Skoči na vsebino

Lojze Bluz Kompetišn na NFS


hotschko

Priporočene objave

Objavljam razpis za tekmovanje v Lojze Bluzu na Novoletnem Forumskem Srečanju (kdor je bil letos na pustnem FS, že ve o čem govorim)

Tekmuje se v disciplini "interpretacija pesmi Lojze je delavec", ki jo najprej predstavita Lojzi in Hotschko ... ostali pa se poizkusite približati ali oddaljiti od predstavljenega ... najboljši ali najslabši za svojo izvedbo dobi nagrado: Neskončna Forumska Slava :D :D.

Ocenjuje se splošni "umetniški" vtis, komisija je sestavljena iz vseh udeležencev NFS ... kdor je zainetresiran :oops: naj najavi svojo prijavo tukaj, zares se gremo pa 21-tega ... :)

Prijavijo se lahko vse polnoletne, mladoletne in maloletne osebe, ki imajo ali nimajo sposobnosti petja/dretja...

... in še besedilo ...

Lojze Je Delavec

Lojze je delavec,

a srce ima na desni.

Zaprosil socialno,

da bi mu ga na levo premaknili.

au, au, au, srce ima na desni

au, au, au, srce ima na desni

Že dolga leta v postelji,

le na levi strani leži.

Morda pa mu bo srce,

samo na levo zrknilo.

au, au, au, srce ima na desni

au, au, au, srce ima na desni

Po sklepu komisije

za ideološka vprašanja,

se mora operacija

nujno izvršiti.

au, au, au, srce ima na desni

au, au, au, srce ima na desni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj poreče Jani na to? :D

Doma se bo obračal, in slabo spal. Imam pa en drug predlog, Hotscko. Z obzirom na to, da znaš (očitno :wink: :lol: ) igrat samo blues predlagam, da Lojzeta nadomestimo s Špricer bluesom, mnogo bolj primeren in sugestiven je za NFS, mladina ga bolje pozna, da se pa nanj tud zarepat. A? Kaj misliš? Sicer ne bo zraven reklame za Metropolis, jo boš pa kako drugače naredu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj poreče Jani na to? :D

Doma se bo obračal, in slabo spal. Imam pa en drug predlog, Hotscko. Z obzirom na to, da znaš (očitno :wink: :lol: ) igrat samo blues predlagam, da Lojzeta nadomestimo s Špricer bluesom, mnogo bolj primeren in sugestiven je za NFS, mladina ga bolje pozna, da se pa nanj tud zarepat. A? Kaj misliš? Sicer ne bo zraven reklame za Metropolis, jo boš pa kako drugače naredu :wink:

Ja ni problema ... zrihtaj besedilo ... pa bomo že tam tehnikalije dodelal ... prijave sprejemamo dalje ... za Lojze Bluz in Špricar Bluz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Kekec III ima probleme s svojim računalnikom pa me je prosil če ga lahko jaz prijavim kot prvo udeleženega tega tekmovanja za najboljšega seveda !!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata danes zjutraj ob 1:30 pred semaforjem v Šiški - beli Uno - ej stari, kul, dej gor besedilo od špricer bluesa - zeleni Mondeo - bom, če ga bom od kje copy-pastou, pol je pa zelena posvetla, in obe omenjeni vozili sta odbrzeli v noč. Torej, ker sem zadnje čase full zaseden, če ima kdo besedilo špricer blue-sa, prosim za pomoč, naja ga objavi tule gor (mogoče pa tud Tomaž D bere ta forum :wink: ). Drugače bom pa poskusil zadevo uredit do drugega tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest 'mam špricer blues,

jest 'mam svoj špricer blues

vsak dan (o, yeah).

Jest 'mam špricer blues,

jest 'mam svoj špricer blues

vsak dan (mmmm),

za vse stvari na svetu

jest svojga špricerja proč ne dam.

Pa č'j' ponedeljek, pa č'j' tork,

pa č'j' sreda, pa č'j' četrtek,

pa č'j' petek

že komi čakam da bo spet sobota,

k' v nedelo 'mam še bolši

špricer blues.

Špricer blues, špricer blues...

jest mam špricer blues,

jest mam špricer blues čist' vsak dan.

Pa č'j' ponedeljek, pa č'j' tork...

Jest 'mam špricer blues,

jest 'mam špricer blues vsak dan

(od sedmih zjutraj do punoči),

jest 'mam špricer blues,

jest 'mam špricer blues vsak dan (ja)

za vse stvari na svetu

jest svojga špricerja proč ne dam.

