Skoči na vsebino

nakup prvega avtomobila


neznano

Priporočene objave

za brata so starši kupili Clio1,2 16v , star 10 let za 1900 €. za učenje je čisto dober, za 1 x na leto na morje bo tudi verjetno moral bit (malce bolj počasi in previdno), za kakšne daljše in zahtevnejše relacije pa ata in mama posodita svojega. naslednjega si bo pa sam kupil in tisto bo lahko pa tudi mercedes, pravi oče...:-) No, res je, da je lahko modrovati, kaj je dobro in kaj ni, dokler nam starši pomagajo..Ko sem kupil prvega s svojim denarjem, sem drugače gledal na to, kot prej, ko sem dobil starega Punta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp use!!!

avgusta bom star 18 in bom seveda vozniško dobil... zato se malo prej zanimam za nakup avta!! zato vas prosim da mi poveset nekaj o nasledniih avtih:

audi a3 1.6 ali 1.8 (do 4000€)

bmw 318i (1998-) (do 4000€) od sošolca fotr ga je kupo pred 3 meseci pa je ful zadovoln z njem.

bmw 316i (1998-) (do 4000€)

seat toledo 1.6 (do 4000€)

seat toledo 1.8 (do 4000€)

seat toledo 1.9tdi (do 4000€)

renault laguna 1.8 (do 4000€)

renault megane 1.6 (do 4000€)

;) hvala za odgovore

-Če boš vzel A3 vzami raje 1.8t kot navadnega 1.8. 1.6 ti bo kmalu premalo. Pa če boš vzel vzami od l. 2000 dalje

-E46 318 in 316 za 4000 niti ne glej

-Toledo - kar vredu. Pač, malo manj kot a3...

Ni mi pa jasno, kako si renoja tukaj vmešal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Če boš vzel A3 vzami raje 1.8t kot navadnega 1.8. 1.6 ti bo kmalu premalo. Pa če boš vzel vzami od l. 2000 dalje

Ja ,najboljše je 1.8t, da so stroški ko odleti turbina, čimvišji in lekcije čimbolj zaležejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ,najboljše je 1.8t, da so stroški ko odleti turbina, čimvišji in lekcije čimbolj zaležejo!

Mislim, da se bo fant mal pozanimal, kako se vozi tak avto. Turbina ti lahko drži tudi 300.000 kilometrov. Lahko jo pa tudi v prvih desetih zjebeš. Ampak to že itak veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avto netu je ena Alfa Romeo 156 kot nova

Pod opombami piše!

Prodamo omenjenu Alfo, Na vozilu je bilo menjan vztrajnik, narejen velik servis in menjava termostata. Zraven dam slabše zimske gume, dobre še za jednu sezonu. Bil je Alfa lepo vožena, ima kle pa tu sm ke kakšno praskico in malo od kakega kamenjčeka, ampak res nič preveč. Ma tudi 8 airbagov, ki su kot novi, še sploh niso bili da bi se spružili, ker je Alfa res kot da je iz salona za vas. Redno sem je prao doma na dvorišču z gobicom in šamponom. Nisem je peljal v avtopralnico. Lastnik sem 4 leta, prej jo je imel eden ki dela u italiji knauf in ga poznam, smo delali učas skup. Dobar jo je tud on čuval. Kilometri so pravi. Končniki in roke kot nove, pa gume tudi.Motor teče kot nov. Popusta ne dam nič, ker je že zdaj poceni

u zvečer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avto netu je ena Alfa Romeo 156 kot nova

Pod opombami piše!

Prodamo omenjenu Alfo, Na vozilu je bilo menjan vztrajnik, narejen velik servis in menjava termostata. Zraven dam slabše zimske gume, dobre še za jednu sezonu. Bil je Alfa lepo vožena, ima kle pa tu sm ke kakšno praskico in malo od kakega kamenjčeka, ampak res nič preveč. Ma tudi 8 airbagov, ki su kot novi, še sploh niso bili da bi se spružili, ker je Alfa res kot da je iz salona za vas. Redno sem je prao doma na dvorišču z gobicom in šamponom. Nisem je peljal v avtopralnico. Lastnik sem 4 leta, prej jo je imel eden ki dela u italiji knauf in ga poznam, smo delali učas skup. Dobar jo je tud on čuval. Kilometri so pravi. Končniki in roke kot nove, pa gume tudi.Motor teče kot nov. Popusta ne dam nič, ker je že zdaj poceni

u zvečer...

