Skoči na vsebino

Jaz danes v LJ


Priporočene objave

Bom mogo sem napisat, ker mogoče vsi ne berete motosvet zadeve...danes (jutri 11.10.) sem v LJ in sem računal da bi mogoče lahko prišel v OLP...med 16. uro, ko grejo sodelavci nazaj v MB in 20 mam 4 ure časa in ne vem kaj naj delam in bi bil zelo vesel če se bi lahko s kom zmeno pa da kako rečemo 8) Je kdo za? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kolikor sem jst uspela zadeve zamerkat, sta vsaj nekaj časa bila v istem prostoru. Če pa sta se predstavila pa ne bi vedela. Jaz vaju nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bisvu sta si bila celo zelo blizu, ampak zatem ko se je Area predstavil meni, sem ga poslal v smeri blondink in potem ga ni bilo več nazaj... :P :wink: :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bisvu sta si bila celo zelo blizu, ampak zatem ko se je Area predstavil meni, sem ga poslal v smeri blondink in potem ga ni bilo več nazaj... :P :wink: :roll: :lol:

... torej... naj bi obtical pri Roni... :? :multi:

... mater se morem na blondt postrihat... :evil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bisvu sta si bila celo zelo blizu, ampak zatem ko se je Area predstavil meni, sem ga poslal v smeri blondink in potem ga ni bilo več nazaj...

Dobr, da je eno sfalil.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bisvu sta si bila celo zelo blizu, ampak zatem ko se je Area predstavil meni, sem ga poslal v smeri blondink in potem ga ni bilo več nazaj...

Dobr, da je eno sfalil.... :D

Ti pa lih veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... torej... naj bi obtical pri Roni... :? :multi:

... mater se morem na blondt postrihat... :evil: :lol:

Noup! Roni se z mladoletnimi ne ukvarja, če ji niso žlahta u prvem kolenu!

Ostal živ! :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... torej... naj bi obtical pri Roni... :? :multi:

... mater se morem na blondt postrihat... :evil: :lol:

Noup! Roni se z mladoletnimi ne ukvarja, če ji niso žlahta u prvem kolenu!

Ostal živ! :twisted: :twisted: :twisted:

Če sem jst to reč prav razumela, je naš Area po vseh pravilih polnoleten. Ampak mogoče pa bi mu kaka izkušena ženska prav prišla (upam, da se motim :D :twisted: :twisted: :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajajaj, kaka debata :D Itak da sem polnoleten, čeprav zgledam za 17 :shock: :D Hja, itak da bi mi prav prišla kaka izkušena, komu pa ne bi? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smeško a zarad motorja? :roll: :o Hehe ne, BMK, itak je kar je :P Na servisu se bo pa tak vse vidlo, če bo kaka malenkost itak ni frke :wink: Sem pa živčen ker ne vem kje točno bom za NY...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol je pa ok 8) da se ne sekiraš zarad motorja, sej lahko verjameš Spidy-u, da je vse ok na tvojem pegasotu...

glede NY pa - pust se presenetit :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!