Skoči na vsebino

Novi Renault Megane


johan

Priporočene objave

Počasi se veča število Megančekov na naših cestah in zgleda da Slovenci le nismo tok zarukano konzervativni in zavervani v Golfa ( pa ne da Golf na OK sam preveč je dolgočasn)!!! 8) :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja pa kaj še....

he he, Megane je cist prevzel folk na začetku. Pa še toliko glasov je dobil.... In kaj vidiš? Ni jih. Tu pa tam kateri, pa še tisti je "testno vozilo".

No soseda ga je mislila kupit in je šla v avtohišo ter seveda nato je sledil preizkus vozila. Veste, kaj se je zgodilo? He, he, no ustavili so se na becinski in nato ga je hotela zopet vžgat in "tema" - strokovna ugotovitev servisa: odpovedala elektronika :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nato ga je hotela zopet vžgat in "tema" - strokovna ugotovitev servisa: odpovedala elektronika

Nekaj dni nazaj pripelje možak mesec dni staro Laguno (OK, tema je Megan, imata pa skupne težave z elektroniko) v ročno avtopralnico. Tam mu jo zglancajo znotraj in zunaj. Ko se je hotel odpeljati, je bila tema. Nič. pa niso prali motorja, da ne bo kdo to mislil. Prišel je neki Renault stručko z napravami iz bližnjega servisa in je po dobre pol ure ugotovil, da je treba avto peljati na servis. Prišla avtovleka itd.

Sem samo napisal, kar sem videl. Pa glih Renault je bil :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni glih lep je pa dobr! mal drugačn! sicer gre pa trend vedno bolj v take (vesoljske) oblike se mi zdi! 8)

Prav lep je v kaki modro kovinski barvi na valarjih!Uf to bi mellllllllll!!!! :roll: :roll:

Ciao,by Pero

kovinsko modri je najlepši, bi ga takoj mel. sicer pa je novi megane ob avantime trenutno najlepši avto (za mene da ne bo spet kdo v luft skakal).

končno neki avti ki odstopajo od dolgočasnega klasičnega nemškega designa (redka izjema BMW), o japonsko-aziatskih jajcah (oblikovno) pa tako nebi zgubljali besed.

dober design imajo edino še alfe pa kak PT cruiser, ostalo pa je bolj ali manj dolgočasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš mam Peugeota 307.

jep... je tako :wink: 8) :D

Ja lep že je ampak ni pa napredne oblike oz ni ekstravaganten!!!Jest to meganu štejem v velik+!!! :D :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ja, srečaš takole novega megana, espacea, vel satisa enega za drugim... Se ti potem zdi, da so vsi ostali stari vsaj dvajset let. :roll: :? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, sam problem je v tem, da so "stari" avtomobili oblikovno lepi in skladni (npr. Peugeot 206, 307, 406, 607).

Pa mende ja ne bojo avtomobili v prihodnosti tolk grdi, kot nam jih zdele poskuša forsirat Renault? :wink: :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skladnost gor ali pa dol. Tudi fičo je bil skladen in če imaš vsaj malo domišljije ti peugeot 307 kmalu lahko postane skladen kot krompir. :twisted: :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skladnost gor ali pa dol. Tudi fičo je bil skladen in če imaš vsaj malo domišljije ti peugeot 307 kmalu lahko postane skladen kot krompir. :twisted: :lol: :P

:lol: :lol: :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš mam Peugeota 307.

jep... je tako :wink: 8) :D

Ja lep že je ampak ni pa napredne oblike oz ni ekstravaganten!!!Jest to meganu štejem v velik+!!! :D :D :D

Ciao,by Pero

100 ljudi, 100 cudi... Eni rabimo veliko casa, da se privadimo novim oblikam in smo bolj za klasiko. Sicer mi pa lahko isto vprasanje postavis cez kako leto, pa bomo videli, ce se bom ze kaj navadila na vesoljske oblike :wink: :D 8)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skladnost gor ali pa dol. Tudi fičo je bil skladen in če imaš vsaj malo domišljije ti peugeot 307 kmalu lahko postane skladen kot krompir. :twisted: :lol: :P

boljš krompir, kot pa napol prežvečen čigumi... :P

Hec, no..vsak tele ma pač svoj vesele..men je pač grd ker zgleda, kot da ga zadi neki fali. Tiste varnostne zvezdice si pa nej u rit zatlačjo. Če je avto nekomu grd, se v grdavšu pač ne bo vozu, ne... :lol: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO... navaden Megan se kr zgleda... un, kupe je pa grd k strela... ko bi vsaj zadno stransko sipo mal spremenil... tak pa zgleda kot da nekaj manjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš mam Peugeota 307.

