Skoči na vsebino

Novi Renault Megane


johan

Priporočene objave

se mi zdi, da je tale ritka daleč od cliotove ritke feb770b4-86e1-47e6-a214-3a13bcd947c4 :wink:

Lucky... se opravičujem tisti "zakon" sem mislila za notranjost, ker se mi zdi, da je clio bolj prostoren od megana... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vragec počak na naslednjika sedanjega kliota. potem boš pa sigurn menjala firmo ne sam avta, ko se boš odločala za novega :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky... se opravičujem tisti "zakon" sem mislila za notranjost, ker se mi zdi, da je clio bolj prostoren od megana... :wink:

Glede ritke: ja ja radikalna sprememba, ampak še vedno je lepa. :oops:

Se strinjam s prostornostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komur je oblika čudna naj se spomni podobnih razprav pred 12 leti, ko je luč sveta ugedal Twingo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je, končno avto, ki ne zgleda kot ostalih 99% avtov brez oblike in karakterja.

Jst se čisto strinjam s teboj PERVY.... :wink:

Men je full všeč :D .... sicer pa vsake oči imajo svojega malarja...

Med drugim se lahko pohvali tudi s tem, da ga je 58 vodilnih avtomobilskih novinarjev iz več kot 20 držav razglasilo za Evropski avto leta 2003. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč pretiravajo z nekimi "baje" modernimi oblikami pr Renaultu po moje.

Od spredaj zgleda O.K., od zadaj je pa grd...se zdi da lahko gajbo pira kar na zadnjo havbo postaviš in pršparaš plac v prtljažniku...če ga lahko odpreš seveda (maš poln akumulator) :lol:

Imaš prav.Nevem ,če smo že pripravljeni za take oblike avtomobilov.

Tudi Ford ,ko je naredil KA-a ga je prehitro poslal na trg.Posledica - KATASTROFA.Mogoče pa(renaultu) jim bo uspelo.Pri meni jim ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ford KA je katastrofa zarad Fordovih nenormalnih cen v primerjavi s tem kar ponujajo. Brez vsake opreme so bistveno dražji kot večina avtov istega ranga z delno opremo, varnost nizka (govorim konkretno za KA), motor pa tud nič kaj navdušujoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komur je oblika čudna naj se spomni podobnih razprav pred 12 leti, ko je luč sveta ugedal Twingo. :wink:

a toliko časa je že zunaj.

meni je še vedno "čuden", pa brez zamere lastnikom :)

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je tale nova oblika megana men je všeč-neki novga-sam še zmer je pa Renault-jih šraufam že prbl.5 let pa nimajo lih malo okvar :( -ne vem kolk jih majo pa druge firme :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tud všeč, ker je nekej posebenga, ampak cena mi pa ni nič kaj všeč!

se bom kr še en cajt s clio-m vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATR JE DOBR!!!!!!!!!!! :idea: :!: :!: :!: :!:

Kr mel bi ga sam tisti trije miljoni bi znal bit problem! :D

Kr se pa zaletavanja tiče pa tkole-namena nimam-je pa fajn da veš da se lahko varno zaletiš(jebe.. američane)!!

Miki a tist kožušček dobiš zraven če avto kupš????

Se že vidm v Modrmu Meganu Coupe pa Mašinca 2.0 pred mano poje! :D Kva se dobr sliš!!No al pa vsaj testna vožna!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je tale nova oblika megana men je všeč-neki novga-sam še zmer je pa Renault-jih šraufam že prbl.5 let pa nimajo lih malo okvar :( -ne vem kolk jih majo pa druge firme :twisted:

A si kdaj pomislil, da do tebe pridejo samo pokvarjeni ... večina jih je na cesti brez okvar ... predvidevam ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vragec počak na naslednjika sedanjega kliota. potem boš pa sigurn menjala firmo ne sam avta, ko se boš odločala za novega :wink:

mah saj vem... potem bom raje poiskala kakšne dobre pešhonde... :wink: :twisted: ... al pa dobrega starega fička :oops: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej wrong - JEEP je eden najslabših, malo si poglej crash teste. Američani majo pri varnosti (če temu sploh lahko rečemo varnost) čisto druge kriterije...

Sem mislil terence nasploh. Me pa zanimajo rezultati crash testov, ce bi skupaj zaleteli Megana in kakega velikega terenca.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil terence nasploh. Me pa zanimajo rezultati crash testov, ce bi skupaj zaleteli Megana in kakega velikega terenca.

Tadej

Oba bi ostala bolj ali manj nepoškodovana. :lol: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so mnenja zelo deljena, enim je všeč, enim pa ne. Jast sem nekje v sredini. Vesel sem, da so se eni oblikovalci spomnili, da ni treba delat samo konzervativno grde Volkswagne in Audije, ampak tudi nekaj posebnega (in mogoče tudi lepega). Upam, da nisem nikogar užalil, ampak nemci in designing sta pa dva ločena pojma. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smart ali pa Megane? Heh, sploh nebi razmišljal. Uporabnost pri prvem je na 0, drugi je pa vsaj spodoben avto. Pa naj si misli kdo, kar si hoče. Jast si za enak dnar mislim tole, kar sem napisal. Ko se bo pa cena prvemu spustila za 1.5 miljona pa bom razmišljal drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga ne bi imel, sploh pa ne za 4mio SIT.....

:shocked!: :crazyeyes:

Kaj res tolk košta? Halo! Prvič tak tip avtomobila ni vreden tolk dnarja, drugič je pa še grd. Grem hit pogledat eno sliko od Pežoja 307GT, da se mi mal učke spočijejo... :wink: :lol: ...Prizadeti pa berite spodaj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!