Skoči na vsebino

Bebčki in provokatorji


mopedfan

Priporočene objave

Ona je vsaj za nekaj casa rahlo sla s foruma ... namesto da bi sel kdo drug :)

Je mela gužvo v šoli ... oni drugi pa verjetno ne hodi več v šolo ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona je vsaj za nekaj casa rahlo sla s foruma ... namesto da bi sel kdo drug :)

Je mela gužvo v šoli ... oni drugi pa verjetno ne hodi več v šolo ... :wink:

Hmmm ... če nadaljujemo v smislu tele teme.... oni drugi pa se uči na napakeh drugih forumašev :twisted: :twisted: Ergo - mora biti prisoten na forumu :) :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotčko, Sajk (Cic), Simru... a ste vi trije mal tečni dons a ne? :roll:

:twisted: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotčko, Sajk (Cic), Simru... a ste vi trije mal tečni dons a ne? :roll:

:twisted: :twisted: :P

A si ne moreš kaj, da se ne bi zraven mešala, pa ravno zanimivo je postalo. :twisted:

Ne mi kvarit zgodbe, drgač bom moral kašen mehišk sranje gledat da bom kompenziral.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotčko, Sajk (Cic), Simru... a ste vi trije mal tečni dons a ne? :roll:

:twisted: :twisted: :P

A si ne moreš kaj, da se ne bi zraven mešala, pa ravno zanimivo je postalo. :twisted:

Ne mi kvarit zgodbe, drgač bom moral kašen mehišk sranje gledat da bom kompenziral.

:P

Kaksen mehisk sranje???? Pink ponk, Surbek proti Godzilli :twisted: :twisted:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotčko, Sajk (Cic), Simru... a ste vi trije mal tečni dons a ne? :roll:

:twisted: :twisted: :P

A si ne moreš kaj, da se ne bi zraven mešala, pa ravno zanimivo je postalo. :twisted:

Ne mi kvarit zgodbe, drgač bom moral kašen mehišk sranje gledat da bom kompenziral.

:P

Sej samo vprašam no... :oops: :cry: :oops: ... pa men je včasih tud dolgčas... :wink: ... pa ne morem sam zehat a ne... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksen mehisk sranje???? Pink ponk, Surbek proti Godzilli :twisted: :twisted:

lp DTW

in na koncu se bo izkazalo, da je hotscho foter od vrtnice, ki je mamo pupo zapustil ker ga je pretepala, se zapil in zginil za par let, sedaj pa jo hoče nazaj in mu je žal. cyc se bo nesmrtno zaljubil v vrtnico ampak mu bodo rekli da je njegova sestra kar pa ni res ker si je to v resnici symru zmislil ker je pač zloben po duši in rad vidi da ljudje trpijo. v eni epizodi bo(m) nastopil tudi jaz (pervy) ampak bom zaradi težav z režiserjem dobil možganski tumor in v naslednjem delu bom umrl. dave the W bo policist ki bo raziskoval skrivnostno izginutje pupe toda ko se bo dokopal do resnice bo od groze znorel in ga bojo zaprli v umobolnico. mogoče pa se dave samo pretvarja in izsiljuje administratorje ker so tako ali tako oni za vsem................... :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksen mehisk sranje???? Pink ponk, Surbek proti Godzilli :twisted: :twisted:

lp DTW

in na koncu se bo izkazalo, da je hotscho foter od vrtnice, ki je mamo pupo zapustil ker ga je pretepala, se zapil in zginil za par let, sedaj pa jo hoče nazaj in mu je žal. cyc se bo nesmrtno zaljubil v vrtnico ampak mu bodo rekli da je njegova sestra kar pa ni res ker si je to v resnici symru zmislil ker je pač zloben po duši in rad vidi da ljudje trpijo. v eni epizodi bo(m) nastopil tudi jaz (pervy) ampak bom zaradi težav z režiserjem dobil možganski tumor in v naslednjem delu bom umrl. dave the W bo policist ki bo raziskoval skrivnostno izginutje pupe toda ko se bo dokopal do resnice bo od groze znorel in ga bojo zaprli v umobolnico. mogoče pa se dave samo pretvarja in izsiljuje administratorje ker so tako ali tako oni za vsem................... :idea: :arrow:

To, to mi deli, pa to ni res. :D :D

Jaz sem pa star foter, od koga že, od ene pač, k sem policiji sporočil, da nimajo ta pravga.

