Skoči na vsebino

Našel se je MLADIĆ


sayo

Priporočene objave

BMW, ni ti podobno, da površno bereš!

Poskusi znova! Nobenega nacionalizma ni v mojem pisanju. Le gnev in srd na tistimi ki ga in ki so ga zganjali.

ponovno sem dvakrat počasi prebral besedo za besedo (hebi ga, to v mojih letih ni nič čudnega) in priznam, da sem si narobe razlagal tvoje pisanje. Zato se ti tukaj javno opravičujem za mojo prehitro (predvsem pa prehudo) reakcijo in to ti ob prvi priliki poplačam s tekočo valuto... :beer2:

Če sem te užalil, se še enkrat opravičujem.....bom v bližnji prihodnosti obiskal okulista....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj golazen vozijo v HAAG? V Srebrenico na trg, pa naj sami storijo z njim, kar jim ljubo. Kakšno počasno kamenjanje s kamenčki premera največ 5cm bi bilo kar ustrezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... reakcijo in to ti ob prvi priliki poplačam s tekočo valuto... :beer2:

Če sem te užalil, se še enkrat opravičujem.....bom v bližnji prihodnosti obiskal okulista....

Accepted. Pa še jaz bom dal za kakšno rundo :beer2:

Popravljeno . Popravil X11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dare1 tu se pa popolnoma strinjam s tabo! Taki golazni je treba dat tisto, kar si zasluži!

Drugače pa je že v Haagu in so mu že izročili obtožnico!

Po informacijah iz medijev pa naj bi bolehal za rakom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj golazen vozijo v HAAG? V Srebrenico na trg, pa naj sami storijo z njim, kar jim ljubo. Kakšno počasno kamenjanje s kamenčki premera največ 5cm bi bilo kar ustrezno.

Srebrenica je nažalost srbijanska zdej;drgač pa točn tko-s kamni zatoučt smrada!! :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj čmo. Politika je "kurba". :naughty:

To, da so ga zvohal ............. je dobr, .......... da so ga u Haag transportiral ........... tut nč narobe.

Pa pol?

Lahko mu sodijo, lahko ga obsodijo.

Pa pol?

Model je pobil in poklal - kar pač je in kolikor pač je. Žal!

Tudi če dobi dve ali pa 3 dosmrtne kazni .................. :kva1::kva1: , pa kaj pol?

U arestu mu bo zihr bolš kt u tisti "fukojebini" u slavoniji.

Za vse kar pa je naredil, pa itak ni ekvivalentne kazni!

Pa tut če ga na steber prvežejo - pljuvajo, kamenjajo, režejo, seckajo, ali kaj podobnega. Fental bojo le njega. Enega.

On pa jih je ..................... olala ........... .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!