Skoči na vsebino

Našel se je MLADIĆ


sayo

Priporočene objave

''Narod nije dao, da se nađe...'' so nekje zapisali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, ko si napisal Dare! Čakali so pravi moment, da so ga "našli", tko kot so pravi moment čakali Američani, da so "ubili" Bin Ladna.

Točno so vedeli, kje se nahaja, sprehajal se je po ulicah, srečevali so ga v lokalih, na nogometnih tekmah itd... Vendar ga po vsem tem le niso mogli najti... Mislim, navadne bučke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za veliko Srbov je bil "heroj" zato so ga pa toliko časa kao iskali.:surrender:

Saj je še, le prodali so ga, ker mislijo, da rabijo v evropo pridet.

Zato pa naj gredo vsi tisti Srbi u 3 pičke materine. Evropa pa z njimi vred. Me kar strese, ko se tistih časov spomnim. Mislim, da daje svet več poudarka na tragedijo te vojne, kot mi sami, ki smo bili v soseščini.

Še okoli sebe na šihtu gledam to prosrbsko nacionalistično golazen, ki kar še zagovarja to morijo. Za povrh je to u glavnem napihnjena mularija, ki je takrat še na svetu ni bilo ali pa so v peskovniku potičke delali. Pa folk je zmerom bolj fuknen.

Ko grem na morje pa veterane iz Oluje srečujem in njihovo napihovanje poslušam. Za kozlat kakšno idiotsko zver naredi politika iz človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bila na njega razpisana nagrada 2 miljona USD ?

Jaz bi ga zdaj peljal u Srebrenico in Potočare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

Ahaaaaa, našel se je mladič ? Če je šnavcer, pol je mogoče naš ... :grim

Popravljeno . Popravil Ajdemi Popuši
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je še, le prodali so ga, ker mislijo, da rabijo v evropo pridet.

Zato pa naj gredo vsi tisti Srbi u 3 pičke materine. Evropa pa z njimi vred. Me kar strese, ko se tistih časov spomnim. Mislim, da daje svet več poudarka na tragedijo te vojne, kot mi sami, ki smo bili v soseščini.

Še okoli sebe na šihtu gledam to prosrbsko nacionalistično golazen, ki kar še zagovarja to morijo. Za povrh je to u glavnem napihnjena mularija, ki je takrat še na svetu ni bilo ali pa so v peskovniku potičke delali. Pa folk je zmerom bolj fuknen.

Ko grem na morje pa veterane iz Oluje srečujem in njihovo napihovanje poslušam. Za kozlat kakšno idiotsko zver naredi politika iz človeka.

Slušaj ti ovnino nemoj da vređaš i psuješ ovde na forumu nije lepo. Samo slabići mogu ovakve stvari da pišu , a ja neću na tvoj nivo da se spuštam inače bih ti svašta odgovorio.

Jedno je sigurno da svako normalan osuđuje Ratka Mladića i da je trebalo odavno da mu se sudi .Ta vaša nagađanja da li su ga Srbi prodali ili neznam šta drugo su budalaštine , istina je da su ga uhvatili i da ga čeka avion .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se kregat, ker spet bomo kmalu skupaj živeli v eni državi, živelo bratstvo i jedinstvo :notworthy: , sam da zdej nas bo še mal več, kot pre 20 leti :D:D JJ že pripravlja načrte, za novo osamosvojitev, drugo Slovenijo :OK::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slušaj ti ovnino nemoj da vređaš i psuješ ovde na forumu nije lepo. Samo slabići mogu ovakve stvari da pišu , a ja neću na tvoj nivo da se spuštam inače bih ti svašta odgovorio.

Jedno je sigurno da svako normalan osuđuje Ratka Mladića i da je trebalo odavno da mu se sudi .Ta vaša nagađanja da li su ga Srbi prodali ili neznam šta drugo su budalaštine , istina je da su ga uhvatili i da ga čeka avion .

Druže, opušteno......ne reagiraj na nacionalističke ispade....nekima majka priroda nije baš bila naklonjena....

Ti se na takav nivo ne bi mogao spustiti i da bi hteo.

Nadam se da se uskoro vidimo.....pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je še, le prodali so ga, ker mislijo, da rabijo v evropo pridet.

