Skoči na vsebino

blokada na 11kw


aljaz18

Priporočene objave

lep pozdrav!

na forumu sem zasledil samo podatke kako se da zablokirati močnejši motor na 25kw. mene pa zanima če se da na 11kw ker grem verjetno v naslednjem mescu delat izpit za 125ccm. najraje bi kupil yamaho xt 660 :D

zanima me tudi kje se bi dalo najceneje opravit izpit? v mbju..

se opravičujem če tema že obstaja.

že v naprej hvala za odgovore. LP :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja, ampak je namenjena samo motorjem z 125ccm, karei presegajo moč 11kW, da jih potem blokirajo in so vozni v cestnem prometu...ker pogoj pri A1 izpituje 125ccm, ter največ 11kW, tako da xt660 ne smeš vozit.....na 25kW se je pa dalo blokirati močnejše in večje motorje, ker tisti izpit nima omejitve v delovni prostornini, ampak samo pri moči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor :P

škoda...

bi se dalo kje dobit kakšne kite (180ccm..) za yamaho xt 125? ker 9 konjev mi je malo premalo glede nato da trenutno vozim tzrko ( 100 km/h :D) rad bi da bi šla vsaj ene 140.. do 2t mi pa ni ker so preveliki stroški :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor :P

škoda...

bi se dalo kje dobit kakšne kite (180ccm..) za yamaho xt 125? ker 9 konjev mi je malo premalo glede nato da trenutno vozim tzrko ( 100 km/h :D) rad bi da bi šla vsaj ene 140.. do 2t mi pa ni ker so preveliki stroški :(

S tako predelanim motorjem boš v prekršku. Vozi to kar ti pripada glede na kategorijo vozniškega dovoljenja in počakaj na čas, ko boš naredil izpit za višjo kategorijo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor :P

škoda...

bi se dalo kje dobit kakšne kite (180ccm..) za yamaho xt 125? ker 9 konjev mi je malo premalo glede nato da trenutno vozim tzrko ( 100 km/h :D) rad bi da bi šla vsaj ene 140.. do 2t mi pa ni ker so preveliki stroški :(

Jurja kupiš pa maš mir :) 180 konjev, moči nikdar ne zmanka ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler njega nebo zmankal ? :fredy:

Če ma že v osnovi ideje blokira 660 na 11kW ( verjetno samo na papirju ) in glede na to, da več kot skuterja še nikoli ni pelau...a ni vseeno al ma XT 660 al GSX-R 1000 :)

Počasi se daleč pride, vztrajnost pa vrlina redkih...

Pa fant...če še nisi opazil imaš za A1 izpit omejitev tudi glede prostornine motorja in sicer >125ccm :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!