Ja, sej pravm, sej pravm,

za vse stvari na svetu

jest svojga špricerja proč ne dam!

Pa niti pomotoma pa niti slučajno

pa č' zagonm družbo, pa ženo,

pa otroke, pa avto, pa brata,

pa mamo, pa vikend, pa avto,

pa taščo, pa kitaro, pa službo,

pa družbo, pa živce, pa orglce,

pa obleko, pa protezo, pa taščo,

pa sicer... pa kvajestvemkvaševse...

pa svojga špricerja,

pa svojga špricerja

proč ne dam!

No, tole je bilo hitreje in preprosteje, kot sem si mislil, vsaka čast strani http://www.geocities.com/TheTropics/3148/p...az_Domicelj.htm (ali je to Tomaževa oficielna stran?), če bi kdo bral njegove tekste, go for it.

Amapk za veseli december, bi lahko še tisto DEC NE MORE :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bo pa ponižno prosu........a bi meni za dušo lahko kdo SLOVINJAK PANK zapel.........Lojzi??????? :oops:

uf ... ta bo pa mal' težka, samo s kitarami in glasovi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bo pa ponižno prosu........a bi meni za dušo lahko kdo SLOVINJAK PANK zapel.........Lojzi??????? :oops:

uf ... ta bo pa mal' težka, samo s kitarami in glasovi :)

Ah....bomo kake riti poiskal,pa bomo mel še bobne za spremljavo :shock: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bo pa ponižno prosu........a bi meni za dušo lahko kdo SLOVINJAK PANK zapel.........Lojzi??????? :oops:

Čez noč, pa zraste moj tamal, pa zraste čez šank, pa mi prav: ati ti s` pa punk.

Novi cajti uuuuuuuuuuuu !

A je blo dost zaenkrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bo pa ponižno prosu........a bi meni za dušo lahko kdo SLOVINJAK PANK zapel.........Lojzi??????? :oops:

Čez noč, pa zraste moj tamal, pa zraste čez šank, pa mi prav: ati ti s` pa punk.

Novi cajti uuuuuuuuuuuu !

A je blo dost zaenkrat?

Se en liter, Se en liter, Se en liter na sank - SLOVINJAK PANK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ceu mesec gararau, sem delau k' žvau, sem plačo dobil, sem u oštarijo zavil, pa sem za pijačo dal, pa sem dau za en pir, pa sem dau še za dva, pa sem dubu pu glau.

Pa so kiflci prlaufal...

Čez noč, pa zraste moj tamal, pa zraste čez šank, pa mi prav: ati ti s` pa punk.

Novi cajti uuuuuuuuuuuu !

Se en liter, Se en liter, Se en liter na sank - SLOVINJAK PANK

Pa je ratala skoraj cela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ceu mesec gararau, sem delau k' žvau, sem plačo dobil, sem u oštarijo zavil, pa sem za pijačo dal, pa sem dau za en pir, pa sem dau še za dva, pa sem dubu pu glau.

Pa so kiflci prlaufal...

Čez noč, pa zraste moj tamal, pa zraste čez šank, pa mi prav: ati ti s` pa punk.

Novi cajti uuuuuuuuuuuu !

Se en liter, Se en liter, Se en liter na sank - SLOVINJAK PANK

Pa je ratala skoraj cela :D

"Smo oštarijo razfukal, pa so kiflci prlaufal" bi popravu, če skromno smem. Mam še kr dobr spomin iz tistih cajtov... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Smo oštarijo razfukal, pa so kiflci prlaufal" bi popravu, če skromno smem. Mam še kr dobr spomin iz tistih cajtov... :wink:

:oops: Očitno pa mene že EMŠO matra.

PS

Mislim, da pa pri tebi manjka: Čez noč, pa zraste moj tamal, pa zraste čez šank, pa mi prav moj tamal: ati ti s` pa punk.Ampak nisem čisto prepričana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da pa pri tebi manjka: Čez noč, pa zraste moj tamal, pa zraste čez šank, pa mi prav moj tamal: ati ti s` pa punk.Ampak nisem čisto prepričana.

Imaš prou! Sej veš, rozika u mojih letih :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? A jest lahko dirkam s Špricer bluzom :?: (Tam sem bolj doma) :lol:

v bistvu lahko vsak tekmuje v čemer hoče ... to bo žur :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Shite, jaz sem pa že mislil, da se ne bo nihče spomnil... :D

Za letos predlagam kaj drugega....sej veste, Hotscko tok trenira, da je u bluzu nepremagljiv....kaj če bi letos kakšno od Slakov in Fantov s Praprotna ? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!