Skoči na vsebino

Kazen za vožnjo brez izpita.


T0xiic

Priporočene objave

Živjo, najprej nick spremen v "kibic";

drgač ti pa nč ne morjo, tko zrelim in pametnim osebam k take sprašujejo itak nben nč ne more; no ja edin

tale:

post-9206-0-86142400-1309465045_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za vašo pomoč v imenu mojega brata,

brat je pred kratkim podedoval motor, a ima samo izpit za B kategorijo. Z izbranko bi se rad odpravil na morje z motorjem, zanima pa ga seveda kakšna je kazez (kaj se zgodi z izpitom B.kategorije, višina kazni in kaj se zgodi z motorjem)

Morda je že prežvečena tema a jaz ne nejadem odgovora.

LP

OMG šele zdele to prebral...

Folku se trga iz dneva v dan bolj :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajoktejn ne bit preveč brihtn k ti kr škodi

mulči, take k si ti, jem za zajtrk :smoke:

post-9206-0-68005700-1309554158_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za vašo pomoč v imenu mojega brata,

brat je pred kratkim podedoval motor, a ima samo izpit za B kategorijo. Z izbranko bi se rad odpravil na morje z motorjem, zanima pa ga seveda kakšna je kazez (kaj se zgodi z izpitom B.kategorije, višina kazni in kaj se zgodi z motorjem)

Morda je že prežvečena tema a jaz ne nejadem odgovora.

LP

kakšen motor pa je podedoval če lahko poveš?

mogoče kupim za jurja in ga odrešim muk. tongue.gif

drugače pa, vprašanje je itak wallbash.gif.

če je podedoval motor upam da je podedoval tudi zaščitno opremo za dve osebi in da je obema seveda prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...
pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Mogoče si pozabil dodati še, in če greš v naselju 90 km/h ?.

Izpita mu vseeno ne morjo vzet:naughty:

P.S

Si ze probu al se bos?

Popravljeno . Popravil sesir
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, frenk123 pravi:

mene pa zanima koliksna je kazen ce brez izpita vozs motorno kolo pa te dobijo ce bi biu pod uplivom alkota 

Pa verjetno še začetnik? :ras: Odvisno koliko si napihal. Se pa začne od 300 navzgor za alkohol. Za vožnjo brez izpita pa ne vem. Bo @Borutt več povedal. Mi je pa kolega dejal, če preneha veljati vozniška, raje reči da si pozabil doma in plačaš 40 evrov kot da pokažeš vozniško ki je prenehala veljati, saj je v tem primeru kazen 500 evrov. A verjetno to policaji preverjajo na podlagi osebnega dokumenta ali registracije. Pojma nimam, bo dežurni policaj tu gor, to povedal. Če pa še sploh nimaš izpita, pa si najebal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Rogerg pravi:

ce ga nimas s seboj...te grejo zihr prevert..in komot izvejo da ni veljavno... 

Odvisno od policaja, meni se že zgodilo da me niso preverjali. (policajke) :blush: 

pred 2 minutami, frenk123 pravi:

ja sploh nimam izpitak ksna je pol lahk pizdarija no nvm menda okol 500 da je al kakor sodisce razsodi ?

Kok si napihal? Če mene vprašaš si ob najmanj 1200 + vsaj pol leta ne smeš delat izpita. Bo soforumaš policaj povedal kak pa kaj.

pred 1 minuto, Xebec pravi:

gulag, 10 let

Tak malo? :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, frenk123 pravi:

ja sploh nimam izpitak ksna je pol lahk pizdarija no nvm menda okol 500 da je al kakor sodisce razsodi ?

Vse kar te bo stalo manj ku 2400 bodi vesel...kuk si pihno? Bil z motorjem in sploh nimas A izpita? In koliko kubicen bil? Nima to sicer neke prave veze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Arzen pravi:

Pa verjetno še začetnik? :ras: Odvisno koliko si napihal. Se pa začne od 300 navzgor za alkohol. Za vožnjo brez izpita pa ne vem. Bo @Borutt več povedal. Mi je pa kolega dejal, če preneha veljati vozniška, raje reči da si pozabil doma in plačaš 40 evrov kot da pokažeš vozniško ki je prenehala veljati, saj je v tem primeru kazen 500 evrov. A verjetno to policaji preverjajo na podlagi osebnega dokumenta ali registracije. Pojma nimam, bo dežurni policaj tu gor, to povedal. Če pa še sploh nimaš izpita, pa si najebal :)

Ti kar kolega poslušaj. 

Sledi pešačenje in kakšen tisočak manj. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Arzen said:

Pa verjetno še začetnik? :ras: Odvisno koliko si napihal. Se pa začne od 300 navzgor za alkohol. Za vožnjo brez izpita pa ne vem. Bo @Borutt več povedal. Mi je pa kolega dejal, če preneha veljati vozniška, raje reči da si pozabil doma in plačaš 40 evrov kot da pokažeš vozniško ki je prenehala veljati, saj je v tem primeru kazen 500 evrov. A verjetno to policaji preverjajo na podlagi osebnega dokumenta ali registracije. Pojma nimam, bo dežurni policaj tu gor, to povedal. Če pa še sploh nimaš izpita, pa si najebal :)

Alko med 0,24 in 0,38 je 600 eur.

Ce ti vozniska potece, je bilo pred mnogimi leti 120 eur, v primeru da ti potece zaradi zdravstvenih razlogov (dioptrija - potece vsakih 5 let), pa 500, in mislim, da je bila takrat enaka kazen, kot ce izpita sploh nikoli nisi imel. Zna biti, da je tudi danes podobno razmerje. Mi je v moji "karieri" ze dvakrat poteklo ne da bi vedel, obakrat me je na to opomnila uradna oseba. :blush:

So mi pa do zdaj se vedno vse preverjali, tako da ne bi igral na karto "pozabil doma" - vcasih sem bil mulc, zdaj sem pa allahu snackbar (sej se bom obril) s crnim bmwjem z zatemnjenimi sajbami, pa me majo radi. In ce policaj vidi, da mu lazes, ti ni milosti. Edino ko sem imel zeno zraven mi je policaj verjel, da sem abstinent, in mi ni dal pihat - ceprav na pogled ne izgleda tako zajebana. :P

Brez izpita + alko pa rezultira najmanj v zaseg vozila (no, vsaj tega se nisem sprobal :)). Kar je edino pravilno.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, ni samo 1k€ .. je še sodna taksa .. ;)

Pa ni bilo nekaj v smislu kazni za onega, ki je vozilo izročil onemu, ki je brez izpita? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Xebec pravi:

stara šola...zdj je 5,56 moderno

Nope, tud to je staro. 5.45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober odvetnik bo dokazal, da brez izpita nisi vedel, da ne smeš voziti pijan in 90 po naselju, saj ne poznaš znakov. Tako ti ostane le vožnja brez izpita :) . Res pa bo tako dober odvetnik stal več, kot bi vse kazni skupaj :( .

Ne vem pa kako ti poteče vozniška, meni velja do 80. leta, razen če so omejitve zaradi vida ali zdravja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Darko3g pravi:

Ne vem pa kako ti poteče vozniška, meni velja do 80. leta, razen če so omejitve zaradi vida ali zdravja.

To je že res, sam kartico pa moraš obnovit, se pravi naredit novo na 10 let. Jaz moram to storit drugo leto. Če pa maš še knjižico pa jo moraš zamenjat za plastično kartico, mislim da do leta 2023.

 

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!