Skoči na vsebino

Yamaha TZR50 PREGREVANJE MOTORJA


mw169al

Priporočene objave

Zdravo..

jst mam pa tzrko 50

pa se mi neki ful pregreva :S

Pa tista prozorna cevka ko gre od rezervarčka za vodo do killerja ma not zrak. je to vredu?

al more bit tekočina skoz gor do kilerja?

Pa če kdo ve kok se tist zrak vn da nej pove.

hvala :)

Popravljeno . Popravil mw169al
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..

jst mam pa tzrko 50

pa se mi neki ful pregreva :S

Pa tista prozorna cevka ko gre od rezervarčka za vodo do killerja ma not zrak. je to vredu?

al more bit tekočina skoz gor do kilerja?

Pa če kdo ve kok se tist zrak vn da nej pove.

hvala :)

Po čem sklepaš da se ti pregreva ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem sklepaš da se ti pregreva ? :D

Pa ful je vroč. Pa svečke mi crkavajo :S

Drugač pa mislim zdej zamenjat spredni zobnik. 13-ko bom dau.

Misliš da bo dost moči.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ful je vroč. Pa svečke mi crkavajo :S

Drugač pa mislim zdej zamenjat spredni zobnik. 13-ko bom dau.

Misliš da bo dost moči.?

Pomoje bo dost moči, še bol bi blo če bi zamenju auspuh... Zdej a kiler je zlo vroč ? Poglej kok je antifriza...

Aja, a se ti je kdaj pržgala lučka da je pregret ???

Drgač sm meu na Apriliji podobno težavo kr se svečk tiče so šle hitr v k****, pa motor segret ni užgau. Zdej sm kupu BR9EIX (iridium) in je OK.

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bo dost moči, še bol bi blo če bi zamenju auspuh... Zdej a kiler je zlo vroč ? Poglej kok je antifriza...

Aja, a se ti je kdaj pržgala lučka da je pregret ???

Drgač sm meu na Apriliji podobno težavo kr se svečk tiče so šle hitr v k****, pa motor segret ni užgau. Zdej sm kupu BR9EIX (iridium) in je OK.

Ja je dost vroč ja.. V posodici spodaj je povno. Drugač noter pa nevem. Ne ni se prižgala lučka. Ampak sem mislu da mi svečke crkavajo ker se mi pregreva. ko je vroč men užge sam more neki cajta verglat. Kje se pa kupi ta svečka?

Ka pol ko kupiš to svečko užiga normalno in ne crkava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je dost vroč ja.. V posodici spodaj je povno. Drugač noter pa nevem. Ne ni se prižgala lučka. Ampak sem mislu da mi svečke crkavajo ker se mi pregreva. ko je vroč men užge sam more neki cajta verglat. Kje se pa kupi ta svečka?

Ka pol ko kupiš to svečko užiga normalno in ne crkava?

Ja pr men je to pomagal, ko vse drugo ni... Kupu sm pa v Eurotonu, mislm da za okol 11€....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr men je to pomagal, ko vse drugo ni... Kupu sm pa v Eurotonu, mislm da za okol 11€....

Mehanik mi je reku da je to mogoče zarad nenaštelanga fergazerja.. Ti si probu naštelat ferg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mehanik mi je reku da je to mogoče zarad nenaštelanga fergazerja.. Ti si probu naštelat ferg?

Lahko bi tut to blo ja... Js nisem, ker moj je bil naštelan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi tut to blo ja... Js nisem, ker moj je bil naštelan...

Evo dans smo rešl problem. Ko je prejšnji lastnik odstranil blokade iz izpuha ni menjal dize. In ni blo dost bencina not zato je pa preveč oolja v svečko šlo in je zamastil vse.. Tak da ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil problem v olju, ampak temu da je šlo v mašino preveč zraka in premalo bencina (revna mešanica), bencin namreč hladi izgorevalno komoro in če ga je premalo se pregreva

Popravljeno . Popravil lostid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil problem v olju, ampak temu da je šlo v mašino preveč zraka in premalo bencina (revna mešanica), bencin namreč hladi izgorevalno komoro in če ga je premalo se pregreva

Tako ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dans smo rešl problem. Ko je prejšnji lastnik odstranil blokade iz izpuha ni menjal dize. In ni blo dost bencina not zato je pa preveč oolja v svečko šlo in je zamastil vse.. Tak da ja :)

Sam da ste zrihtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!