Skoči na vsebino

Nevarnost policije ne briga


I30

Priporočene objave

Moji znanki se je konec prejšnjega tedno na vožnji po mestnih ulicah Ljubljane zgodila nenavadna situacija. Zaslišala je le nekakšno praskanje, prižgala se ji je lučka za airbag, sicer pa se ni zgodilo nič. Ko pa je prispela domov je zagledala to situacijo:

Gornje slike objavljam, ker imajo še kako veze tudi z nami motoristi.

Kdo ugane kaj se je zgodilo?

post-33199-0-61152800-1306857361_thumb.jpg

post-33199-0-85142800-1306857384_thumb.jpg

post-33199-0-82305100-1306857429_thumb.jpg

post-33199-0-16435300-1306857445_thumb.jpg

post-33199-0-77465700-1306857465_thumb.jpg

post-33199-0-41118900-1306857479_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je avto rdeče barve. Čuje na ime Hyundai i30. Izhaja iz J. Koreje. Če je mlajši kot dve leti je bil ustvarjen v Evropi na Češkem.

Ima volan pa štiri kolesa. Z rezervo celo pet. Dobiš ga lahko za 10.590 EUR. Ta ima predelan sprednji spojler na malo čuden način. Če sem odkrit bi tukaj raje videl kakšen motorin ali kakšno brhko bejbo. :boobies: Tako pač razmišljam jaz. Zagotovo pa ne samo jaz.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni znala po svoji spuri vozit pa so ji une narezkane sredinske crte tajvanca tko stresle, da je zgubu zobe?

Zajla?

Matr, to bi tut znalo bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en hribovc z vmaxom? :alien1:maaah, pustimo zdaj to...

zanimiv rez... dvomim da je pletenica (zajla), saj bi v tem primeru prej prišlo do loma kot tako natančnega reza... res me zanima, kaj je povzročilo tovrstno poškodbo.

bode me pa to, da avtor navaja, da uslužbenko policije nevarnost ni zanimala... če je temu tako, je potrebno podati pisno prijavo, na osnovi katere se bo policistko "sleklo".

ko sem jaz opozarjal na nevarnosti na cesti (od pijanih voznikov, kamenja, poškodovane signalizacije in nazadnje na oljne madeže so na 113 takoj odreagirali. tudi ob osebni prijavi bi morali sporočiti na gato...

že itak imamo predrago in preobsežno javno upravo. če je pa ta še lena, je to cel dizaster!!!

sicer pa, saj vemo, policiji se jebe za ljudstvo, njihovo primarno poslanstvo je polnjenje državne blagajne. njih šefici pa to, da v laških fetiš klubih s straponi poriva druge in si polni svoj dominantni ego...

jebeš to!!!

mogoče bi bilo priporočljivo najti storilca za to... pa da se mu na "primeren" način obrazloži, da se tega ne počne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam pa še tri možne odgovore:

1) prototip laserja, kiga preizkuša Policija

2) svetlobni meč iz Star Warsov

3) horizontalno montirana cirkularka na vozilu pred njo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas doma je en tak. Tudi rdeč. ...samo je zgleda starejši model, ker še nima zareze v odbijaču.

Da se ni Pepi s fleksarco slučajno po parkingu preganjal? :hmm:

Ne nas zdaj na prstih držat - kaj je bilo?

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena možna razlaga da je bila zajla ali kaka žica ki bi tako lep rez lahko naredila.

Cirkularka bi lahko ampak dvomim da je bila na sredi ceste :=)

Po moje je tvoja prijateljica kupila rabljen avto in ker prejšni lastnik ni povedal da se je igral z sprednjim odbijačem ko ga je zalimal skupaj z kakim lepilom za plastiko ki je z časom popustilo.

Bolj je čudno da spodnji del stoji še gor namreč če bi kaj med vožnjo prerezalo odbijač se nebi držal še gor pa tudi v tej višini bi porezalo kako cev,radiator pa še gume če bi šlo naprej.

Pomoje nimaš kaj delat pa ustvarjaš debatni krožek tukaj na motosvetu ker ti je dolgčas.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam pa še tri možne odgovore:

1) prototip laserja, kiga preizkuša Policija

2) svetlobni meč iz Star Warsov

3) horizontalno montirana cirkularka na vozilu pred njo

I would go with emmmm 1!:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mestnih ulicah ljubljane menda ja ni nihče zajle napenjal, ali?? blink.gif

to kak razburjen lastnik gozda ali travnika stori, ko mu dečki rijejo s kramparcami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je pozabu da more še odgovor dat če je že kviz začel :D

Po moje ga tud sam ne ve. Men to deluje kot da je nekdo odžagal, ker je tako čisti rez. Dvomim da bi zajla to naredila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna napaka v plastiki in se je ob udarcu odbijač preklal? Al ša če se je kdo prerezal zadevo, ko je bil avto parkiran-poskus karje ali zgolj ˝žlehtnoba˝... zajla pomoje ni bla, ker bi zdrobila plastiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo verjetno pove ta slika: post-33199-0-16435300-1306857445_thumb.jpg Pozornost usmerite na modra vlakna, ki so se nabrala na koncu reza. Po mojem je tisto o zajli še najbolj blizu. le da ni zajla ampak očitno neka modra vrv.

Pa tu je tudi ta vlakna videt: post-33199-0-41118900-1306857479_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil X11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr - zdej pa že mene zanima kaj je bilo :bum:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršli so iz planeta nategnmetrikon6x in preizkušali svoje laserje in fejzerje, pa so glih na revčka korejčka naletel; bogi.

zapelala je v rikverc, pred tem je pa zapela v špago. in? shit happens

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X11 pravilno razmišlja. Gre za vrv, katero kmetje v balirkah uporabljajo za povezovanje senenih bal. In zadeva se je dogodila točno na dan, ko so na travnikih zaradi ugodnega vremena na veliko balirali prvo letošnjo košnjo. Ne ve se, ali je vrv plapolala za kakšnim traktorjem, ki je vozil v nasprotno smer, ali jo je za seboj vlekel kakšen avto ali pa celo kakšen nepridiprav napel čez cesto. Zadnja varianta je pravzaprav še najmanj verjetna in jo jaz, ker je vidno, da se je vrv vlekla iz desne na levo stran avtomobila, ne jemljem kot resno predpostavko. Dokaz za smer vleka je tudi zarezan odbijač na zadnji levi strani in poškodovan pokrov platišča prvega levega kolesa.

Po sistemu kakršnega uporabljajo tudi za rezanje kamna, le da gre za žico in kamen, je tu očitno uspelo sintetični vrvi s pomočjo segrevanja ob hitrem potegu prerezati plastični odbijač do globine kjer se je vrv strgala na kovinskih nosilcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!