Skoči na vsebino

Aplikacija za deljenje moto lokacij


Priporočene objave

Na forumu On the Road & Off-Road se je razvila tema z naslovom Pri meni lahko postavite šotor.

Padla je ideja, da bi bilo fino ustvariti spletno stran, kjer bi registrirani uporabniki lahko te informacije delili z drugimi.

Imel sem malo odveč časa in sem postavil spletno stran, ki to omogoča. Je še v razvojni fazi, pa tudi oblikovno še ni dodelana.

Stran je dosegljiva na tem naslovu: http://93.103.13.124/dani/projects/moto/

Ne ustrašite se naslova, stran se namreč nahaja na mojem strežniku in domena še ni registrirana.

Če vas to zanima, se dajte registrirati, pa sporočite kakšno idejo oz. kritiko :)

Tukaj pa je še par screenshotov aplikacije.

Ogled vseh lokacij

ogled.jpg

Urejanje izbrane lokacij

urejanje.jpg

Pregled vnešenih lokacij in brisanje izbrane lokacije

brisanje.jpg

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje pripomba :)

- Samo za pregled, login stran ali pa nek "gost" uporabnik, namreč tečno je če si nekje, kjer bi rabil na hitro informacijo, si še uporabnika delat, oziroma v primeru, da se to razvije v mobilno aplikacijo (kar bi bilo fino), kjer je tipkanje(sploh če si pod gasom in iščeš hitro lokacijo da se sesedeš) oteženo.

Kej več pa še ne morem povedat, ker me je tako grozno zmotil tale login :D

Ideja pa se mi zdi posrečena in zelo uporabna, še posebej če se bo še nadalno razvila in pridobila na uporabnikih.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko odpreš stran bi moral takoj videt vse lokacije. Če bi pa hotel dodat kakšno, je pa potreben login. Večini uporabnikov se preprosto ne da registrirat, ampak bi samo radi videli tistih par placov.

V tem primeru sploh ni potrebno delat mobilne aplikacije, ker greš samo na spletno stran in se odpre zemljevid.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem še dodelal stran. Sedaj je možno iskanje po tipu lokacije.

ml2.jpg

Drugače je stran dostopna tudi preko naslova http://motolocations.com/

Ko bom doprogramiral izbiro jezika, bo jezik na tej .com domeni prednastavljen na angleščino, možna pa bo izbira jezika na obeh domenah.

Sprogramiral sem tudi sistem za prevajanje strani. Trenutno je še v razvojni fazi, ko pa bo končan pa bom dal dostop tistemu, ki bi mi želel pomagat prevest stran v katerikoli drug jezik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni slabo.

Pogrešam le kakšno ikonico za prelaze ali kaj podbnega, s tem bi potem lahko označil lepe odseke cest ali pa kar prelaz sam naprimer...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatna funkcionalnost - po kliku na marker, se odpre oblaček in v njem na vrhu najdete naslov, ki je v bistvu povezava.

ljubelj.jpg

Po kliku na naslov, vas povezava pripelje do strani za detaljni ogled lokacije.

ljubelj2.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca :-)!

Ne vem, ali si tole želel ali je bug... Ko klikneš na eno ikonico, se odpre oblaček, če ga sam ne zapreš in klikneš na novo ikono imaš že dva oblačka... Čez čas jih imaš poln ekrat.

Fino bi bilo, da se oblaček sam zapre, ko klikneš na novo ikonico!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te oblačke bo treba popravit ja.

Sem pa te dni dodal dodatne funkcionalnosti.

Novo v menuju: "Vnos ceste", ter posledično dva nova tipa lokacij. Prvi je cesta, kamor spadjo recimo kačje ride.

Drugi tip je pa "nevaren odsek", s katerim lahko ostale motoriste obvestite o stanju ceste.

front.jpg

Če vas recimo zanimajo samo nevarnosti na cesti, kliknite na rdečo ikono s klicajem.

pozor.jpg

Če vas zanima več detajlov o cesti, kliknite na pobarvan naslov lokacije, ki je povezava do detaljne strani.

road.jpg

Lokacije urejate na strani "Moje lokacije". Spremenjen je tudi obrazec za dodajanje oziroma urejanje lokacij / cest.

addroad.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Za tiste, ki morda ne hodite v On the Road & Off-Road forum, pa bi vas utegnilo zanimati. Sem kar skopiral od tam:

Po ogromno urah prepisovanja stare aplikacije je zdaj verzija 2 motolokacij live ! :)

Preden sem začel prepisovati, sem si zabeležil vaše predloge in kot vidite, jih je dosti implementiranih.

Drugače ji pa rečem beta verzija, ker še ni čisto izpiljena :)

Vabim vas, da si stran ogledate in dodate kakšne svoje lokacije.

(višinski graf na cestah še ne deluje čisto ok. Na tej lokaciji http://motolokacije....both-cd8b4cd2a0 poskusite miško zapeljati čez višinski graf pod zemljevidom)

Za vse pripombe, ktirike, ideje sem dosegljiv preko tega obrazca http://motolokacije.si/contact, ali pa tukaj na forumu.

prvastran.jpg

lokacija.jpg

vnos.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!