Skoči na vsebino

vožnja brez čelade


obalalopata

Priporočene objave

Nekaj dni nazaj, okoli treh ponoči, sva se vozila jaz in moj kolega z skuterjem (50 ccm) in je nas policija vstavla.

Vozilo je registrirano in imam vozniško; nisem vozila pod vplivom alkohola, saj sem pihala in je prikazalo 0.0.

Problem je da sva bila oba dva brez čelade in sva oba mladoletna (17 let). Policaji so nas obvestili da kazen znaša

plačilo 120 € in sicer so me tudi prvič vstavli in nimam prejšnih prekrškov. Nisem razumela ali ta kazen bomo dobili

preko pošte ali preko staršev, nevem kako to deluje! Iz mojih dokumentov so neke stvari izpisali in nazadnje so mene

pustili naj se vrnem domov ker sem imela čelado pod sedežem ampak moj kolega se je vrnil peš. Kako s kaznijo zdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni nazaj, okoli treh ponoči, sva se vozila jaz in moj kolega z skuterjem (50 ccm) in je nas policija vstavla.

Vozilo je registrirano in imam vozniško; nisem vozila pod vplivom alkohola, saj sem pihala in je prikazalo 0.0.

Problem je da sva bila oba dva brez čelade in sva oba mladoletna (17 let). Policaji so nas obvestili da kazen znaša

plačilo 120 € in sicer so me tudi prvič vstavli in nimam prejšnih prekrškov. Nisem razumela ali ta kazen bomo dobili

preko pošte ali preko staršev, nevem kako to deluje! Iz mojih dokumentov so neke stvari izpisali in nazadnje so mene

pustili naj se vrnem domov ker sem imela čelado pod sedežem ampak moj kolega se je vrnil peš. Kako s kaznijo zdaj?

Položnica pride po pošti priporočeno na dom bodo starši veseli!

Ps:pa si zapomni za VEDNO ćelada je za na bučo in ne za pod sedež ali zaradi policije !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni nazaj, okoli treh ponoči, sva se vozila jaz in moj kolega z skuterjem (50 ccm) in je nas policija vstavla.

Vozilo je registrirano in imam vozniško; nisem vozila pod vplivom alkohola, saj sem pihala in je prikazalo 0.0.

Problem je da sva bila oba dva brez čelade in sva oba mladoletna (17 let). Policaji so nas obvestili da kazen znaša

plačilo 120 € in sicer so me tudi prvič vstavli in nimam prejšnih prekrškov. Nisem razumela ali ta kazen bomo dobili

preko pošte ali preko staršev, nevem kako to deluje! Iz mojih dokumentov so neke stvari izpisali in nazadnje so mene

pustili naj se vrnem domov ker sem imela čelado pod sedežem ampak moj kolega se je vrnil peš. Kako s kaznijo zdaj?

Ne razumem zakaj je tako težko dat čelado na glavo :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Položnco dobiš po pošti naslovljeno nate. Navadno je tako, da če plačaš v 8 dneh plačaš samo polovičko.

P.S.-me vozi brez čelade, sploh če jo maš pod sedežem. Policaji so še najmanjša stvar, akr te jih lahko doleti.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!