Skoči na vsebino

Novi Renault Megane


johan

Priporočene objave

Dans je pa le ratal in morm rečt da je blo 'the best'! 8) 8)

Drži se ceste k klop in leti k sneta skira!

Slike sledijo!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je pa le ratal in morm rečt da je blo 'the best'! 8) 8)

Drži se ceste k klop in leti k sneta skira!

Slike sledijo!

Ciao,by Pero

Dobu slikce :D Jao pa sneg.... :idea: :arrow:

Zelo prepricljive :wink: 8)

A ste tud kroge delal :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero check tvoj PM :wink: :idea: :D

Nč!!!???

Ciao,by Pero

Out of all the things I have done for you, dec ol ju ken sej iz NC :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

8) No saj ni tak slab, 5vratni mi je bolj všeč. Če si zaželiš kakšno dodstno oz. boljšo opremo, pa takoj nabije ceno :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8) No saj ni tak slab, 5vratni mi je bolj všeč. Če si zaželiš kakšno dodstno oz. boljšo opremo, pa takoj nabije ceno :cry:

Saj ni edini!!!Ostali tut sam osnovn model 'pocen' dajejo, valda pa pr novm avtu brez meglenk, klime, el. šip, valarjev ala18'',..... to pa nanese uufufuf!!! :cry:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni edini!!!Ostali tut sam osnovn model 'pocen' dajejo, valda pa pr novm avtu brez meglenk, klime, el. šip, valarjev ala18'',..... to pa nanese uufufuf!!! :cry:  

Ciao,by Pero

Dej, malo napis kako opremo je mel testni M. :P :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte še mal bočno silhueto tega avta pokomentirat, sploh zadnjo tretjino... do zadnje tretjine je zadeva čista vsakdanjost, zadnja tretjina pa ko iz enga space shuttla gor navarjena? :shock: če se grejo space design, bi se ga lahko po moje saj pri celem avtu držal... Sploh zgornji bočni del. Če bi tam not saj še eno steklo blo, bi blo čist drugač, tko je pa ko ena kanta. Od zadi je mal bolš. Spredi pa čist nč posebnga.

Sej je res da majo vsake oči svojga malarja, ampak tako neskladje... drugo je recimo Vel satis, ki je cel neki extra, ne pa sam ena tretjina. Ampak števci so mi pa všeč od megana :D :wink:

Kar se pa zanesljivosti tiče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte še mal bočno silhueto tega avta pokomentirat, sploh zadnjo tretjino... do zadnje tretjine je zadeva čista vsakdanjost, zadnja tretjina pa ko iz enga space shuttla gor navarjena? :shock: če se grejo space design, bi se ga lahko po moje saj pri celem avtu držal... Sploh zgornji bočni del. Če bi tam not saj še eno steklo blo, bi blo čist drugač, tko je pa ko ena kanta. Od zadi je mal bolš. Spredi pa čist nč posebnga.  

Sej je res da majo vsake oči svojga malarja, ampak tako neskladje... drugo je recimo Vel satis, ki je cel neki extra, ne pa sam ena tretjina. Ampak števci so mi pa všeč od megana :D  :wink:  

Kar se pa zanesljivosti tiče...

No ja o tem bi se dal komentirat!!

Prvi dve tretini nista čisto običajni pač pa je to pravi originalnio obraz Renaulta zadek je pa enasamapoezija! Dokazano je da so se ljudje nažrl dolgčasa avtomobilskega oblikovanja!Megane je tapravi!! :D :P :wink:

Max - Meganček je bil 1.4 16V 98Km z el. šipami, el ogledali, meglenkami, deljiva zadnja klop, klima, nastavljiv sedež in volan v vse smeri, potovalni računalnik, 5 vrat,................pa ena blonda je bla zraven sam ne vem če je to opcija iz prospektov al je serijsko vgrajena!! :D :twisted: V glavnem zakon ( tut brez blonde )!!! :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu je všeč ta avto naj gre okulistu (mogoče sploh ne vidi) ali pa psihiatru (ne ve kaj je naravne oblike).

Kaj se pa tiče Space Shuttla, se je pravkar en raztreščil, upam da niso tudi taki tile novi megančki.

Jaz ga nebi niti mel, če mi ga zastonj dajo, ker je preveč grd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu je všeč ta avto naj gre okulistu (mogoče sploh ne vidi) ali pa psihiatru (ne ve kaj je naravne oblike).

Jaz ga nebi niti mel, če mi ga zastonj dajo, ker je preveč grd

ce bi ti nekdo podaril megana ga ne bi samo vzel,se vozil bi se z njim - grd ali ne grd.ali imas res 3 mio SIT prevec,ki se ti rolajo po predalu?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga dobim, ga takoj prodam...

tole ti se celo verjamem....

ali celo kakemu slepcu podarim.

....tole,oprosti,pa ne. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu je všeč ta avto naj gre okulistu (mogoče sploh ne vidi) ali pa psihiatru (ne ve kaj je naravne oblike).

Kaj se pa tiče Space Shuttla, se je pravkar en raztreščil, upam da niso tudi taki tile novi megančki.

Jaz ga nebi niti mel, če mi ga zastonj dajo, ker je preveč grd

Mogoče pa se ti je samo bleščalo al pa je bil odsev v steklu!!! 8) :evil: :evil: :twisted: :twisted:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga dobim, ga takoj prodam...

tole ti se celo verjamem....

ali celo kakemu slepcu podarim.

....tole,oprosti,pa ne. :wink:

OK potem sem pa jaz slep ....

In vnaprej hvala... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Francozi so pravkar ugotovili, da Megana zadaj en velik kos manjka :shock: , kar je povzročilo tako katastrofalen izgled zadnjega konca :cry: .

Vsem, ki so avto že kupili, bojo mankajoči kos poslali priporočeno po pošti, z navodili za montažo. Če kljub temu, ne bo šlo, ga lahko prizadeti pripeljejo v najbljižji servis, kjer vam ga bodo (seveda za 5000SIT/uro) z veseljem pritrdili. Poseg traja (vključno s sušenjem barve cca. 16 delovnih ur). :P

"malsepamormohecat" press...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudem je všeč pa si ga ne upajo kupt bi lahko sklepal po izrazih na obrazih in avomobilih na cesti!! :? :? :roll: 8) :D

Jest ga bom pa vseen mel!Ko bom imel denar!! :( :wink: :oops: :shock: :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudem je všeč pa si ga ne upajo kupt bi lahko sklepal po izrazih na obrazih in avomobilih na cesti!! :?  :?  :roll:  8)  :D  

Ciao,by Pero

Verjetno si ga ne upajo kupiti ker se bojijo da se jim bodo sosedi smejali ne pa samo po cesti :) :) :)

Eh, baje je pa varen.

Mi bolj ta počasni rabimo malo več časa da se privadimo na take oblike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni glih lep je pa dobr! mal drugačn! sicer gre pa trend vedno bolj v take (vesoljske) oblike se mi zdi! 8)

Prav lep je v kaki modro kovinski barvi na valarjih!Uf to bi mellllllllll!!!! :roll: :roll:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!