Skoči na vsebino

Kazni in vse okoli odvzema skuterja


MONOliTe

Priporočene objave

Mene so pred mesecem ustavili policaji, brez izpita in registracije, moped sem imel skoraj 1 leto, pa se nisem dosti vozil, pa še tam kjer sem se so take gozdne poti pa stranske ceste k gre 20 avtomobilov na dan mogoče.

pa še izpit sem imel 1/2 narejenga sam še vožnje bi mogu do konca dat skoz.... Pa so mi kljub temu moped vzeli, Automatic A3MS letnik 1987, ohranjen neverjetno, vse brezhibno v odličnem stanju nč predelan. Nek nov zakon je da če nimaš registriranga vozila ti ga zdj tud zaplenijo.... v petk morm pa na sodišče :/ upam da ne dobim prepovedi delanja izpita, kazn je pa lohka do 1000eur, +200eur za fotra kot starša, +400eur avtovleka

Avtovleka sigurno ni 400€ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtovleka sigurno ni 400€ :whistle:

tak so rekl da ocenjujejo, ja veš kaj je, mene so to ustavl nek v enih govcih... uff stran od sam kraja Logatec, pol povrh usga so avtovleko še iz Lublane naročil in je meu ene 50-60km sam v eno smer za narest, po pa še moped za nazajv grosuplje v garazo kjer majo zaplenjene pelat. In to je avtovleka Kopitar, ta je drag ko svina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nisi polnoleten se ne sekiraj, dobil boš le opozorilo, reči da starši niso vedeli da si se peljal, sam pa kazni itak ne moreš plačati ker nimaš dohodkov

kolega je bil pri sodniku 3x, dvakrat je vozil neregistriran avto, tretjič so ga pa na friziranem skuterju ustavili, ker takrat ni bil polnoleten je dobil le opozorila

Popravljeno . Popravil lostid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Eno vprašanje...kaj pa se zgodi če imaš A kategorijo in te dobijo s skuterjem ki gre več kot 50 km/h? A ni registracija omejena samo z kubiki in do 4 kw moči motorja? Pač sam izpit AM je omejen na do 50ccm in do 50 km/h ali se jaz motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš izredni tehnični pregled vozila in če se dokaže, da gre hitrejš od zakonsko predpisanih 45km/h, ti ga lahko zaplenijo, stisnejo, zmeljejo ali pa na tvoje stroške spravijo nazaj v originalno stanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...kaj pa se zgodi če imaš A kategorijo in te dobijo s skuterjem ki gre več kot 50 km/h? A ni registracija omejena samo z kubiki in do 4 kw moči motorja? Pač sam izpit AM je omejen na do 50ccm in do 50 km/h ali se jaz motim?

Ni pomembno, kakšen izpit maš. Motor ne sme presegati omejitev, ki veljajo za njegovo registracijo. Omejitev je, btw 45km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter vozim že 20 let pa me še NIKOLI niso vstavili ! !

Ps na tehničnem je števec pokazal 58 skoraj 60 Km/h - registriral brez problema !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lp.. mene zanima kolikšna je kazen, če daš na skuter OMEJEVALEC OBRATOV in da ti ga dobijo.. hvala za odgovor!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da je tema stara 1 leto, me zanima kaj je rešil avtor, ki so mu zaplenili baje popolnoma nepredelan motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Lp imam eno vprašanje za vas torej zanima me kakšno kazen bi dobil če bi jo sploh npr. če bi vozil skuter z čelado na glavi, registriran, zavarovan tehnično izpraven skuter samo izpita pa nebi imel ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!