Skoči na vsebino

Poreklo avtomobilov


Priporočene objave

Pozdrav vsem skupaj. Ravnokar opravljam diplomsko nalogo - obnašanje kupcev glede na poreklo avtomobilov. Glede na izkušnje menim, da nam kot kupcem veliko pomeni iz kje avtomobil izvira. Zato bi vas prosil, če si vzamete nekaj minut in rešite spodnjo anketo. S tem mi boste neznansko pripomogli k pravilnim ugotovitvam.

Hvala!Lp

http://www.1ka.si/a/5888

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si "Korejsko poreklo" in še kakšnega ... recimo Češko (Škoda), pa Špansko (Seat), pa Združeno kraljestvo (Aston Martin recimo ...), pa tak naprej.

Sori, ne bom namenil tistih par minut za to, da eno tako res šlampasto kr-neki anketo izpolnjujem ...

Tisto naprej je pa itak overkill - dlakocepljenje amo-tamo ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si "Korejsko poreklo" in še kakšnega ... recimo Češko (Škoda), pa Špansko (Seat), pa Združeno kraljestvo (Aston Martin recimo ...), pa tak naprej.

Sori, ne bom namenil tistih par minut za to, da eno tako res šlampasto kr-neki anketo izpolnjujem ...

Tisto naprej je pa itak overkill - dlakocepljenje amo-tamo ...

A res..nisem vedel da ostajajo še druga porekla.. Se drugič nate obrnem namesto na profesorja;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res..nisem vedel da ostajajo še druga porekla.. Se drugič nate obrnem namesto na profesorja;)

Žalostno, da nekdo, ki pripravlja diplomsko nalogo nima pojma kaj vse najdeš na netu :headbang:

Poglej kaj mi je stric google našel, ko sem odtipkal države proizvajalke avtomobilov : http://sl.wikipedia.org/wiki/Seznam_avtomobilskih_proizvajalcev

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želim ti obilo uspeha s to nalogo čeprav anketa deluje zmedeno. pravtako nisi vključil pomembnega vprašanja in sicer ali si se ze nakup avtomobila pripravljen zakreditirat do smrti ali ti je še kaj bolj pomembno kot avto.

če nekdo ceni nemca še ne pomeni da ga bo tudi kdaj v življenju imel, no vsaj kaj več kot 10 let starega audija ne :whistle:

in če nekdo ceni ferrarije design nevem če zato gre kupit fiata.

no ja, glavno da narediš diplomo :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fak, šele zdaj videl - a to jecelo za diplomsko nalogo?

Shit, tole bom pa prav sledil, kje bo ta model diplomiral. Če gre pa to skozi kot akademsko priznana metoda anketiranja ... pol nam pa kot državi, ki hoče staviti na znanje, ni pomoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fak, šele zdaj videl - a to jecelo za diplomsko nalogo?

Shit, tole bom pa prav sledil, kje bo ta model diplomiral. Če gre pa to skozi kot akademsko priznana metoda anketiranja ... pol nam pa kot državi, ki hoče staviti na znanje, ni pomoči.

ne se preveč sekirat, ko sem še bil na faksu sem enkrat vzel eno diplomsko o leasingu smer višji program - EPF (no triletno) in sem jo moral konkretno izboljšat, da mi je šla kot seminarska skoz pri predmetu.

marsikaj gre skoz na diplomi baje.

sem pa slišal da je enkrat en tip celo diplomsko (spet EPF) baziral na delavnici za predelovanje BMW-jev ali nekaj podobnega in na zagovoru padel ker so kalkulacije v diplomski pokazale da v SLO ni toliko teh avtomobilov da bi preživel tudi če bi vsi k njemu prišli. no nekako tako imam v spominu zgodbo. nekako mislim da bi kaj takega moral mentor ugotovit ne pa komisija na izpitu. :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tole je lep pokazatelj na kakšnem nivoju so diplomanti naših fakultet, vsaj prevečkrat je tako. Pa tudi o mentorju bi se dalo kako povedat.

Kaduza, korejskega porekla je med drugim tudi (mislim, da) najbolj prodajan model avtomobila v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poreklo avtomobila je kar nekaj ... važna je znamka avtomobila ( za anketo ) , podzvrst pa je to kje je bil avto narejen ( proizvajalke avtomobilov imajo tovarne po vsem svetu in je kvaliteta odvisna tudi od tega kje je avto narejen - recimo toyote iz turčije so bolj žalostne ) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, da nekdo, ki pripravlja diplomsko nalogo nima pojma kaj vse najdeš na netu :headbang:

Poglej kaj mi je stric google našel, ko sem odtipkal države proizvajalke avtomobilov : http://sl.wikipedia.org/wiki/Seznam_avtomobilskih_proizvajalcev

Prijatelj..daj malo se zresni..vključil sem samo 3 porekla z namenom..če bi hotel bi jih 20 napisal. Ljudje dajte si malo prebrat namen diplomske - percepcija kupcev avtomobilskih znamk različnega porekla torej področje je obnašanje potrošnikov in zanima me samo ali poreklo vpliva na nakup ali ne. Zarad mene če vam ste za vw ali pa kio me ne briga kaj dosti. Če ti ni kul jo pač ne izpolni, mi je vseeno kaj si misliš. Nisem vedel da so taki pacienti tukaj po forumih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To žal ni anketa, temveč navajanje k odgovorom. Kaj ima plača romunov opraviti z njihovimi avti? Če nisi sposoben sestaviti objektivne ankete pač ne ponujaj po forumih, kjer je tudi nekaj inteligentnih tipov ki ne sprejemajo manipulacij. Več sreče prihodnjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj..daj malo se zresni..vključil sem samo 3 porekla z namenom..če bi hotel bi jih 20 napisal. Ljudje dajte si malo prebrat namen diplomske - percepcija kupcev avtomobilskih znamk različnega porekla torej področje je obnašanje potrošnikov in zanima me samo ali poreklo vpliva na nakup ali ne. Zarad mene če vam ste za vw ali pa kio me ne briga kaj dosti. Če ti ni kul jo pač ne izpolni, mi je vseeno kaj si misliš. Nisem vedel da so taki pacienti tukaj po forumih.

daj no, se posipam s pepelom, priznam svojo zmoto, razlog je moje površno branje, imaš prav in strinjam se s tvojo obrazložitvijo, sem izpolnil anketo ! :surrender:

zdaj veš, da smo tudi pacienti tule, welcome to the jungle !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To žal ni anketa, temveč navajanje k odgovorom. Kaj ima plača romunov opraviti z njihovimi avti? Če nisi sposoben sestaviti objektivne ankete pač ne ponujaj po forumih, kjer je tudi nekaj inteligentnih tipov ki ne sprejemajo manipulacij. Več sreče prihodnjič.

Nočem biti negativen, ker sestaviti anketo ni ravno lahko. A še enkrat premisli, zakaj si izpustil Korejo, ki je avtomobilska velesila, naredi več avtov kot Italija, seveda pa nima njihove tradicije. Kaj pa Kitajska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj. Ravnokar opravljam diplomsko nalogo - obnašanje kupcev glede na poreklo avtomobilov. Glede na izkušnje menim, da nam kot kupcem veliko pomeni iz kje avtomobil izvira. Zato bi vas prosil, če si vzamete nekaj minut in rešite spodnjo anketo. S tem mi boste neznansko pripomogli k pravilnim ugotovitvam.

Hvala!Lp

http://www.1ka.si/a/5888

Evo kolega rešeno :beer2: , kaj pa imate spet vsi en kup pripomb :angry: , če fantu ne uspe kaj drugega, bo pa dober za našo vlado :stupid: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!