Skoči na vsebino

prenočišče v MB


pupa

Priporočene objave

A mogoče kdo pozna kako prijeten hotel, motel, sobe... karkoli za prenočiti v MB ali okolici (pa naj ne bo okolica Ptuj recimo.. pa ne da imam kaj proti ptuju :oops: :roll: :wink: ), ki bi bilo pomožnosti še poceni... oz. nepredrago??

Hvala za informacije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Fuk-kambra ali samo za spanje? Zadnjič je bil na Tedniku un tip, ki ima tudi avto odpad in nudi prenočišča v ljubkih hiškah za 3kSIT/noč, soba z ogledali pa 5kSIT/noč. Denar pa pustiš kar pod vzglavnikom, tako da je diskretnost zagotovljena razen, če ne nabašeš na TVS, ki snema tam prispevek. Samo so precej pred MB, so pa poceni.

P.S. Pupa a si avto in motor že nabavila? Kupi Twinga.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scared.gif...Leon, porkamadona, pa v tako sobo,kot jo opisujes, se psov ne bi peljal parit, kaj se le, da bi sam...smileysex5.gif

Pupa, zal ti ne morem pomagati.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diablo, saj sem vedel, da bo narobe, ker »gibanje« v Twingu nisem definiral. Torej za vse »hude pritiskače«: Naj bo amplituda vaših ljubezenskih gibov vertikalna in ne horizontalna iz napr. levega roba avta v desnega, ker potem se avtek res lahko odkotali v času prihajajoče ekstaze (ESP ne deluje, če se kolesa ne vrtijo). Najbolj zagnani naj si pa omislijo tistega brez strehe, samo jih zna v tem času v zadnjico zebsti. Ampak pogled za naključne opazovalce bo pa zanimiv (kot vzhajajoče sonce ob ranem jutru – tako rumena okroglina iznad strehe).

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj ena prijazna duša, ki zna pomagati osebi, ko kaj spršuje, ne da bedarije klati... kot vsi njegovi predhodniki...

Hvala Area...

Lahko bi pa v telefoski imenik pogledala ... ampak njeno veličanstvo verjetno za to pač nima časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj ena prijazna duša, ki zna pomagati osebi, ko kaj spršuje, ne da bedarije klati... kot vsi njegovi predhodniki...

Hvala Area...

Lahko bi pa v telefoski imenik pogledala ... ampak njeno veličanstvo verjetno za to pač nima časa...

Prispevek Hočkota, ki je že davno spregledal vse te fore.

:D :D :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo pozna kako prijeten hotel, motel, sobe... karkoli za prenočiti v MB ali okolici (pa naj ne bo okolica Ptuj recimo.. pa ne da imam kaj proti ptuju :oops: :roll: :wink: ), ki bi bilo pomožnosti še poceni... oz. nepredrago??

Hvala za informacije...

Lahko prespis v moji studentski sobi ce hoces, samo na zalost je cena 3 jurje na noc-pa nimam jaz nic od tega!Poleg tega pa mas v sobi se Tv, pa comp z zastonj internetom, tako da bos lahko fejst po mobisvetu deskala!Pa ne mislim na nikakrsno bedarijo, ampak je to cisto resna ponudba!Soba pa je direkt v centru MB-Ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevek Hočkota, ki je že davno spregledal vse te fore.

:D  :D  :lol:  :wink:

Ran, morda sem spregledal vse te fore, ampak danes sem bolj počasen ... kaj si v bistvu mislil s tem :?: :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prof. dr. Hotscho expert za stike s Pupo in vseved RAN. :D 8D

Ampak žal mi je pa Dave the wavea, čeprav se mi zdi, da se je trudil in skušal Pupi pomagati, je pristal v istem košu z menoj: »No vsaj ena prijazna duša, ki zna pomagati osebi, ko kaj spršuje, ne da bedarije klati... kot vsi njegovi predhodniki...«. Lepo bi bilo, če se mu Pupa opraviči oz., stvar razjasni.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel Uni je to na Gosposki ne? :wink:

Jep, tako je! Vsaj nekdo ki ve da to sploh obstaja. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prof. dr. Hotscho expert za stike s Pupo in vseved RAN. :D 8D

Ampak žal mi je pa Dave the wavea, čeprav se mi zdi, da se je trudil in skušal Pupi pomagati, je pristal v istem košu z menoj: »No vsaj ena prijazna duša, ki zna pomagati osebi, ko kaj spršuje, ne da bedarije klati... kot vsi njegovi predhodniki...«. Lepo bi bilo, če se mu Pupa opraviči oz., stvar razjasni.