To bi lahko objavil v štosih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

na zgornje poste ...:lol1:

najbloj me vleče renault laguna 1.8!!!! in najvrjeto si bom vzeu to laguno! gledo sm malo porabo in se ob normalni vožnji giblje od 8-9l!! kar pomoje ni tako veliko!!! pa za servise sm se že pozanimo!!! tak da edin še noben mi ni reko kake napake so na motorjih???? ka najrajše gre???? na kaj nej pazim???? to me predvsem zdej zanima :) tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me vaše mnenje od Audiju A3 1.8T. Vozne lastnosti, pozitivno/negativno mnenje, torej na splošno o tem avtomobilu. Že vnaprej hvala za odgovore :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje od Audiju A3 1.8T. Vozne lastnosti, pozitivno/negativno mnenje, torej na splošno o tem avtomobilu. Že vnaprej hvala za odgovore :)

Ni primeren za prvi avto za mularijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Totalno neprimeren. Jaz ti dam z njim dva meseca, Bieber najbrž še manj. Skantal se boš 100%... Veš kolk je 150 konjev? Ufff...

No, kakorkoli... 1.8T je eden boljših Audijevih bencinskih motorjev. Če se ti dopade, ga kupi. Naveličal se ga ne boš tako hitro.

Koliko si pa pripravljen dat?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Totalno neprimeren. Jaz ti dam z njim dva meseca, Bieber najbrž še manj. Skantal se boš 100%... Veš kolk je 150 konjev? Ufff...

No, kakorkoli... 1.8T je eden boljših Audijevih bencinskih motorjev. Če se ti dopade, ga kupi. Naveličal se ga ne boš tako hitro.

Koliko si pa pripravljen dat?

Po duši nisem norec in že od nekdaj si želim Audija :) Pripravljen sem dati tam okoli 3k, 3.5k maksimalno. Dopade se mi in to že od malega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po duši nisem norec in že od nekdaj si želim Audija :) Pripravljen sem dati tam okoli 3k, 3.5k maksimalno. Dopade se mi in to že od malega.

Svašta, ko otrok reče, da se mu nekaj dopade že od malega ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje od Audiju A3 1.8T. Vozne lastnosti, pozitivno/negativno mnenje, torej na splošno o tem avtomobilu. Že vnaprej hvala za odgovore :)

tud js bi ga meu, sam nimam gnara za tankat, k tole zihr fajn pije... več k 7 litrou na 100km ne dam pa tud če mam.. itak pa so taki novi zakoni da mam 90 konjev čist zadost :)

(močni pa požrešni avti so pa itak skoz cenejši, sam so pa pol stroški tolk večji, za prvi avto res ne vrjamem da je tole primerno, sploh če nimaš €)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za porabo sem slišal da pije od 8-12 odvisno od teže noge. Glede na konje je to še majhna poraba. Zanima me predvsem servisi, ali se veliko kvarijo, glavne napake itd...in ne vem kaj je narobe če mi je všeč ravno ta model avtomobila. Sem se tudi že peljal z njim in lahko rečem, da se pelje v njem lepše kot v marsikaterem avtomobilu novejše izdelave! Sedaj pa prosim nehajte šimfat in mi za boga povejte slabosti oz. prednosti tega avtomobila. Če pa ne veste pa ne pisat :)

LP

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 12+ let staremu avtu pričakuj vzdrževanje, glede na km, ja lahko najdeš tudi takega z 150.000 kar je še ok, ampak uprašanje če so realni. Baje se fajn pelje. Samo če že more bit A3, mogoč bi bil 1.9 diesel boljša in predvsem varnejša naložba? Samo 3,5k E je bolj malo za lep primerek. Tisti, ki so pa poceni, so pa z razlogom poceni.

