Skoči na vsebino

Nevarnost policije ne briga


I30

Priporočene objave

...

p.s. Sam tvoje teorije pa nisem prebral, vsaj kar se dotične teme tiče?

Verjamem decu v tisto kar je napisal. Sem se z laksom že nekajkrat nagravžno urezal na ribičiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem decu v tisto kar je napisal. Sem se z laksom že nekajkrat nagravžno urezal na ribičiji.

To pa zato ker si neroden trance_41_w00t2.gif.

p.s. dec ni nič napisal, zaenkrat je še vedno uganka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji znanki se je konec prejšnjega tedno na vožnji po mestnih ulicah Ljubljane zgodila nenavadna situacija. Zaslišala je le nekakšno praskanje, prižgala se ji je lučka za airbag, sicer pa se ni zgodilo nič. Ko pa je prispela domov je zagledala to situacijo:

Gornje slike objavljam, ker imajo še kako veze tudi z nami motoristi.

Kdo ugane kaj se je zgodilo?

Rezano ali odrezano z brusilko in nikakor z zajlo ali kakšno špago od balirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob pogostosti pojavljanja bal in balirk na lublanskih ulcah je kar težko verjet da bi obstajal kakšen drug razlog za povzročitev te rahlo nenavadne poškodbe

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezano ali odrezano z brusilko in nikakor z zajlo ali kakšno špago od balirke.

Glede na to, da za tistega, ki nariše prostoročno popoln krog, da je fuknen, tudi ta, ki naj bi z brusilko rezal ta blatnik ni mogel biti čisto gladek.

Imamo v prestolnici novega norca, ki skače po cestah z brusilko in reže odbijače?:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud mislm da je tip fleks uzeu pa si avto narezou :headbang:

jz mu pa čist vrjamm, kaj use se zgodi k je čist na meji možnega....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pokazalo se je ponovno tisto, zaradi česar se jaz do sedaj nisem prijavljal na ta forum.

Podatki, ki sem vam jih posredoval so resnični in nepotvorjeni. In vsi ki so na razpolago, ker česar drugega ni bilo možno ne videti niti slišati.

Nisi povedal, ali je to opazila na parkingu, ali ji je lučka zasvetila med vožnjo, s kakšno hitrostjo in točno v kakem okolju se je takrat gibala, itd ...

Ugibati o nečem takem je pa kot da bi se žli ljudske zdravilce na nekom, ki ima odprt gnojni tur na koži - zdej pa ugani, od česa je ...

Jaz se strinjam z ELOm ... če je to naredila sintetična vrvica ... ne vem, no ... tudi tista plastika ni puter ali sveža glina ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti cufki res zgledajo kot špaga za balirko, vsaj iz teh slik se tako zdi ( sem menjal že 3 balirke in naklepal ooohoohooooo bal ), ampak da bi ta špaga tako zarezala v plastiko, pa se mi zdi skoraj neverjetno. Sploh pa ne med plapolanjem med vožnjo, v to sem pa 100%.

že če malo preveč "nabijaš" bale ( na vsaki balirki se da nastavljati trdoto - zbitost materiala v bali) , se špaga pri manipuliranju bal strga.

Pa je voznica ob praskanju sploh videla kje kakšen traktor z balirko? (ne rečt, da se ne spomni nič razen "praskanja" )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da za tistega, ki nariše prostoročno popoln krog, da je fuknen, tudi ta, ki naj bi z brusilko rezal ta blatnik ni mogel biti čisto gladek.

Imamo v prestolnici novega norca, ki skače po cestah z brusilko in reže odbijače?:blink:

Sam ne reci, da si se prepoznal? ph34r.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halooo. pa saj ja vidiš če prek ceste plapola 100 metrov špage???!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedati, da se res bolj strinjam z Elotom in mi ni jasno zakaj drugi deli vozila niso poškodovani....še bolj mi pa ni jasno naslednje:

*pa kako je lahko baba vozila še par kmjev, brez da bi slišala, čutila in videla kaj se je zgodilo...ajajaj...

p.s. še najverjetneje je bilo narejeno s fleksarico na mestu in zato voznik ni niti čutil in niti videl...aja vibracije med vožnjo pa ženskam ne predstavljajo preveč perečih problemov

s fleksarco??? vidim da še nisi rezal plastike z njo, tako ravnega reza s fleksarco ni mogoče narediti, ker se plastika ob šajbi zaradi trenja topi, nastanejo strdki stopljene plastike, skratka takega reza s fleksarco na noben način ni mogoče narediti

Pri veliki hitrosti tankega predmeta pride do rezanja, primer je curek vode pri veliki hitrosti, kjer se lahko zelo natačno in tiho odreže kakšen kos..

Tukaj je lahko prišlo do velike hitrosti avtomobila in mimovozečega traktorja ali karkoli je že vleklo najlosko vrvico-seštevek hitrosti.Primer:primi ribiško vrvico v roke in potegni :rolleyes:

In če je bila vrv dovolj dolga jo je avtomobil z nasprotnega pasu pobral in samo zapeljal mimo,kjer je bil še eden konec vedno pripet na traktor je prišlo do čistega reza tam kjer je odbijač najgloblje udrt proti motorju-vrv se je ulovila in zarezala..