:D :D :D

Brigaj se zase, midva sva že razčistila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brigaj se zase, midva sva že razčistila.....

... in v kraljevsko vzvišenem tonu naprej ... 8) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevek Hočkota, ki je že davno spregledal vse te fore.

:D :D :lol: :wink:

Ran, morda sem spregledal vse te fore, ampak danes sem bolj počasen ... kaj si v bistvu mislil s tem :?: :oops: 8)

Ma, če ti ne veš, potem sem se zmotil. :oops:

Me bo PUPA napadla, naj se zase brigam, kar je tudi res.

:D

Ampak BMK za vse skupaj. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

King ja valda, če sem tam delal!!! Da nisi ki ti šef marketinga??? :o :lol: :arrow: PM

Kaj si bil v Orlu ali si nas "maltretiral" v Uniju? :D Samo nebi rekel, da si delal v Uniju, ker so tam sami starci, ki sami sebi tezijo sto na uro. Kdaj si delal tam?Priblizno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tak, med tistimi :roll: sem mogo delat...se pol sem zarad tega kar omenjaš prosil za premestitev, ker se mi je odrolalo. Evo zdaj bom ugibal: si lastnik Roverja al ne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tak, med tistimi :roll: sem mogo delat...se pol sem zarad tega kar omenjaš prosil za premestitev, ker se mi je odrolalo. Evo zdaj bom ugibal: si lastnik Roverja al ne? :D

Nope!Sem lastnik mojih dveh nog in pa motorja :D :D .Ok, pa da se jaz ugibam!Ti pa si tisti mlad pubec, ki je tak na kratko posisan, cca 185 cm visine, ki si delal v Orlu tam nekje junija?I'm right?Se moremo na spomlad nekje dobit z motorji pa kako rundo spit!Ja, oni redari pa so totalni idijoti. Posebej oni en, ki ma obseg trebuha vecji kot pa meri njegova visina :twisted: , saj verjetno ves kerega mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm hm hm...rahlo dvomim da veš kdo sem :D Sem malo večji ko 185, začel sem delat šele čisto proti koncu junija, pa ne v Orlu ampak v Uniju - oni šalter pred zimskim vrtom, ravno pod stopnicami evo :D No O.K. se Orla mamo tud prek samo to bolj po potrebi, če glih kaj kličejo iz recepcije pa ponoči :wink: Samo nisi ti nikol v hotel prišo z motorom, ne? V garaži so sicer bli od časa do časa ampak to od gostov, tvojega nisn vido (Bandit 1200?), zunaj pa ga tud nisi puščal, vsaj ne zadaj na dvorišču. Ime če ni skrivnost? Jaz sem Jure. Glede varnostnik, sploh onega ki ga omenjaš - kaj se te buniš, toti je tak VAŠ, vsi ostali smo iz Protecta :twisted: :lol: :lol: Zaj pa je polno mačkic not a? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm hm hm...rahlo dvomim da veš kdo sem :D Sem malo večji ko 185, začel sem delat šele čisto proti koncu junija, pa ne v Orlu ampak v Uniju - oni šalter pred zimskim vrtom, ravno pod stopnicami evo :D No O.K. se Orla mamo tud prek samo to bolj po potrebi, če glih kaj kličejo iz recepcije pa ponoči :wink: Samo nisi ti nikol v hotel prišo z motorom, ne? V garaži so sicer bli od časa do časa ampak to od gostov, tvojega nisn vido (Bandit 1200?), zunaj pa ga tud nisi puščal, vsaj ne zadaj na dvorišču. Ime če ni skrivnost? Jaz sem Jure. Glede varnostnik, sploh onega ki ga omenjaš - kaj se te buniš, toti je tak VAŠ, vsi ostali smo iz Protecta :twisted: :lol: :lol: Zaj pa je polno mačkic not a? :lol: :lol:

Ja saj jaz stanujem v Uniju, moje okno pa gleda direkt na parkirisce. V hotel pa res nisem nikoli prisel z motorom, samo vem pa da majo tudi neko garazo za motore, ker sem veckrat videl kake motoriste iz tujine ki so prisli v Orla.Normalno da ime ni skrivnost!jaz sem mitja, soba 264 v Uniju. Kaj mogoce ves ce je kaj za placat ce hoces met motor v garazi ali ne?Ker za avto vem da so enemu kolegu ki je tudi iz unija nekaj komplicirali ker bi moral se kako nekaj placevat za parkplac. Klko se mi zdi, je trenutno se samo en varnostnik iz protecta tam, pa tisti je klko tlko vredi. Mackic je polno, pridi kaj pogledat :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!