LP, to je moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje od Audiju A3 1.8T. Vozne lastnosti, pozitivno/negativno mnenje, torej na splošno o tem avtomobilu. Že vnaprej hvala za odgovore :)

težko boš našel takšnega ki ni bil razbit, ali razbit in pripeljan iz nemčije, ali imel ogromno kilometrov, ki so jih dol zbili itd. skratka vsak drugi slovenec ima ponoči mokre sanje o audiju in posledično jih je na naših cestah največ v sumljivem stanju. sploh črnih A3 :whistle:

zbiti kilometri, slabo popravljeni razbiti, slabo vzdrževani ker so si jih kupili ljudje, ki niso imeli potem za redne servise pa so jih šraufali domači mojstri itd. na teh avtih so obogateli dilerji, ki so jih k nam vlačli iz cele EU. OK dizli so bili še bolj popularni ker pravi audi je menda samo dizl :headbang:

za tak denar boš pač imel verjetno izbiro med slabim in slabim ampak glavno da je audi. sem pogledal na avto . net pa nima noben 1,8 pod 150.000 prevoženih, večina ima 200.000 pa še vsi letniki pod 2000. to je recept da te ubije nonstop vzdrževanje in servisi.

zračunaj si še koliko stane registracija in cestnina ker bonusa verjetno nimaš pa boš ugotovil če boš eden od tistih, ki potem pri vulkanizerju iščejo pogojno uporabne stare gume, dele iz razbitih in tankajo za 10€ samo da imajo za po mestu gor in dol kazat audija.

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Totalno neprimeren. Jaz ti dam z njim dva meseca, Bieber najbrž še manj. Skantal se boš 100%... Veš kolk je 150 konjev? Ufff...

150 konjev na 1,3 tone prazne teže? Res strašna mašina... :whistle:

D.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje od Audiju A3 1.8T. Vozne lastnosti, pozitivno/negativno mnenje, torej na splošno o tem avtomobilu. Že vnaprej hvala za odgovore :)

Prešvoh, če nima V6, 3000 ccm in vsaj 220 kojnev je to bolj za turizem ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 1.8T cenovnega razreda 3-3.5k imej na strani še cca 1k-1.5k za štartni servis (veliki servis, kar moras takoj naredit če ga misliš imet). Potem pride tukaj kakšna menjava rok itd.....

registriraj se na team-audi.si in tam povprašaj o dotičnem avtu, ki si si ga nagledal. Boš največ izvedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 1.8T cenovnega razreda 3-3.5k imej na strani še cca 1k-1.5k za štartni servis (veliki servis, kar moras takoj naredit če ga misliš imet). Potem pride tukaj kakšna menjava rok itd.....

registriraj se na team-audi.si in tam povprašaj o dotičnem avtu, ki si si ga nagledal. Boš največ izvedel.

Pa amortizerji so tudi fuč, pa diski itd., samo to je bolj potrošen material. Drgač pa je 1.8T ena najboljših mašin, ker so jih v koncernu naredili. Kot je bilo rečemo 1-1.5k€ za začetno vzdrževanje, da ne bi blo kakega presenečenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kot veste sem uzel renault laguno 1.8, z servisno knjigo in realnimi kilometri od 50 let starga gospoda.... prvi kilometri vožnja pa takole: 50km/h v 4., 70km/h v 5., 90km/h v 5. use je blo na regionalni cesti, saj ni bilo potrebe po ac..... poraba okoli 8.3l/100km(še nekak vredi).... pridem prvič na ac grem v graz do strica vožnaj in poraba pa tako.... neki cajta 130km/h da vidm kak avto deluje če je ok..... potem pa okoli 145km/h ceu cajt po ac.... pred graz pogledam povprečno porabo 9.1l/100km....(nekam vlko za ampak ajde sej se bom vozo malo vozo po ac) nazaj je blo isto.. pridem domou mi pred blokom zasveti lučka stop z lučkom za olje(wtf????) servis pa narejen pred 9000km.... nrdim servis... pelem se naperj en tedn spet isto sranje..... grem v knjigo piše da je tlak črpalke za olje nepravilen( preklejem use) na sevis( zdej druga hiša) sreča ma tam od bratranca znanc in nasledno reče.... (brezveze da mejaš črpalko ker bo isto za par mescov isto, to je napaka na določenih avtih in lahko se jebeš)... use eno zamejam senozro.... vozim se luča spet..... popizdim jebem mamu onem ko mi jo je prodau..... dam oglas na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) prodam pred enim tednom za 3500€.... zdej pa brez avta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koga mi svetujete za ene 3500€ vzet????? nujno!!!!! poraba max 8l/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!