Skoči na vsebino

Bebčki in provokatorji


mopedfan

Priporočene objave

Torej - posodobili smo pravila : člani ekip Bebčki ter Provokatorji imajo enkratno priložnost, da prestopijo v ekipo Prozac, ki jo vodi mopedfan :wink:

Ampak jaz na tega konja ne bi stavil, če sem odkrit - mislim, premalo adrenalina pa to :twisted:

"Zeeehhhh, zeh... Pejmo mal spat." :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kateri ekipi sem jaz  :?:  :idea:  8)

Hotschko-

pri naslednjem Paint ballu-

si v moji ekipi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vm je pa reeeeees dolgcajt
oh... saj ni tko hudo ... me pa zanima zakaj si spremenila Avatar ... a si že utrgan cvet mogoče :twisted: :twisted:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vm je pa reeeeees dolgcajt
oh... saj ni tko hudo ... me pa zanima zakaj si spremenila Avatar ... a si že utrgan cvet mogoče :twisted: :twisted:

Pac cajt sm mela pa sm hotla mal spremembe pa sm si sla avatar menjat, a ti ni vsec???? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vm je pa reeeeees dolgcajt
oh... saj ni tko hudo ... me pa zanima zakaj si spremenila Avatar ... a si že utrgan cvet mogoče :twisted: :twisted:

Pac cajt sm mela pa sm hotla mal spremembe pa sm si sla avatar menjat, a ti ni vsec???? :wink:

Hotsckotu še vedno nisi odgovorila na njegovo zastavljeno vprašanje. A misliš, da ga mora nest u parlament, da boš lahko odgovorila? :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotsckotu še vedno nisi odgovorila na njegovo zastavljeno vprašanje. A misliš, da ga mora nest u parlament, da boš lahko odgovorila? :wink:  8)  :lol:
seveda da sm mu odgovorila no ce sm pa utrgan cvet hmm se ne venim sm se mlada utrgan cvet bom ob smrti :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotsckotu še vedno nisi odgovorila na njegovo zastavljeno vprašanje. A misliš, da ga mora nest u parlament, da boš lahko odgovorila? :wink:  8)  :lol:
seveda da sm mu odgovorila no ce sm pa utrgan cvet hmm se ne venim sm se mlada utrgan cvet bom ob smrti :)

hmmm ... pa ja ne boš umrla, kot stara devica ... in glede na to kako se izmikaš odgovoru, se mi zdi cela reč vedno bolj sumljiva :twisted: :?: :idea: :D :arrow: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... pa ja ne boš umrla, kot stara devica ... in glede na to kako se izmikaš odgovoru, se mi zdi cela reč vedno bolj sumljiva  :twisted:  :?:  :idea:  :D  :arrow:  8)  :D

:?: :?:

Pa kaj je s teboj, si na glavo padel? Daj se no brigaj za svoje reci, no ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... pa ja ne boš umrla, kot stara devica ... in glede na to kako se izmikaš odgovoru, se mi zdi cela reč vedno bolj sumljiva  :twisted:  :?:  :idea:  :D  :arrow:  8)  :D

:?: :?:

Pa kaj je s teboj, si na glavo padel? Daj se no brigaj za svoje reci, no ... :D

No sicer pa lahko dilemo zlahka razrešiš tudi ti :wink: :wink: ... kako potem, a je že utrgana ali še ne, ker prej ali slej bo in prej ali slej bomo to tukaj izvedeli ... ker Vrtnica pač ne laže :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sicer pa lahko dilemo zlahka razrešiš tudi ti  :wink:

Seveda lahko ...

:wink: ... kako potem, a je že utrgana ali še ne, ker prej ali slej bo in prej ali slej bomo to tukaj izvedeli ... ker Vrtnica pač ne laže :) :)

Seveda ne laze, ampak ce bos se tako bebava vprasanja imel te bo pa ignorirala lepo pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sicer pa lahko dilemo zlahka razrešiš tudi ti  :wink:  :wink: ... kako potem, a je že utrgana ali še ne, ker prej ali slej bo in prej ali slej bomo to tukaj izvedeli ... ker Vrtnica pač ne laže :) :)

Firbec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pomoje je pa Cyc dobil eno zelo posebno darilo za novo leto :twisted: :twisted: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pomoje je pa Cyc dobil eno zelo posebno darilo za novo leto  :twisted:  :twisted: :D :D

Mogoče ga pa še ni odprl? :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pomoje je pa Cyc dobil eno zelo posebno darilo za novo leto  :twisted:  :twisted: :D :D

Vsekakor, samo verjetno ne misliva istega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ko berem tole, pa pogledam naslov teme, pa še enkrat preberem, pa še enkrat pogledam, no ja, sej mogoče pa sploh ni tko mem use skupi. Sam kaj jest tle not počnem, se sprašujem? Lojzi, mrš vennnnnnnnn!!! :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaj jest tle not počnem, se sprašujem? Lojzi, mrš vennnnnnnnn!!! :lol:  8)

Aaa yadayadayada, kar lepo po pravici povej - sam firbec te je pa si prisel pogledat :P :P :twisted: :twisted: :lol: :wink: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!