Skoči na vsebino

Bebčki in provokatorji


mopedfan

Priporočene objave

Upam da bo šlo do 30 zeloooo počasi :shock:  :twisted:  :lol:

:shock: :shock: :shock: :? Zakaj pa ? A se ti zdi da se pri 30 vse neha ... dej dej zdaj se šele začne ... mene poglej ... sem isti runkl kot pri 16-ih :D 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo šlo do 30 zeloooo počasi :shock:  :twisted:  :lol:

:shock: :shock: :shock: :? Zakaj pa ? A se ti zdi da se pri 30 vse neha ... dej dej zdaj se šele začne ... mene poglej ... sem isti runkl kot pri 16-ih :D 8) :arrow:

Heh viš Hotschko, ..jst sem večji kot pri 16ih, ...takrat sem še rastu! :lol: :twisted: :roll:

A sem zato boljši?! Kaj je nagrada?! Damn to je tok stupid da grem na eno medičko pa bo! :idea: :!: :shock: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo šlo do 30 zeloooo počasi :shock:  :twisted:  :lol:

:shock: :shock: :shock: :? Zakaj pa ? A se ti zdi da se pri 30 vse neha ... dej dej zdaj se šele začne ... mene poglej ... sem isti runkl kot pri 16-ih :D 8) :arrow:

Neeeeeee, ampak zato, da ne bom še tak hitro prilezo na BEBASTIH 30 - namreč nočem bit bebec :oops: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo šlo do 30 zeloooo počasi :shock:  :twisted:  :lol:

:shock: :shock: :shock: :? Zakaj pa ? A se ti zdi da se pri 30 vse neha ... dej dej zdaj se šele začne ... mene poglej ... sem isti runkl kot pri 16-ih :D 8) :arrow:

Neeeeeee, ampak zato, da ne bom še tak hitro prilezo na BEBASTIH 30 - namreč nočem bit bebec :oops: :twisted: :lol:

Area ni panike, za to se moraš prostovoljno specializirat, ... mi manjka sam še par mescev pa nemislim tega študirat! :twisted: :lol: :roll: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cunt me in

:shock: ....... pic*amo te naj noter? :shock: .....ali mislis "count me in"? :twisted: :lol:

I know my english satisfactory :wink: :lol:

sicer pa, lohka se gremo internetni fuzbal, sicer na vem kako bi to sploh zgledal, se pa dondons da vse pahruntat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, DJ, pa smo spet pri športu in ekipah :)

Bebčki, Provokatorji in Prozac :)

Sam, tri ekipe, ne vem, kako bo to - bodo Prozaci lepo na maneži, pardon, tribuni gledali :)))

Ej, kaj misliš, koga bodo imeli "oni drugi" v golu? Služkinjo ali Esmeraldo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je prozac v tem primeru, žoga??

kdor najvišje brcne, jo lahko pogoltne

gol naj bo prazen, ker esmeralda je slepa, šmrc, služkinje pa ne poznam :oops:

lahko pa še eno himno sestavimo, v čast obeh protiskupin

bila je temna noč in vse je pokalo, pa kaj ne bi, saj je prvenstvo v pripravah

nič nas ne ustavi, nikoli ne bo konca, razsujmo to igrišče in splezajmo v Polje

prileti en grdi raček in sekira ga sesuje, zakaj zakaj, tak svet, provokatorji so za znoret

hooooja hooooja rum tum tum

še kaka stjupid kitica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, zdaj pa se zares vprasam. Zakaj svinjati, pisat bebckarije, provocirat in na vse ostale mozne, dopustne in nedopustne, nacine vzbujat pozornost.

Med 1300 clani foruma jih je velika vecina, ki oblikujejo svoje poste smiselno in iz napisanega je mozno, kar je sicer cisto normalno, razbrati, kaj je avtor hotel povedati. Taksne poste je veselje prebirati. Precitas, razmislis o povedanem, se strinjas ali pa tudi ne. Odpises, poves svoje mnenje, pokazes, da si se napisanega razveselil ali pa nasprotno, nasprotujes, argumentiras in posledica je razmislek pri vseh ostalih forumasih, ki se prav tako udelezujejo konstruktivnih debat. Happy Family.