jep... je tako :wink: 8) :D

Ja lep že je ampak ni pa napredne oblike oz ni ekstravaganten!!!Jest to meganu štejem v velik+!!! :D :D :D

Ciao,by Pero

100 ljudi, 100 cudi... Eni rabimo veliko casa, da se privadimo novim oblikam in smo bolj za klasiko. Sicer mi pa lahko isto vprasanje postavis cez kako leto, pa bomo videli, ce se bom ze kaj navadila na vesoljske oblike :wink: :D 8)

LP

Mam že zacahnan v koledarčku!!! :D :D :D 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Ljudem je všeč pa si ga ne upajo kupt bi lahko sklepal po izrazih na obrazih in avomobilih na cesti!! :?  :?  :roll:  8)  :D

Jest ga bom pa vseen mel!Ko bom imel denar!! :(  :wink:  :oops:  :shock:  :D

Ciao,by Pero

Beseda je beseda.......kar sem reku sem reku....:)

Evo Novi mEŽAN STOJI ŽE 1+MESEC PR MEN DOMA NA DVORIŠČU...JE LEP DRZEN...PLAV!!!!!:)....in 1,4 16v 98 km...kot v sanjah!

Ali ga ima se kdo tu gori in kako je z njim zadovoljen!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas ima fotr megana 1.6 16V lenik 2002 in včasih ga tud jaz dobim v roke! :P

Zaenkrat nobenih problemov in smo zlo zadovolnji znim! Fajn atoček!

Srečno vožnjo Pero! .)

LP

Popravljeno . Popravil tato
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beseda je beseda.......kar sem reku sem reku....:)

Evo Novi mEŽAN STOJI ŽE 1+MESEC PR MEN DOMA NA DVORIŠČU...JE LEP DRZEN...PLAV!!!!!:)....in 1,4 16v 98 km...kot v sanjah!

Ali ga ima se kdo tu gori in kako je z njim zadovoljen!

Ciao,by Pero

Oj,tud prmen v garazi stoji en megan scenic, tzanov, sam ni moj, mam sam alarm za zmontirat nanj! Hm do srede ga bom lahk opazoval!

Kar masina je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sreč(n)o, Pero. Na parkplacu v službi jih je stalo precej, zdaj pa nobeden...

Vsi sodelavci so imeli z novim Meganom smolo... Edini, ki še ni šel od hiše, je na popravilu....Dci-iji, 14.14V, 1.616V...Elektronika jih pošteno uka.., pa ne samo Megana... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa se jim je zgodilo da so šli od hiše pa valda jih niso vseh razbil :(

No sej zato pa mal tipam kle gor kako in kaj je folk zadovoljen z novim Meganom ker jest mam (kljub temu da sem dal za avto DOBRE 3 mio) kar nekaj zamer in nepravilnosti pri delovanju le-tega...........:(:(:(

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam osebno nimam izkušenj z ranaultom, mi je pa kolega, ki je zaposlen na renaultovem servisu, ko sem kupoval avto, dejal 'kupi karkoli samo renaulta ne, je preveč sranja z njimi' :hmm:

Pero srečno vožnjo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, sam imam megana (sicer Scenica), nov model, ki je narejen itaq na osnovnem modelu (podvozje, motorji, elektronika in ostali pogonsko tehnični zglobi).

Po 15 mesecih in prevoženih skoraj 30 k km lahko rečem, da nisem imel enega samega problema z njim, da deluje popolnoma brezhibno. Obisk servisa : 2 x enkrat na poziv proizvajalca zaradi preverjanja pedala za zavoro, ki naj bi v določenih primeru ne bil pravilno poklopljiv ( v mojem je bil ustrezen) in drugič, ko sem v garanciji menjal ročico vklopa smerokazov...mehansko okvarjeno...vse korektno in bp. Tako, da, res em veliko slišou o problemih z elektroniko, kako stekla padajo iz vodil, kako se kvarijo, vendar, poznam kar nekaj lastnikov meganov in scenikov, pa nisem še slišal kaj drastičnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jose: to je čisto logično, če ti mehanik (pod pogojem seveda da je prijatelj) to pove. Je že na takem delovnem mestu, da mu pride pod roke vse živo in ni čudno, če dobi tak vtis.

Čudno bi bilo, če bi mehanik rekel da je vse tip top :D Tako se pa človeku pač skanalizirajo vsi možni defekti ... in on vidi samo defekte (razen seveda rednih servisov). Pomembne podatek je, kolikšen delež ima težave z avtom. Slišal sem vsekakor marsikaj, prebral še več, ampak nikogar ne poznam, ki bi se mu dejansko kaj zgodilo. Z izjemo v garanciji zamenjanega senzorja pri meganeu staršev nič. Moja gajbica (clio) je še relativno nov in mu posledično tudi (še - *tok* *tok) nič ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!