Skoči na vsebino

aprilia 125 2t


e36

Priporočene objave

1. lepo pozdravljeni

2. hočm kupt aprilio 125 in sm čisti vajenc kar se tiče aprilie pa 2t pa predelave itd.

3 kaj je z predelanimi se splača kupt predelan motor? kok to približno zdrži???

4. a niso u nemčiji 30 konske aprilije orginal 125ccm ?? če so kko bi lahko prišel do tega ??

5. hvala za odgovore :D aja pa to mislm za rs 125 da nebo pomote :D

LP

Popravljeno . Popravil e36
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. lepo pozdravljeni

2. hočm kupt aprilio 125 in sm čisti vajenc kar se tiče aprilie pa 2t pa predelave itd.

3 kaj je z predelanimi se splača kupt predelan motor? kok to približno zdrži???

4. a niso u nemčiji 30 konske aprilije orginal 125ccm ?? če so kko bi lahko prišel do tega ??

5. hvala za odgovore :D aja pa to mislm za rs 125 da nebo pomote :D

LP

http://www.motosvet.com/tabla/topic/5608-aprilia-rs-125/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala...

drugače pa nism hotu doktorata delat izrs 125 1100 strani :D sam tko sm mal mislu da mi kdo pove... očitno ne bo šlo

hvala useen ..

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala...

drugače pa nism hotu doktorata delat izrs 125 1100 strani :D sam tko sm mal mislu da mi kdo pove... očitno ne bo šlo

hvala useen ..

Nisi rabil vsega brat, lahko pa bi tam vprašal :)

Odgovori:

1.Enako.

2.In?

3. Odvisno. Manj kot original. ( če predpostaviš, da se vzdržuje isto )

4.Ne.NE! IN NEEEE!

5. Prosim. Dobro vem, kaj ti misliš. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi rabil vsega brat, lahko pa bi tam vprašal :)

Odgovori:

1.Enako.

2.In?

3. Odvisno. Manj kot original. ( če predpostaviš, da se vzdržuje isto )

4.Ne.NE! IN NEEEE!

5. Prosim. Dobro vem, kaj ti misliš. :)

vseeno sem malo pobrskal po tistmu linku spravi temi o rs125 in sm pršu do tega da je to predrag šport zame pa da bi umru k bi mi kj ribnl....

drgač pa hvala za odgovore :D dj mi še povej kaj pa je fora o rs125 a majo use isto konjov?

poglej si tuki 3:27... :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno sem malo pobrskal po tistmu linku spravi temi o rs125 in sm pršu do tega da je to predrag šport zame pa da bi umru k bi mi kj ribnl....

drgač pa hvala za odgovore :D dj mi še povej kaj pa je fora o rs125 a majo use isto konjov?

poglej si tuki 3:27... :

Zakonsko so prinas 11kw verzije. Ampak ko jo odblokiraš ima približno 30+-2 konjev. It to z 11kw v prometni lahko uradno voziš z a1 izpitom, za kateri stari letnik ko še niso bile blokirane pa rabiš a2 izpit. Drugače pa če naletiš na dober primerek se boš lahko vozitl brez večjih stroškov dve leti. Lahko pa imaš tako nesrečo da boš v eni sezoni noter zdaval 650.000 sit in jo na pol sezone rajše prodal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakonsko so prinas 11kw verzije. Ampak ko jo odblokiraš ima približno 30+-2 konjev. It to z 11kw v prometni lahko uradno voziš z a1 izpitom, za kateri stari letnik ko še niso bile blokirane pa rabiš a2 izpit. Drugače pa če naletiš na dober primerek se boš lahko vozitl brez večjih stroškov dve leti. Lahko pa imaš tako nesrečo da boš v eni sezoni noter zdaval 650.000 sit in jo na pol sezone rajše prodal :)

A ti pa še zmer v Tolarjih? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!