Skoči na vsebino

KRAJA


RED_line

Priporočene objave

Zdravo

Imam novega zipa, kateri se bo v kratkem spremenil v SP. Zanima me kako učinkovito preprečit da skuterja ne ukradejo. Tisto zadevo za disk že imam, a po pogovoru z kolegom sem ugotovil da se to ključavnico da odstranit tako, da počiš zavorni disk. drugo kar bom dal gor je ketna na zadnjem kolesu. Ketna je obložena in ima malo nenavadno ključavnico. Vse skupaj lopovu oteži krajo vendar ... sprednja maska je zelo zaželjena. Kaj predlagate da naredim da ne dobi nog?

hvala za pomoč

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš malo uporabil brskalnik boš videl, da slična tema že obstaja ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montiraj dvosmerni alarm. Ko se nepridiprav dotakne skuterja začnejo utripat smerniki ter tulit sirena, hkrati pa začne piskat tudi upravljač, ki ga imaš v žepu. sam imam Giordon dvosmerni alarm-zelo zadovoljen že ene 3 leta.

http://www.bolha.com/motor-ostala-oprema/dvosmerni-motoalarm-giordon-m686ts-oglas1272737294

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montiraj dvosmerni alarm. Ko se nepridiprav dotakne skuterja začnejo utripat smerniki ter tulit sirena, hkrati pa začne piskat tudi upravljač, ki ga imaš v žepu. sam imam Giordon dvosmerni alarm-zelo zadovoljen že ene 3 leta.

http://www.bolha.com/motor-ostala-oprema/dvosmerni-motoalarm-giordon-m686ts-oglas1272737294

ga imam na avtu že kakih 5 let. ne vem če to ravno prepreči krajo. vsaj sam vem da bi mi ga uspelo ukrast. kakšna bolj fizična prepreka bi bila bolj primerna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga imam na avtu že kakih 5 let. ne vem če to ravno prepreči krajo. vsaj sam vem da bi mi ga uspelo ukrast. kakšna bolj fizična prepreka bi bila bolj primerna

Optimalna je kombinacija obojega, jaz bi dal prikrit alarm, da preseneti lopova(šok), je pa seveda odvisno kje bi večina časa bil parkiran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Optimalna je kombinacija obojega, jaz bi dal prikrit alarm, da preseneti lopova(šok), je pa seveda odvisno kje bi večina časa bil parkiran...

zunaj bi bil večino časa. ali pred firmo ali pa pred blokom. pod streho ga bom dal kadar bo prilika.

verjetno bom dal kar oboje. ali obstajajo kakšni vijaki katere ne moreš odvit z navadnimi šraufncigri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zunaj bi bil večino časa. ali pred firmo ali pa pred blokom. pod streho ga bom dal kadar bo prilika.

verjetno bom dal kar oboje. ali obstajajo kakšni vijaki katere ne moreš odvit z navadnimi šraufncigri?

Če ni nekje na samem parkiran , se to obnese, na samem pa ... Za vijake pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vijaki obstajajo-varnostni vijaki, s katerimi so navadno pritrjene ključavnice motociklov. Drugače pa preprosto vzameš vijak priviješ in pobrusiš kapico oz. uporabiš vijak brez utorov na kapici (tak z kakršnim so ponavadi privijačene deske na mizah v parkih itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!