Režiser pa me ni hotel izplačat, pa so me v naslednji epizodi umrli.

Jesss.

:D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D :D :D ...........PERVY.............Oskarja za jasnovidnost :!: :!: :D :D :D 8)

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, na polovici igre preštejemo mrtve, poraja se vprašanje:

- kje sta cvet in mlada čebelica-linuxačica?

Sicer pa se zgodba - pardon, igra - nadaljuje, seveda v Pervyjevem španskem slogu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se javljam za novo zgodbo, osnutek že nastaja, jutri....danes no, bo gor

...če pa hočete že danes zvedeti kaj se bo zgodilo v D.J.-jevi zgodbi,

pa pokličite 090 54 04....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

080...- jaz skrbim za žepe revnih odvisnikov, brez lastnega življenja

(kasiram preko raznoraznih prispevkov v poznejšem obdobju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

080...- jaz skrbim za žepe revnih odvisnikov, brez lastnega življenja

(kasiram preko raznoraznih prispevkov v poznejšem obdobju)

A-ha - :idea: "zamik plačila" :wink:

No, videti je, da sta se dva člana ekipe, Vritnca in Cyc, izpisala iz prve lige :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa cyc- na nekem mestu zapisal:

"Vrtnico? To ti mocno odsvetujem ... " ...

Hmmm, a ni to še nedavno bila ljubezen? :wink:

Nabiranje_rožic_PRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa cyc- na nekem mestu zapisal:

"Vrtnico? To ti mocno odsvetujem ... " ...

Hmmm, a ni to še nedavno bila ljubezen? :wink:

Nabiranje_rožic_PRESS

Ti si ... hja, bedak a ne :D

SymRu je napisal:

Vem, pa ga nočem preveč z Vrtnico, kilažo ali čim podobnim icon_smile.gif

Vrtnico? To ti mocno odsvetujem ... kilazo? Hmm .. to verjetno zato ker bi ti taisto nazaj dobil? Sicer pa - si pa res cepec, da na take reci mislis, kaj naj ti recem ...

Govora je pa o zbadanju glede linux/MS ... zdaj pa ze nehaj tezit.

Sploh pa ... a si slep - kaj stalno oni minus pri cyc dopisujes, to ima eden od mojih IRC clientov .. to pa nekak ni to, a ne?

A nisi pred casom nekaj obljubljal da me bos ignoriral? Bi bilo res full fino, ker mi je smotano odgovarjat na tvoje slaboumne poste kjer me citiras z recmi iztrganimi iz konteksta, ... ce ne drugega je skoda casa se s teboj ukvarjat.

Ti se stalno mesas v moje osebne reci, jaz sem pa tako dober, da tebe glede tega pri miru pustim, bi se dalo zmenit da das lepo mir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al so eni tecni... nos tam kjer ni prostora zanj... na svojem pragu pa smeti... :wink: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al so eni tecni... nos tam kjer ni prostora zanj... na svojem pragu pa smeti... :wink: :evil:

vragica silencio!!!!!!!! :!: da ne boš še ti kake vloge dobila, lahko si pršuštna služkinja symru-ja :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa cyc- na nekem mestu zapisal:

"Vrtnico? To ti mocno odsvetujem ... " ...

