Skoči na vsebino

Yamaha tdr 125cc


NalinI

Priporočene objave

Lep Pozdrav

star sem skoraj 16 let in sej delam izpit za kategorijo A1. Ko bom končal sem razmišlau o tem motorju kajti moje premoženje ni kaj veliko

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4583326

Izkušenj nimam prav veliko zato me zanima kaj meniti ali se vam zdi veliko 55000 prevoženih kilometrov.

prosil bi če mi lahko ponudite še kakšen enduro motor 125ccm, ki je zelo udoben za voznika kot tudi za

sopotnika in se bi dalo z njim prevoziti zelo veliko kilometrov v eni vožnji.

Če sem kaj pozabil me opozorite kajti to je moja prva tema.

že v naprej se vam zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse o tdr si lahko prebereš tu->

Drugače pa glede na to da se želiš peljati tudi kam dlje ti priporočam da si ogledaš še Hondo Varadero 125, je 4- taktna, manj pije, manj vzdrževana kot pa pri tdr ko je 2- taktna, pa še 55000km za dvotaktnika se mi zdi malo veliko.

O varaderi pa vseslo branje tu->

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse o tdr si lahko prebereš tu->

Drugače pa glede na to da se želiš peljati tudi kam dlje ti priporočam da si ogledaš še Hondo Varadero 125, je 4- taktna, manj pije, manj vzdrževana kot pa pri tdr ko je 2- taktna, pa še 55000km za dvotaktnika se mi zdi malo veliko.

O varaderi pa vseslo branje tu->

hvala za odgovor:

aha hondo varadero sem gledal vendar se mi zdi še vseeno zelo predraga ker bi motor imel sam kaka 3 leta, ker bi potem ko našparam iz nadgradim izpit kupil novega in bolljšega voznega z kategorijo A2. ali so še kakšni podobni motorji tema dvema.

lp:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep Pozdrav

star sem skoraj 16 let in sej delam izpit za kategorijo A1. Ko bom končal sem razmišlau o tem motorju kajti moje premoženje ni kaj veliko

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4583326

Izkušenj nimam prav veliko zato me zanima kaj meniti ali se vam zdi veliko 55000 prevoženih kilometrov.

prosil bi če mi lahko ponudite še kakšen enduro motor 125ccm, ki je zelo udoben za voznika kot tudi za

sopotnika in se bi dalo z njim prevoziti zelo veliko kilometrov v eni vožnji.

Če sem kaj pozabil me opozorite kajti to je moja prva tema.

že v naprej se vam zahvaljujem.

no to je oglas Podatki o vozilu:

Letnik: 1997

Starost: rabljeno

1.registracija: 7 / 1997 SLOVENSKO poreklo - kupljen v SLO

Tehnični pregled: 8/2011

Prevoženi km: 45000

Motor: 125 ccm, 15 KM, 2 taktni,

Moč motorja: 11 kW / 15 KM

Menjalnik: ročni menjalnik

Kategorija: Tourer

Barva:

Oprema in ostali podatki:

- nepoškodovan

- nekaramboliran

- avto je garažiran

- slovensko poreklo

Prodam dobro ohranjen motor.Motor je redno servisiran in pripravljen za sezono,ima zelo dobre vozne sposobnosti. Menjam za odlično ohranjen golf 2 ali avdi 80.Ogled možen v Novem mestu ali Sevnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga na tvojem mestu šel pogledat. mam podobnega sam mal mn prevoženih pa mal več nalepk trance_40_thumbup.gif sm pa zelo zadovoln, če pa se že greš spuščat v 2t motorje imej malo zaloge z denarjem ker se hitro spomni na kkšn mali servisrolleyes.gif

LP Juš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga na tvojem mestu šel pogledat. mam podobnega sam mal mn prevoženih pa mal več nalepk trance_40_thumbup.gif sm pa zelo zadovoln, če pa se že greš spuščat v 2t motorje imej malo zaloge z denarjem ker se hitro spomni na kkšn mali servisrolleyes.gif

LP Juš

Zato pa sem predlagal varadero, na avtonetu se ga najde za 1600, pa če še malo zbiješ ceno za kakih 200€, te v treh letih pridejo servisi in vse cenej od vsakega 2-taktnika.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa sem predlagal varadero, na avtonetu se ga najde za 1600, pa če še malo zbiješ ceno za kakih 200€, te v treh letih pridejo servisi in vse cenej od vsakega 2-taktnika.

Lp!

Aha no hvala za odgovor to se pravi da se mi najbol splača kpiti 4-taktni motor. bom še malo premisliu, seveda pa moram najprej narediti izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če tko gledaš kup si tisto kar ti je ušeč če ti je ušeč vožna na 2t boš pač spregledu teh par stroškou, boš pa mel kr en par kojičkov več, končno večjo, 50 km mn na tanki, 4t boš mel pa mn konjičkov pa bl umirjeno vožno. to je čist od človeka odvisn jst si nebi kupil 4t za 125ccm bratu pa ne odgovarja 2t, si je pa 4t hyosunga xrx nabavu, pa se zdej skp okol mal vozva trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če tko gledaš kup si tisto kar ti je ušeč če ti je ušeč vožna na 2t boš pač spregledu teh par stroškou, boš pa mel kr en par kojičkov več, končno večjo, 50 km mn na tanki, 4t boš mel pa mn konjičkov pa bl umirjeno vožno. to je čist od človeka odvisn jst si nebi kupil 4t za 125ccm bratu pa ne odgovarja 2t, si je pa 4t hyosunga xrx nabavu, pa se zdej skp okol mal vozva trance_43_wavetowel2.gif

aha zaenkrat še nimam veliko izkušenj in nepozna razlike v vožnji med 4t in 2t. zato sem malo povprašal po forumih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!