Pri motorju to nebi bilo mogoče saj bi prednje kolo povozilo in povleklo vrvico k podlagi..

tudi sam mislim da je moralo biti nekaj takega ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jaz tukaj nekaj ne razumem. Kaj bi nekdo imel od tega, da bi kazal te slike in opisoval nek dogodek, če se ni resnično zgodil. Saj tudi njemu, kolegici, še najmanj pa policajema ni jasno kaj se je zgodilo. Dejstvo je le , da se je zgodilo med vožnjo in da ni blagodejno vplivalo na štosštango, kako bi šele bilo fajn to na gležnju. Jaz mu z lahkoto verjamem, ne vem zakaj nebi. Pri nas kmeti pustijo na cesti pol njive in četrt pridelka in nihče nič ne ukrene. Tak da sem siguren da tudi trideset metrov špage ne bo šel pobirat. Je pa to moralo biti kar eno naklučje....

ELO jaz upam da si lep.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s fleksarco??? vidim da še nisi rezal plastike z njo, tako ravnega reza s fleksarco ni mogoče narediti, ker se plastika ob šajbi zaradi trenja topi, nastanejo strdki stopljene plastike, skratka takega reza s fleksarco na noben način ni mogoče narediti

tudi sam mislim da je moralo biti nekaj takega ja

plastika ob plastiko se stopi zaradi trenja ..kvečjemu bi se najlonska vrv pritalila na odbijač ...tudi pod razno pa ga ne bi prerezala v eni in isti ravnini s tako čistim rezom ..to zmore verjetno le krožna ali pogojno vbodna žaga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet....ttach_id=177048

Od kje pa je ta zareza na desni strani? (Tista majhna, ki je odnesla samo nekaj barve, v globino pa ni šla kaj dosti)

špaga je najprej potegnila po tisti plitvi zarezi (če dobro pogledaš je vodoravno z zarezo opaziti praske do roba odbijača), potem pa jo je nekaj napelo, in je zdrsnila nižje, kjer je odbijač vdrt noter (bližje motorju), nato pa je zarezala v plastiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO jaz upam da si lep.... :)

tvoje upanje je umrlo zadnje..elo ni lep ampak kičast...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastika ob plastiko se stopi zaradi trenja ..kvečjemu bi se najlonska vrv pritalila na odbijač ...tudi pod razno pa ga ne bi prerezala v eni in isti ravnini s tako čistim rezom ..to zmore verjetno le krožna ali pogojno vbodna žaga..

krožna ni pogojev da je tole naredila, vzami fleksarco pa prereži en kos plastike, boš videl kak zmazek bo nastal, rez ne bo niti približno tako natančen kot je tole, ob šajbi se bo plastika začela topit, pa še krožne sledi bi se videle v plastiki, tukaj pa so sledi vodoravne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, če je še možno videti to poškodbo na avtu ali je že odpravljena? res bi rad zadevo videl v živo.

ali je možno videti samo rezervni del, odbijač?

upam, da bo avtor lahko nekako potešil mojo radovednost o tej zadevi, kateri bi očitno radi prišli do dna...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne reci, da si se prepoznal? ph34r.gif

Ne, mislil sem nate. Zame drži verzija kot jo je opisal i30.

Rdeče gatke čez hlače, črne špegle in fleksarco v roki pa prepuščam tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no...

jaz ne verjamem da je to špaga iz kake balirke.

tista je namreč tako lahka, da bi jo enostavno odpihnilo.

in tudi močna ni tako da bi delala čudeže.

sem mel že z večimi balirkami opravka. no, z njihovimi "produkkti" v bistvu.

tudi se mi je že zgodilo, da sem tisto špago ftrgal, če sem balo nerodno prijel in malo preveč povlekel.

to res težko verjamem, bi mogli kaki "mythbusters" sprobat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

tudi se mi je že zgodilo, da sem tisto špago ftrgal, če sem balo nerodno prijel in malo preveč povlekel.

...

Tisti, ki bale nosi bi pa še hudiča ugnal. Se te skoraj bojim.:kva2::P

cp_004.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nekaj je že moralo biti, da je prerezalo odbijač. Sama si verjetno ni tega naredila. Je pa rez povsem vodoraven, to mi nekako smrdi -ne vem če je plapolajoča špaga vodoravna. Ampak..možno je vse. Kako pa zavarovanje krije kaj takega? Gre iz naslova tretje osebe, če nimaš full kaska? To me bolj zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krožna ni pogojev da je tole naredila, vzami fleksarco pa prereži en kos plastike, boš videl kak zmazek bo nastal, rez ne bo niti približno tako natančen kot je tole, ob šajbi se bo plastika začela topit, pa še krožne sledi bi se videle v plastiki, tukaj pa so sledi vodoravne

Pa vbodna žaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!