Zato pa naj gredo vsi tisti Srbi u 3 pičke materine. Evropa pa z njimi vred. Me kar strese, ko se tistih časov spomnim. Mislim, da daje svet več poudarka na tragedijo te vojne, kot mi sami, ki smo bili v soseščini.

In zakaj naj bi ti tlele bolj čutil tragedijo Srebrenice?To te pa ne moti,da določene države lepo tržijo te grozote?Ali,da je pisatelj iz Rusije,ki je tudi posnet in še vedno lepo živi v Rusiji proti plačilu streljal po civilih v Bosni?

Jedno je sigurno da svako normalan osuđuje Ratka Mladića i da je trebalo odavno da mu se sudi .Ta vaša nagađanja da li su ga Srbi prodali ili neznam šta drugo su budalaštine , istina je da su ga uhvatili i da ga čeka avion .

Pri nas podobne barabe-res,da ne takega kova še nagradijo :slap:

Drugače pa zanimivo,da imajo vsi ti vojni kao zločinci probleme z zdravjem...je že kdo drug poskrbel,da jim ni lahko ali pač se vsi zgovarjajo na to?!

No men se vidi predvsem pohvalno,da se vse skupi rešuje recimo v doglednem času in ne po 50 in več letih,kot se določene starčke,ki še hodit ne morejo in so ubogali ukaze v 2svet.vojni vlači sedaj po sodiščih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko sem slišal da so tudi Muslimani imeli kar nekaj sadističnih krvnikov, a te pa nič ne lovijo :?

P.S. po moje bi bilo še zmiraj BRATSTVO i JEDINSTVO samo če ne bi bilo Šiptarjev in Muslimanov, ki gredo nekim narodom zelo na qrac :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko sem slišal da so tudi Muslimani imeli kar nekaj sadističnih krvnikov, a te pa nič ne lovijo :?

P.S. po moje bi bilo še zmiraj BRATSTVO i JEDINSTVO samo če ne bi bilo Šiptarjev in Muslimanov, ki gredo nekim narodom zelo na qrac :hmm:

[/quote

Aja? :kva2: Komu? :hmm:

normalen človek ne sodi ljudi po etični pripadnosti, državi prebivanja,verskega prepričanja itd...sovraštvo med narodi sejejo politiki in verski fanatiki, ki so jim ljudje le toliko pomembni, da z njimi manipulirajo za svoje interese....in dokler bodo ljudje videli sovražnika v vsakemu, ki živi in razmišlja drugače od njega, res ne more bit nobenga bratstva

vsi smo prebivalci istega planeta in vsi samo ljudje...nihče ni nadčlovek,ki lahko upravlja z drugimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali,da je pisatelj iz Rusije,ki je tudi posnet in še vedno lepo živi v Rusiji proti plačilu streljal po civilih v Bosni?

Tole me zanima, če se ti da mi dati kak link, se zahvaljujem vnaprej.

LP

P.S. po moje bi bilo še zmiraj BRATSTVO i JEDINSTVO samo če ne bi bilo Šiptarjev in Muslimanov, ki gredo nekim narodom zelo na qrac :hmm:

Daj ne bluzi. A se je Slovenija odcepila zarad Šiptarjev in Muslimanov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me zanima, če se ti da mi dati kak link, se zahvaljujem vnaprej.

LP

Ne da se mi iskati po netu...Veš mašinca boš mogu kdaj iti tudi kam na izlet in kaj videti,slišati!Ne pa samo težit ljudem po motosvetu in čepet za PC...

Ko smo si ogledovali tisti rov pod letališčem v Sarajevu smo si ogledali tudi ta posnetek!Če pa imaš izrecno željo in si sam tega nisi sposoben najti pa lahko pošljem mail vodiču iz Sarajeva,ki je mimogrede tudi avtor večih knjig in dokumentarnih filmov tudi za BBC.Da mi pove v katerem dokumentarco je to dokumentirano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo si ogledovali tisti rov pod letališčem v Sarajevu smo si ogledali tudi ta posnetek!Če pa imaš izrecno željo in si sam tega nisi sposoben najti pa lahko pošljem mail vodiču iz Sarajeva,ki je mimogrede tudi avtor večih knjig in dokumentarnih filmov tudi za BBC.Da mi pove v katerem dokumentarco je to dokumentirano!

