Skoči na vsebino

Novi Renault Megane


johan

Priporočene objave

Zanima me kakšno imate mnenje glede oblike.

Meni ni niti malo všeč.Zanima me ,kaj vam je všeč,če vam je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh mi ni všeč. Kr neki. Odspredi bi še bil, ampak od zadi. Sam če pa pogledaš druge novejše je ni niti malo čuden :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je, končno avto, ki ne zgleda kot ostalih 99% avtov brez oblike in karakterja. mi je pa vel satis še bolj všeč. drugo leto pride še scenic in megane cabrio v tem designu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku mi ni bil všeč, sedaj pa mi je že kar pri srcu...

Vsakič ko ga vidim, mi je bolj všeč. Kar fletkan avtoček je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni všeč. Cel segment vozil v katerem je Megane se spreminja v kombije ( beri majhne enoprostorce ).

Glede cene je pa kar konkurenčen, saj pride osnovni model pod 3mio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avantime, Vel Satis, Megane. Vsi trije bi pasali v mojo garažo, no ja, na dvorišče (garaže nimam :wink: ). Ampak dragi so, dragi. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zelo všeč, ko pa bereš podatke o aktivni in pasivni varnosti, se pa bere kot science fiction.

Aja, kupu ga pa ne bom, ker bo naslednjga tričetrt leta kar pokal od tovarniških napak, tko, kot vsi novi modeli. Elektronika in ostale okvare. Ampak z nečim moraš plačati, če hočeš biti povsod med prvimi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič, ko sem s starim meganom lazil okoli servisa, sem si ogledal še novega. In sem hotel pogledati, kako je s prtljažnim prostorom. Se ni dalo odpreti, ker jim je uspelo izprazniti akumulator, brez elektrike pa pri tem vozilcu nič ne gre.

Drag je, ampak ima pa 5 zvezdic za zaletavanje.

A ni na našem forumu neuradno geslo: za varnost bolje plačati malo več :wink: :twisted:

Po malem mi postaja že všečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ni dalo odpreti, ker jim je uspelo izprazniti akumulator, brez elektrike pa pri tem vozilcu nič ne gre.

Tole mi ni pa čisto nič všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč pretiravajo z nekimi "baje" modernimi oblikami pr Renaultu po moje.

Od spredaj zgleda O.K., od zadaj je pa grd...se zdi da lahko gajbo pira kar na zadnjo havbo postaviš in pršparaš plac v prtljažniku...če ga lahko odpreš seveda (maš poln akumulator) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za obliko si zasluzi 3 x FUJ. Tisti grdi zadnji del del me zelo spominja na starega AMIJA! FUJ.

Glede varnosti ima res pet zvezdic, ampak v svojem razredu. Npr. kaksen JEEP je v primeru trka veliko varnejsi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stopim iz slaščičarne Šmon in si mislim: "Pa tele kremšnite so zakon, sam mater klele majo pa mrzlo... opa, a je tole novi megan :shock: ." ... vidla... hmm... spredi ok, zadaj... KATASTROFA... notranjost... očitno zelo malo prostora... za suhce... zame... nenenene... je moj clio še vedno zakon... torej KREMŠNITE in CLIO so zakon :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej wrong - JEEP je eden najslabših, malo si poglej crash teste. Američani majo pri varnosti (če temu sploh lahko rečemo varnost) čisto druge kriterije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto je kul v pravem barvnem odtenku in v obliki coupe (temno modra :wink: recimo)

mi je kr všeč ker izstopa od povprečja. Verjetno pa zaradi te oblike trpi velikost prtljažnega prostora

je blo pa zanimivo na photosessionu :P

megane15-111.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem trditev o Jeepu, da je katastrofa. Smo pr hiš imeli Cherokeeja. Deluje robustno, ampak samo navzven. Znotraj je zaščita samo pas, takrat še bagov ni imel. Na zadnjem zicu (klopci) si pa tako ali tako popolnom nebogljen.

Vragica, a se ti ne zdi, da se je Megane malce spogledoval s cliom pri oblikovanju svojega zadka? Okej, preoblikovanja se je lotil radikalno, ampak osnova je bila po moje tazadnji clio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!