In potem smo tu, ja priznam tudi sam sem vcasih med njimi, provokatorji, ki vcasih sekamo, da se vsak normalen prime za glavo in 17X izrece tiste besede, ki se zacnejo na pi... ma.... .Potem normalnez odpise post, ki je seveda na nivoju napisanega in zacne se boj gigantov, King Kong proti NATO. Visek je seveda, ko provokatorjem uspe napisati tako globokoumno provokacijo, da je skoraj nihce vec ne razume. Takrat pravilnezi oziroma normalnezi oziroma NATO definira provokatorja za bebca. Provokator prepozna omejenost nasprotnika in ga poduci o dejanski prisotnosti bebavosti v le njem samem. Rezultat je : Provokatorji proti bebckom.

Seveda pa moj namen ni razdeliti forum na dva tabora. Rad bi povdaril individualnost vsakega osebka posebej, rad bi povdaril, da vsak skriva cudeze v svoji biti in da vsak skriva tudi crne oblake. Enostavno je pisati, brati in razumeti enostavne poste. Kaj pa se skriva za vsako napisano provokacijo oziroma bebckarijo nam je pa uganka, ki pa je lahko zelo zanimiva. Koncal bom z citatom, ki ga je lani uporabil Gregs:

Zivljenje tece naprej, pa ce ravnamo kot junaki ali pa kot strahopetci.

Zivljenje nam nalaga samo to, da ga sprejmemo brez vprasanj, le da mi tega ne razumemo. Vse, pred cemer zapiramo oci, vse, pred cemer bezimo, vse, kar zanikamo, klevetamo ali zanicujemo, nas na koncu porazi. To, Kar se zdi drugacno, strasljivo ali izzivalno, je lahko vir lepote, radosti in moci - ce se s tem soocamo z odprtim umom. Vsak trenutek je zlat za tiste, ki imajo vizijo, da ga kot takega prepoznajo.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, "obsojanje je obsojanja vredno" se zdi dost hecna domislica :)

Sicer pa, DTW - ja, glavni problem na forumih je, ko razpravljalvci iz nivoja razprave ali "mnenj" preidejo na "osebni" nivo... V stilu - ti pojma nimaš, bebec si, idiot, ne vidiš, kaj je res, sploh pojma nimaš,... Potem lahko počasi samo sledi kdo ima večjega, kdo je bolj "motorist", kdo je "vaški posebnež" pa tko naprej...

Izkoristimo forum za to, da izmenjujemo mnenja in berimo, kaj drugi pišejo. Razmislimo ob tem. Mogoče se celo kaj naučimo, kar je zagotovo dobro.

Tko, konec provokacije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko, kadar ravno zanimivo postane je pa konec.

Vedrimo in oblačimo, kakor se nam dvigne. :cry:

Sicer pa sem šel gledat če je vse skupaj res v kar neki, pa je.

Tko da, DTW nisem prebral celega tvojega posta, ker je predolg, pa še za v rubriko kr'neki je preresn.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

KRATKO VP?RAŠANJE ZA SymRu-a ????????

kot sem opažal zadnji čas imaš kar probleme z ugotavlanjem katero sliko boš imel v Avtarju? Gledam in gledam - vidim različne tvoje slike in sedaj šok :shock: :shock: :shock:

Kdaj si šel na plastično operacijo da si črn :lol: :lol: :lol:

upam da ne posnemaš Jeksona :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale bi. Symru ima novega digitalca in prav tako Zarja. Ja dobrega imata oba, so slike kar dobre. Vidita jaz taksne sreče nimam, kar je moja slika vedno enako smotana.

P.S. Poskusita tudi s slikami drugih delov telesa. Predvsem Zarja.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale bi. Symru ima novega digitalca ...

Neneneneeee. Jaz digitalca kupujem šele ta teden :)

Slike za avatar so pa iz obdobja 1996-2003... :) Ni to nek napad fotkanja, nene... :)

BTW: Leon, v katero ekipo se prijavljaš? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, a je to Whoopy Goldberg? :)

Ne, to je ena frendica iz San Francisca :) A nima dobrih očal? 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, kdaj so se zadnjic bebcki kaj oglasili tukaj. Se mi spet provocira :twisted: :twisted: :twisted: , bi lahko spet malo spilali.

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Poskusita tudi s slikami drugih delov telesa. Predvsem Zarja.

:D :D :D

prosim SAMO Zarja :!: :!: :!: :!: :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Poskusita tudi s slikami drugih delov telesa. Predvsem Zarja.

:D :D :D

prosim SAMO Zarja :!: :!: :!: :!: :twisted: :roll:

Pervy, samo za tebe - se že fotkam :) Hočeš tudi kak makro posnetek :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš tudi kak makro posnetek  :twisted:

ass-hole-opening-time :o

Danska rektumspektiva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!