Skoči na vsebino

4 države 10-14 dni


GSdreamer

Priporočene objave

Živijo

sm se glih prjavu, tko da nek tele načrte pokažem,

V drugi polovici avgusta ali pa v septembru (odvisn od faksa), načrtujem eno večdnevno popotovanje. Nism se še čist odloču kam bi šu(finance), kolebam me Dolomiti in tistim kar je v opisu napisan(Ljubljana-Genova-Nica_torino_švica-Bormio-Cortina-LJ)azurna obala

če se kdo jav da bi šu zravn bi biu zlo vesel, pa kaki nasveti bi mi tut prou pršli, ker to delam prvič, ker sm do zdej meu le najdaljše ture po 150-250 km dnevno

aja spal bi se v hostlih(ce je ta dolga verzija) in v penzionih oz. max. 3*** hotelih

najbolš da me kontaktirate kr po mailu

anze-113@hotmail.com

vozm pa tistle kar je dodan, in me zanima če se mi sploh splača dajat 200 evrov za kovčk uzadi(sam originale majo pr piaggu, zarad neke konzole)

nekak je še vse nek v oblakih, sam se že dve let oblikuje, sam še realizirat je treba, pa vsi mi težijo da rabm spremstvo(dobr predlog :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žio; spremstva ne rabš (po moje), je lepš če je človk sam, no ja še lepš je če maš grelce in počivalnik za glavo za sabo ;).

odloč se najprej kam bi šel in vpraši bolj točno o lokacijah;

če se mislš vozt po AC nauš nč vidu, tko da mal glej kva je zanimivga usput pa čimmanj AC (drgač je bolš it s kšnim drugim prevoznim sredstvom);

kako boš s sabo vozu za oblečt če nimaš kufra, ne vem? no ja, obstajajo tud taki k grejo sam z ruzakom;

hostli? mal splaniri pot, na vsakih (npr.) 400 or so km poglej kva obstaja tm, na netu maš ogromn route plannerjev pa mal spalniri ruto, postanke, pa stric gugl najde "spalne možnosti", al pa iskalnik po forumu; če pa nau nč pa s konkretnim vprašanjem v ustrezno temo;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, AC mislm sam do genove pa po sloveniji(mal preveč cajta vzame če nimaš vinjete), tok da prletim v enmu dnevu do obale, pol pa počas naprej po lokalnih, dolomiti pa švica pa najvrjetneje cik-cak

za stvari pa mam itak kr neki placa pod zicom, za cca. 40L ruzaka, pa še ruzak na hrbtu, sam sprašujem če se mi sploh splača kufr kupvt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sprašujem če se mi sploh splača kufr kupvt

to si boš najbrž sam najbolš odgovoru .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!