"Vikend strelce" je izvažala tudi Slovenija, predvsem iz JV dela. Prehod je bil po koridorju, ki so ga nadzorovale sile Fikreta Abdiča. Le ta je bil sicer "nevtralen", vseeno pa bolj naklonjen Radovanu kot Aliji. Zadeve so preverljive...ne sicer na netu... recimo...v bližini prej omenjenega rova.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se mi iskati po netu...Veš mašinca boš mogu kdaj iti tudi kam na izlet in kaj videti,slišati!Ne pa samo težit ljudem po motosvetu in čepet za PC...

Ko smo si ogledovali tisti rov pod letališčem v Sarajevu smo si ogledali tudi ta posnetek!Če pa imaš izrecno željo in si sam tega nisi sposoben najti pa lahko pošljem mail vodiču iz Sarajeva,ki je mimogrede tudi avtor večih knjig in dokumentarnih filmov tudi za BBC.Da mi pove v katerem dokumentarco je to dokumentirano!

Jah a zdaj naj pa rinem na turistični izlet v bogu-iza-nogu, ker hočem preveriti neko stvar ... mam pametnejše stvari za počet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ali,da je pisatelj iz Rusije,ki je tudi posnet in še vedno lepo živi v Rusiji proti plačilu streljal po civilih v Bosni?

Tole me zanima, če se ti da mi dati kak link, se zahvaljujem vnaprej.

LP

Najbrž Limonov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je še, le prodali so ga, ker mislijo, da rabijo v evropo pridet.

Zato pa naj gredo vsi tisti Srbi u 3 pičke materine. Evropa pa z njimi vred. Me kar strese, ko se tistih časov spomnim. Mislim, da daje svet več poudarka na tragedijo te vojne, kot mi sami, ki smo bili v soseščini.

Še okoli sebe na šihtu gledam to prosrbsko nacionalistično golazen, ki kar še zagovarja to morijo. Za povrh je to u glavnem napihnjena mularija, ki je takrat še na svetu ni bilo ali pa so v peskovniku potičke delali. Pa folk je zmerom bolj fuknen.

Ko grem na morje pa veterane iz Oluje srečujem in njihovo napihovanje poslušam. Za kozlat kakšno idiotsko zver naredi politika iz človeka.

Slušaj ti ovnino nemoj da vređaš i psuješ ovde na forumu nije lepo. Samo slabići mogu ovakve stvari da pišu , a ja neću na tvoj nivo da se spuštam inače bih ti svašta odgovorio.

Jedno je sigurno da svako normalan osuđuje Ratka Mladića i da je trebalo odavno da mu se sudi .Ta vaša nagađanja da li su ga Srbi prodali ili neznam šta drugo su budalaštine , istina je da su ga uhvatili i da ga čeka avion .

ne bi se postavljajl na nobeno stran, ampak je bil X11 zelo natančen v opisu in ne vem kje ti vidiš vređanje i psovanje ! OK vidim psovanje v 3 pičke materne, a to je = dobro jutro ! in vređanje tisitih srbov ki zagovarjajo Mladića ! in vređanje vseh ki so se klali v balkanski vojni na katerikoli strani in bili v politiki ! kje se najdeš ??? upam da ne med temi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druže, opušteno......ne reagiraj na nacionalističke ispade....nekima majka priroda nije baš bila naklonjena....

...

BMW, ni ti podobno, da površno bereš!

Poskusi znova! Nobenega nacionalizma ni v mojem pisanju. Le gnev in srd na tistimi ki ga in ki so ga zganjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalen človek ne sodi ljudi po etični pripadnosti, državi prebivanja,verskega prepričanja itd...sovraštvo med narodi sejejo politiki in verski fanatiki, ki so jim ljudje le toliko pomembni, da z njimi manipulirajo za svoje interese....in dokler bodo ljudje videli sovražnika v vsakemu, ki živi in razmišlja drugače od njega, res ne more bit nobenga bratstva

vsi smo prebivalci istega planeta in vsi samo ljudje...nihče ni nadčlovek,ki lahko upravlja z drugimi.

Soncy, lupčka!:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maladić se večini Srbom resno smili, po izjavah njegovega advokata in (sodišča) zaradi "zdravstvenih" razlogov "češ" nebi zdržal vožnje v Hag ubogi KLAVEC!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!