Skoči na vsebino

Pnevmatike za 125ccm


Kredn

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Sicer bi bila tema lahko pod kategorijo dodatne opreme, a upam da bodo vaši odgovori pomagali tudi komu drugemu.

Sam si lastim Yamaho XT125X ('08), gume so 100/80/17 spredaj in 130/70/17 zadaj, kar je dokaj pogosto med 125ccm motorji.

Ker so moje gume letnik '07 jih imam v planu menjati v kratkem.

Glede na internet obstaja nekaj možnosti:

Metzeler Lasertec

Pirelli Sport Demon

Pirelli MT 75 (serijsko na motorju)

Pirelli ML 75

Zanimajo me namreč vaše izkušnje s temi gumami, kako se obnesejo, katere bi priporočali in seveda če sem še katere pozabil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop arrowmax d103 dej gor in ti nebo žal. Na r125 drsam s tačko (končno) in držijo. Segrete so zlo hitr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi te gledal, ja, me pa zanima kako se kaj obnesejo še brigestonke.

Bridgestone BT39

Bridgestone BT45

Dunlop Arrowmax D103

Bridgestone BT39SS

Michelin Pilot sporty :)

na michelinke pozab. Za bridgestone pa ti nebi znal povedat. Poznam sam enga k ma bt003rs ampak dimenzije 110/140 pa še precenjene. (mislm da 250-270€)

Z dunlop navš čist nč zgrešil. Za okol 130-140 € dobiš par

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa bi dobil par za tako ceno, če pogledam recimo sem bi dobil set za 184 € (+ poštnina)?

če hočeš z dostavo maš pr širniku set za 130-140€.

Drgač pa poglej pr kšnem svojem bližnjem vulkanizerju. (tud če je kšn € draži se lohak da bol splača zard montaže pa poštnine)

http://www.sirnik.net/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, Širnika tak poznam, je ata že Metzelerke za BMW-ja kupoval tam, edino kar je, da ma sam nekatere modele na avto.netu. Bom pa poklical in se zmenil, ko pride tak daleč. Hvala za nasvet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm s svojimi Dunlop Qualifier 2 čist zadovoln... pelem se čist po robu zdržijo pa tud 10000km :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm s svojimi Dunlop Qualifier 2 čist zadovoln... pelem se čist po robu zdržijo pa tud 10000km :rolleyes:

a obstaja dimenzija 110/140 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!