil, ker se kar dost po tujini vozim, no pa tud zgubim se kot zmaj (v vseh jezikih in na vseh cestah :afro1: ).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si kupil GPS za moj PDA. Zanima me, če ima kdo za "posodit" kak software za uporabo na Pocket PC-ju, se pravi kak route planner, interakticno mapo, navigacijo ipd... Bi rabil, ker se kar dost po tujini vozim, no pa tud zgubim se kot zmaj (v vseh jezikih in na vseh cestah :afro1: ).

a ni bil kak program priložen mogoče?

Drugače pa je piratiziranje dost oteženo, saj se v program pogosto zapiše serijska od Palma oz. PocketPC... Še najbolje nardiš, če program kupiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koda se ti zapiše na računalnik, tko da če iz cd backupa delaš, ni problema, je pa problem, če hočeš na isti računalnik kaj novega dodajat (npr. en testen program, potem pa ko poteče še enkrat istega ali pa kako drugo verzijo).

Glede teh programov je pa tko, da vsaj po moje noben ni vreden 100-200 USD, kolkor približno stanejo, če bi jih prodajal za 20-30 USD, bi jih pa takoj kupil, kot sem kupil že dost druge robe za PDA (Interwrite in podobno).

lp

Rudi

p.s.

Če bi legende dale kako trial verzijo bi jo sprobal in pol kupil, pa še tega ne dajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede teh programov je pa tko, da vsaj po moje noben ni vreden 100-200 USD, kolkor približno stanejo, če bi jih prodajal za 20-30 USD, bi jih pa takoj kupil, kot sem kupil že dost druge robe za PDA (Interwrite in podobno).

Mah, cene pač so takšne ,kot so. Mimogrede -sj veš ,zakaj v najnovejšem Microsoftovem AutoRouteju ni zemljevidov za Slovenijo? Ker Microsoft proda premalo AutoRoutov pri nas ... čeprav je dejstvo, da ga ima skoraj vsak forumaš... :P Verjetno 95% piratskih :(

Ja, piratiziranje v bistvu zvišuje cene programom. Žalostno dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišem v tole temo, da ne bom odpiral nove  :D

Včeraj sem si kupil GPS za moj  PDA. Zanima me, če ima kdo za "posodit" kak software za uporabo na Pocket PC-ju, se pravi kak route planner, interakticno mapo, navigacijo ipd... Bi rabil, ker se kar dost po tujini vozim, no pa tud zgubim se kot zmaj (v vseh jezikih in na vseh cestah :afro1: ).

Sam razmišljam v podobni smeri, ker pa bom (verjetno) moral nabaviti tudi nov PDA (trenutno 3Com Palm III), me zanima, kateri PDA imaš, kateri GPS in koliko so te oropali za GPS .

Tnx, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede -sj veš ,zakaj v najnovejšem Microsoftovem AutoRouteju ni zemljevidov za Slovenijo? Ker Microsoft proda premalo AutoRoutov pri nas ... čeprav je dejstvo, da ga ima skoraj vsak forumaš... :P Verjetno 95% piratskih :(

nope. ne premalo. rabi jih tudi kdo drugi ne samo slovenci - slovenske e-karte mislim. v mirkozaft autoroute 2004 jih zato ni, ker se mirkozaft ni mogel sporazumeti glede cene z dobaviteljem elektronskih kart. tako jih se v vec programih ni, ker je dobavitelj isti.

vir: OAMTC autotouring magazin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam razmišljam v podobni smeri, ker pa bom (verjetno) moral nabaviti tudi nov PDA (trenutno 3Com Palm III), me zanima, kateri PDA imaš, kateri GPS in koliko so te oropali za GPS .

Tnx, D.

Sam imam Asusa 620BT (če nabavljaš, si ga lahko kupiš tud brez BT, je za 10k SIT najmanj cenejši, še posebej sedaj v akciji). Super zadevca, dokaj pocen, majhen in predvsem Compact Flash kartice, za razliko od serije 19xx od HP-ja ki so sicer manjši, samo kaj ko majo te hudičeve smart media kartice, poleg tega ma dobre baterije (1300mAh Li-Ion) in super programe za nastavitve od asusa, tko da s previmi nastavitvami hudo malp požre.

