Skoči na vsebino

Bebčki in provokatorji


mopedfan

Priporočene objave

Matr, ko berem tole, pa pogledam naslov teme, pa še enkrat preberem, pa še enkrat pogledam,

Evo Lojzi ... ena provokacija na prvi tir ... da bo v skladu z naslovom teme ...

Ker se mi Vrtnica zdi zadnje čase še posebej skulirana, Cyc pa še vedno živčen kot ponavadi, ... sklepam, da je Vrtnica ŽE utrgan cvet, le da Cyc tega še ne ve ... :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ko berem tole, pa pogledam naslov teme, pa še enkrat preberem, pa še enkrat pogledam,

Evo Lojzi ... ena provokacija na prvi tir ... da bo v skladu z naslovom teme ...

Ker se mi Vrtnica zdi zadnje čase še posebej skulirana, Cyc pa še vedno živčen kot ponavadi, ... sklepam, da je Vrtnica ŽE utrgan cvet, le da Cyc tega še ne ve ... :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) :arrow:

Zanimiva ugotovitev.......Vrtnica definitivno obeta,obeta,obeta..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se mi Vrtnica zdi zadnje čase še posebej skulirana,

Skulirana ja, to pa zato, ker ima vrh glave debilnih postov zgornjega tipa ... in ji Motosvet po malem preseda, kar cisto razumem.

Cyc pa še vedno živčen kot ponavadi, ... sklepam, da je Vrtnica ŽE utrgan cvet, le da Cyc tega še ne ve ... :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) :arrow:

Ti kar sklepaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ko berem tole, pa pogledam naslov teme, pa še enkrat preberem, pa še enkrat pogledam,

Evo Lojzi ... ena provokacija na prvi tir ... da bo v skladu z naslovom teme ...

Ker se mi Vrtnica zdi zadnje čase še posebej skulirana, Cyc pa še vedno živčen kot ponavadi, ... sklepam, da je Vrtnica ŽE utrgan cvet, le da Cyc tega še ne ve ... :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) :arrow:

Pomlad prihaja, če ne drugače bo zvohal cvetni prah... :twisted: :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skulirana ja, to pa zato, ker ima vrh glave debilnih postov zgornjega tipa ... in ji Motosvet po malem preseda, kar cisto razumem.

......

Ti kar sklepaj.

Zakaj pa Vrtnica tega sama ne pove. Si ti njen odvetnik ali kaj? :twisted:

Tko, če ti to poveš, še prilivaš na ogenj. Ergo moraš povedati, v katero ekipo se vpišeš - B. ali P.? Prozac pa odsvetujemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa Vrtnica tega sama ne pove. Si ti njen odvetnik ali kaj? :twisted:

Saj je napisala ... oz. napisala je tistim, s katerimi se razume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je tuki zdej bebćek in kdo provokaror ?????

Vprašanje na mestu! :!: :!: :!: :D :shock:

Ciao,by Pero

Mogoče pa mopeda skrbi da ne spada v 1. skupino... :lol: :twisted: :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa samo rekel da ste vi vsi največji možni *****i har....... :twisted: .....har......... :twisted: ..........har....... :twisted: ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je napisala ... oz. napisala je tistim, s katerimi se razume.

A te je prosila da namesto nje narediš red ali kako? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je napisala ... oz. napisala je tistim, s katerimi se razume.

A te je prosila da namesto nje narediš red ali kako? :)

Sym kak pa te naj ena 14 letnica naredi RED? Pa ne mislim to podcenjevalno ampak... :roll: :oops: Najboljše bi blo če bi se ta tema zaprla pa da se nove s tako ali podobno tematiko več ne odpirajo, konec koncev smo tu zarad nečesa čisto drugega...če pa ma kdo kake probleme s spolnim življenjem.... www.spolnost.com :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ko berem tole, pa pogledam naslov teme, pa še enkrat preberem, pa še enkrat pogledam,

Evo Lojzi ... ena provokacija na prvi tir ... da bo v skladu z naslovom teme ...

Ker se mi Vrtnica zdi zadnje čase še posebej skulirana, Cyc pa še vedno živčen kot ponavadi, ... sklepam, da je Vrtnica ŽE utrgan cvet, le da Cyc tega še ne ve ... :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) :arrow:

no ja končno se o sexu pogovarjamo da še jaz lahko kaj sem pogledam. torej kdo je koga kje in kako utrgal? :twisted: prosim za natančni opis :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy - boš goalgetter od Provokatorjev :)

Mislim - lahko tudi rožice trgaš ali vsaj nabiraš :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se vi vsi svetci nekaj umetno razburjate - saj je forumu naslov KR´NEKI......... torej?! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se vi vsi svetci nekaj umetno razburjate - saj je forumu naslov KR´NEKI......... torej?! :lol:

.... kr neki ... 2x :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc gotovo ni med provokatorji ... ergo ... ni dobil pravega darila ... ergo ... je bebček ... ergo ... kr neki ... ergo ... nomija ... :?: :twisted: :twisted: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc gotovo ni med provokatorji ... ergo ... ni dobil pravega darila ... ergo ... je bebček ... ergo ... kr neki ... ergo ... nomija ... :?: :twisted: :twisted: ...

Hja .. ne bi komentiral, ampak pri tebi je pa tako, da bi rad bil provokator, pa si samo bebcek ... shit happens :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja .. ne bi komentiral, ampak pri tebi je pa tako, da bi rad bil provokator, pa si samo bebcek ... shit happens :D

ravnokar si zabil avtogol lastni ekipi - namrec, ali zgoraj napisano veš iz lastnih izkušenj? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar si zabil avtogol lastni ekipi - namrec, ali zgoraj napisano veš iz lastnih izkušenj? :twisted:

Ne, pri tebi vidim ... (se ucim na tujih napakah press)

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pri tebi vidim ... (se ucim na tujih napakah press)

:twisted:

You are not a clever one then? :twisted:

Raje se zgleduj po Vritnici, ki modro molči :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You are not a clever one then? :twisted:

Kaj ima ucenje na tujih napakah s tem? :D Ce se jaz kaj na tvojih napakah naucim sem se vedno na boljsem ...

Raje se zgleduj po Vritnici, ki modro molči :twisted: :twisted:

Ona je vsaj za nekaj casa rahlo sla s foruma ... namesto da bi sel kdo drug :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje se zgleduj po Vritnici, ki modro molči :twisted: :twisted:

točno ... Cyc, res se malo zgleduj po Vrtnici, ker sebi (in njej) delaš škodo ... jaz pa samo uživam v provokacijah (oz. bebčaknju po tvoje) :) ... bi bilo tele debate že zdavnaj konec, če ne bi imel imel sogovornika, ki ne bi skočil na vsako provokacijo v luft ... štekaš ? :wink: :idea: ... naj nadaljujem ... moja teza je ... Vrtnica je modro potešena ... ergo ... modro skulirano tiho 8) ... ergo ... Vrtnica je kul, Cyc pa še vedno nekako živčen in nestrpen ... le zakaj, le zakaj ... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona je vsaj za nekaj casa rahlo sla s foruma ... namesto da bi sel kdo drug :)

Je bilo Vrtnica ali Cyc-? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!