Hmmm, a ni to še nedavno bila ljubezen? :wink:

Nabiranje_rožic_PRESS

Ti si ... hja, bedak a ne :D

SymRu je napisal:

Vem, pa ga nočem preveč z Vrtnico, kilažo ali čim podobnim icon_smile.gif

Vrtnico? To ti mocno odsvetujem ... kilazo? Hmm .. to verjetno zato ker bi ti taisto nazaj dobil? Sicer pa - si pa res cepec, da na take reci mislis, kaj naj ti recem ...

Govora je pa o zbadanju glede linux/MS ... zdaj pa ze nehaj tezit.

Sploh pa ... a si slep - kaj stalno oni minus pri cyc dopisujes, to ima eden od mojih IRC clientov .. to pa nekak ni to, a ne?

A nisi pred casom nekaj obljubljal da me bos ignoriral? Bi bilo res full fino, ker mi je smotano odgovarjat na tvoje slaboumne poste kjer me citiras z recmi iztrganimi iz konteksta, ... ce ne drugega je skoda casa se s teboj ukvarjat.

Ti se stalno mesas v moje osebne reci, jaz sem pa tako dober, da tebe glede tega pri miru pustim, bi se dalo zmenit da das lepo mir?

Cyc, ti s tko pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, jaz še kr ne vem, v kero ekipo bi ga dal.

Za Bebčke je prepametn, za Provokatorje pa pre...... (saliva PRESS JOKE)

No, pa še malo pomešamo tale ajmoht :) da se ne prižge prehitro...

Sploh pa ... a si slep - kaj stalno oni minus pri cyc dopisujes, to ima eden od mojih IRC clientov .. to pa nekak ni to, a ne?

A nisi pred casom nekaj obljubljal da me bos ignoriral? Bi bilo res full fino, ker mi je smotano odgovarjat na tvoje slaboumne poste kjer me citiras z recmi iztrganimi iz konteksta, ... ce ne drugega je skoda casa se s teboj ukvarjat.

Ti se stalno mesas v moje osebne reci, jaz sem pa tako dober, da tebe glede tega pri miru pustim, bi se dalo zmenit da das lepo mir?

Oho, javni forum

v polnem zamahu.

Kot v starem Rimu -

gniloba na vsakem koraku :)

Piiiismo, cycko človek ti reče "bu", ti pa v jok :shock: .

Sooooriiiii, nisem hotel,.... :arrow:

Pa še - če je skoda časa - eeem, zakaj se ukvarjaš s tem?

Nisem Esmeralda - ergo nisem slep... Minus ni minus, - to je pomišljaj, ki nadomešča manjkajoče besedilo. Cyclist, oziroma na kratko cyc-... :oops:

----------------------

Torej, spoštovana ekipa - imamo tudi Esmeraldo (slepota pa to), imamo zaplet, imamo maščevanje, imamo časovno komponento :] in imamo levostični pomišljal, ki tudi lahko marsikaj pridonese k zapletu zgodbe, kot smo videli v zgornjem cyc-ovem ekspozeju.

Naše geslo naj bo: "slaboumna vprašanja, slaboumi odgovori - slaboumna tematika, slaboumni pogovori :]

Cyc - obljubim - če boš tiho, ti tudi jaz ne bom odgovarjal na poste :lol: . "Kdo dalj zdrži pod vodo na dah?" :) -

"Ma smo se heeeecaaaaaliiii nooo....."

En je reku "nadrealizem par excellence" pa so ga takoj zatolkli, pol pa se je še sekret nanjga podrl :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, Hotschko in ostala banda...čist tak eno provukativno vprašanje...kolk ste vi stari??? :shock: :? :roll: :twisted:

P.S.: pričakujem bebasti odgovor!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area, saj veš, da se nujno vprašanje glasi: "V katero ekipo si želiš?" :)

Sicer pa - jaz bom v pondelk 27, Hočko je tud neki takega :D, za ostale pa ne vem... eni so mal mlajši, tam okoli 14, 15, eni so malo starejši - tam okoli, hmmm - mopedfan, kolk si star? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!