Zraven mam pa 1 GB Microdrive in oriđinale GPS od Asusa (zunanji modul, da mi ne požre placa za kartico), če ga še kje dobiš se splača, v BOF-u je bil 55.000 SIT (se mi zdi, al je bil 45.000 SIT :? ), sam sem pa zanj pri JAE-tu dal 21.000 SIT, tko da ni blo variante, da ga ne bi kupil. V kompletu dobiš GPS modul z 2 m kabla in posebej še avtopolnilec, sej pravim, če sam ceno od avtopolnilca računaš, pol sem dobil GPS res za ultra male pare, sem je pa ena finta, di se mi, da je bil zadnji na lagerju, no ja pa to, da ne dobiš nobenega prgrama, nekej je sicer zastonjskih in super dobrih (VisualGPS al pa GpsDash), ki delajo namesto inštrumentov v avtomobilu/letalu (hitrost, višina, prevožena pot, koordinate...), ostale, pa še nisem naštudiral, ker nimam časa, da bi si umerjal karte. Sam pravega board navigatorja se pa ne da nikjer dobit, za Slovenijo najbrž sploh ne, za Evropo pa za take pare, da naj ga raj kar imajo.

lp

Rudi

p.s.

Če te še kaj zanima pošlji PM, pa ti odgovorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za razliko od serije 19xx od HP-ja ki so sicer manjši, samo kaj ko majo te hudičeve smart media kartice

Zraven mam pa 1 GB Microdrive in oriđinale GPS od Asusa

a nimajo HP-ji Secure Digital (IO)oziroma Multi Media Card?

Kolk ti pa energetsko microdrive požira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimajo HP-ji Secure Digital (IO)oziroma Multi Media Card?

Kolk ti pa energetsko microdrive požira?

Ja maš pou, res majo SD kartice, smart media so tiste "tastare" od Olympusa/Fujija :wub:

PA tud to je odvisnood serije, serija 19xx ima kolikor jaz vem samo SD vsaj 1940, ki je pri nas najbolj pogost, ma ne, sigurno majo vsi sam sd, ker so tolk tanki). Ostale serije imajo seveda tud CF možno in še vse kaj več, sam za kar nekaj 10k SIT večjo ceno in v dost večji embalaži.

Microdrive je kar požrešna stvar (če poslušam MP3 nekje 3-4 ure na srednji hitrosti), sam ga uporabljam sam za MP3 in kake hude karte (ko jih bom mel :D ), Zadeva ma drugače skor 85 MB spomina na razpolago, tko da sploh ni problema, od tega 64 mb RAMA, ki je deljen, tko da it za podatke ostane najmanj 40 MB, če ti ostalo programi ponucajo, potem ma pa še flash disk v velikosti 32 MB (to je tisti del od 64 mb roma, ki ni nafilan z že zapečenim operacijskim sistemom). Sve v svemu še preveč za vse aplikacije, ki jih rabiš na poti.

Če je kriza z energijo mam pa še eno 256 MB spominski CF, tist pa spet praktično ne žre nič energije.

lp

Rudi

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je ql zadeva... za celo slovenijo so PODROBNI zemljevidi, pa še satelicke slike.. tak da se ta praw bajto vijet...

very ql...

Big brother is watching us...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

A je že kdo instaliral MS AutoRoute 2005? Sam sem probal že dve verziji in obe sta bili v Sloveniji in ex Yugi brez cest!! Na karti so samo imena krajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo instaliral MS AutoRoute 2005? Sam sem probal že dve verziji in obe sta bili v Sloveniji in ex Yugi brez cest!! Na karti so samo imena krajev.

Tako je, MS AutoRoute 2005 (in 2004) je brez slovenskih, ex Yu cest!!! :SS

Se Billu Gatesu zdi, da se ne bo vozil po naših cestah in se mu tega ne splača dat zraven. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!