Skoči na vsebino

Novi Renault Megane


johan

Priporočene objave

Na crash-testu EURO-NCAP je Megane dobil pet (5) zvezdic ka govori o njegovi varnosti.

Cena je posledica serijsko vgrajenih varnostnih pripomočkov-kar ni slabo.

Videz avtomobila-ali ti JE všeč- ali ti NI všeč druge ni...meni je FULL všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica, a se ti ne zdi, da se je Megane malce spogledoval s cliom pri oblikovanju svojega zadka? Okej, preoblikovanja se je lotil radikalno, ampak osnova je bila po moje tazadnji clio.

Ufff, mal mim pihnu - da niso snovalci megančka imeli za osnovo vel satisa in avantimea mogoče? Tudi zadnji clio je pa itak že preveč star, da bi lahko bil osnova za karkoli ...

Mislim - kdo pa pri dizajnu za osnovo jemlje manjše modele?

Sicer pa - novi megane tako na oko in otip zelo všeč, ja. Če bi kupoval avto v tem razredu ali za tak denar, bi verjetno usekal po njem. Ampak šele čez leto, ko bodo razne "težave" odpravljene... Ziher dizlčka, so tanovi že tako fajn varčni, tihi, nesmrdeči, da so kar zanimivi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oblika - kakor za koga, meni je spredaj ok, zadaj pa grd tko k avantime.

So ga pa v Delovi prilogi "na kolesih" mal skurcal, predvsem nezanesljivo elektroniko, utesnjenost in vrata prtljažnika.

Me zanima kolk bodo mel prvi modeli napak??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yoy, če bi vsi takole razmišljali, bomo še gledali stare Mercedese in še starejše Ople po naših cestah.

Oblikovalci novega Megana imajo vsaj toliko jajc, da malo razbijejo monotonost na naših cestah. Prau fleten avto jim je ratal.

Če vam ni všeč - vam pač ni všeč. Če vam je - future, here we come!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yoy, če bi vsi takole razmišljali, bomo še gledali stare Mercedese in še starejše Ople po naših cestah.

Ne skrbi, za te bo ( je že ) narava sama poskrbela ( beri rja ) :)

Ne vem pa zakaj bi bil kdo konzervativen če mu novi megane ni všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je končno uspelo v živo (na cesti) videti novega megančka. Že na slikah je bil dopadljiv, v živo je pa še dosti lepši. Saj res - zadnji konec mi je bolj všeč od prednjega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yoy, če bi vsi takole razmišljali, bomo še gledali stare Mercedese in še starejše Ople po naših cestah.

Ne skrbi, za te bo ( je že ) narava sama poskrbela ( beri rja ) :)

Ne vem pa zakaj bi bil kdo konzervativen če mu novi megane ni všeč.

Klemens, mogoče sem biu mau preoster. :wink:

Mam pa preveč izkušenj s takimi, ki jim NIKAKRŠNA nova stvar ni všeč... in takim tud Megane ni, zato sem se malo bal, da je tle tud večina takih.

Pa brez zamere.

Sicer sem pa napisu: Če vam novi Megane ni všeč - vam pač ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yoy, če bi vsi takole razmišljali, bomo še gledali stare Mercedese in še starejše Ople po naših cestah.

Oblikovalci novega Megana imajo vsaj toliko jajc, da malo razbijejo monotonost na naših cestah. Prau fleten avto jim je ratal.

Če vam ni všeč - vam pač ni všeč. Če vam je - future, here we come!

Stari, odličn prispevek si napisal. Za pohvalit. Zadel si bistvo. Drugače bomo še kar naprej gledali Golfe in Passate in razne Audije in Mercedese, ki bojo še najmanj 50 let meli enako obliko. Treba je met jajca in pri Renaultu jih imajo. Jih imate tudi vi? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to-taprava firma je-RENAULT VALDA!!! :D :oops: :shock: :idea:

Ciao,by Pero

Pa pri tvoji Natasi imajo tudi BMW-ja. Pa tvoja babica... :twisted: :twisted: :twisted:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V PETEK DOBIM NOVEGA MEGANA 1.4 16V NA TEST!

JUJUJUHUHU!

Ciao,by Pero

Uživi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala zato. Bom probu v mislih bit s tabo :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!