Skoči na vsebino

Stollmann isdn in internet problem!


Priporočene objave

Imam naslednji problem: Kompjutr je Pentium II 400, modem Stollmann ISDN na COM portu, linija ISDN je OK, vse je pravilno prikljuceno! Ko naredim povezavo izpise da ni znaka centrale (pri isdn se to ne bi smelo zgoditi, updateal sem ze driverje pa ni nic pomagalo, tudi siolova pomoc operaterja mi ni nic pomagala...modem dela, linija dela, gonilniki so vsi ok namesceni...jaz ne vidim drugega kot kaj v biosu ali na com portu, racunalnik pa komunicira z modemom, to je videti po luckah....kaka ideja?

P.S: Gre za frenda ki je kupil rabljen PC in ima modem se od prej ko je nabavil telekomov isdn paket!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa nastavi naj ne preverja zvoka centrale ...

Kateri driver/modem pa uporablja ... tisti ki ima v imenu PPP je pravi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimas kaj stimat da naj ne preverja centrale ker je ze tako tisto polje sivo obarvano (ne mores upravljati z njim), modem je PPP nastavljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kabel od modema priklopi ISDN telefon, ker sumim, da je kljub vsemu nekaj narobe z linijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimas kaj stimat da naj ne preverja centrale ker je ze tako tisto polje sivo obarvano (ne mores upravljati z njim), modem je PPP nastavljen...

zamenjaj gonilnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimas kaj stimat da naj ne preverja centrale ker je ze tako tisto polje sivo obarvano (ne mores upravljati z njim), modem je PPP nastavljen...

Lahko pa pod dodatne parametre dodaš at ukaz X3 ( se mi zdi ) kar pomeni da ne preverja znaka centrale. Vsaj na analognih modemih je bilo to reba vedno nastaviti.

Drugače pa www.deja.com ( iskalnik po newsgroupah ) in vpiši problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimas kaj stimat da naj ne preverja centrale ker je ze tako tisto polje sivo obarvano (ne mores upravljati z njim), modem je PPP nastavljen...

Lahko pa pod dodatne parametre dodaš at ukaz X3 ( se mi zdi ) kar pomeni da ne preverja znaka centrale. Vsaj na analognih modemih je bilo to reba vedno nastaviti.

Drugače pa www.deja.com ( iskalnik po newsgroupah ) in vpiši problem.

Točno... ...pa probaj še z ATX3, da si bo modem bolj na jasnem, kaj od njega hočeš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!