Skoči na vsebino

mam en problem z ranerco


tomaž111

Priporočene objave

mam problem z ranerco je 2oo3 letnik in ima užig samo na štarter ubistveno električni vžig kurbla nima

pa me zanima zakaj ne vžge učeri mi je zmankalo bencina pa nisem vedo da ga je pa sn še jo kar vžigo pa ni vžgala pol sn vijo da ni bencina not in sem ga naliv a jo užigam pa ni hotla vžgat pa sn svečko poglejo je vse mela iskro vse pa še zalita je bla nato sn svečko obriso in jo dav nazaj not pa jo hočem vžgat pa ne vžga.

a mogoče gdo ve kaj bi lahko bilo?????

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam problem z ranerco je 2oo3 letnik in ima užig samo na štarter ubistveno električni vžig kurbla nima

pa me zanima zakaj ne vžge učeri mi je zmankalo bencina pa nisem vedo da ga je pa sn še jo kar vžigo pa ni vžgala pol sn vijo da ni bencina not in sem ga naliv a jo užigam pa ni hotla vžgat pa sn svečko poglejo je vse mela iskro vse pa še zalita je bla nato sn svečko obriso in jo dav nazaj not pa jo hočem vžgat pa ne vžga.

a mogoče gdo ve kaj bi lahko bilo?????

lp

svečko moraš z drot krtačo spucat pa pustit veni da se dobro posusi.mogoče ga zaliva recimo da ti je plovek zašteko v frgazeru.drugače pa res pusti svečko čez noč veni da se dobro posusi pa jo spucaj z drot krtačo.če ma iskro pa benz bi pol mogo kresnit.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam problem z ranerco je 2oo3 letnik in ima užig samo na štarter ubistveno električni vžig kurbla nima

pa me zanima zakaj ne vžge učeri mi je zmankalo bencina pa nisem vedo da ga je pa sn še jo kar vžigo pa ni vžgala pol sn vijo da ni bencina not in sem ga naliv a jo užigam pa ni hotla vžgat pa sn svečko poglejo je vse mela iskro vse pa še zalita je bla nato sn svečko obriso in jo dav nazaj not pa jo hočem vžgat pa ne vžga.

a mogoče gdo ve kaj bi lahko bilo?????

lp

Najprej napiši, če še sploh dobro vergla,ali si štarter že zjebo.Če je svečka mokra jo malo segrej kar na plinskem gorilniku jo montiraj kar vročo in ti bi moral vžgat.Če pa si verglal brez, da bi dal svečko na maso si že uničil modul vžiga.Namreč iskra mora biti lepa rudeča in ne švoh plava.Seveda pa kot ti je že bilo omenjeno preveri tudi ventilček nad plovkom,da nebi priškla kaka smet in bi ti mašino zalivalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden začneš smetiti po forumu si preberi kak se forum pravilno uporablja! To boš našel tukaj

Potem poiščeš pravo temo! To boš našel tukaj

Pa še na nekaj bi te opozoril: znamko in tip vozila napiši pravilno, ker marsikdo ne ve-mo kaj je "ranerca" in ti posledično ne more-mo pomagati.

Pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš problem tut sam s sabo, ker tut brati ne znaš, motocikla Runer pa ne poznam, vem sam za skuter....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika začetnica, ločila... Uh, Langerholceva Jelka bi se za glavo držala, če bi imela takšnega učenca. No, bila je stroga, ampak naučila nas je pa.

Vprašđanje o Gilleri Runner pa le postavi v temo o skuterjih. Pa srečno pri reševanju težave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih me je sram, da sem štajerc.

Mene nebo nikol:D taki komentari kak pišeš pa podobno pa talanje minusov ker si kaj si je men bzv.

Forza Maribor:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!