Skoči na vsebino

Kaj kupiti v kategoriji sport tourer


SilverArrow

Priporočene objave

Ta staro multistrado. če se prav spomnem enega testa, je še VSTROM in KLV nascal... res pa je to bla prmerjava v enduro klasi...

Tudi jaz sem mnenja da ga čez GTR ni! Sploh če pogledaš skozi razmerje cena / motor / zanesljivost / performanse... pa če dodamo k temu še zadnji model z dodelano aerodinamiko in novo elektroniko... ZMAGA ni kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo Sport tourerje, NE PA NAVADNE TOURERJE!!!, vsekakor zmaga tanovi Kwak Z1000SX. Absolutno. Edini problem (vsaj po mojem) tega motorja je relativno neudoben sedež. Lahko bi ga naredili bistveno boljšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta staro multistrado. če se prav spomnem enega testa, je še VSTROM in KLV nascal... res pa je to bla prmerjava v enduro klasi...

Samo za to, ker mi je dolgčas, bi te prosil, da mi malo definiraš tale nascal

Meni se zdi, da je v vzporednih testih toliko subjektivnosti, da si z njimi kej dost ne da pomagat. Razen, če imamo supersportake. tam je merilo jasno. Čas kroga. Vse ostalo. . . . ekstremno subjektivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo Sport tourerje, NE PA NAVADNE TOURERJE!!!, vsekakor zmaga tanovi Kwak Z1000SX. Absolutno. Edini problem (vsaj po mojem) tega motorja je relativno neudoben sedež. Lahko bi ga naredili bistveno boljšega.

Tako da bi mu napopal Aprilia nalepko? (malmoramdražitgledenatodajeapriliaedinočemgovoriš)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo samo veš da ma futka res fajn zic, me je jaka pelju en krog pa se prou lepo udobno čiča. če ne itak vsi vemo da ga ni žez futko za našega dohtarja :P

tega kawasakija ma pa dami a ne? če bo peljal en krog bom lahko objektivno povedala kje se bolje sedi :P

pa sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo Sport tourerje, NE PA NAVADNE TOURERJE!!!, vsekakor zmaga tanovi Kwak Z1000SX. Absolutno. Edini problem (vsaj po mojem) tega motorja je relativno neudoben sedež. Lahko bi ga naredili bistveno boljšega.

Za velike riti je lahko neudoben, a meni je kul :grim . sicer pa si ga daš napolnit z gelom, pa predelati po svoje. Se pa strinjam s tvojim mnenjem, da je v ožjem izboru ST mašin, ker še omogoča malce divjo vožnjo, lahko ga premetuješ kot igračo tudi v ostre in zavite ovinke, hkrati pa lahko cel dan kruzaš.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo samo veš da ma futka res fajn zic, me je jaka pelju en krog pa se prou lepo udobno čiča. če ne itak vsi vemo da ga ni žez futko za našega dohtarja :P

tega kawasakija ma pa dami a ne? če bo peljal en krog bom lahko objektivno povedala kje se bolje sedi :P

pa sorry za :topic:

Nč te ne bom pelau...bova kar zamenjala, da jst probam dajtoneta! :kva1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč te ne bom pelau...bova kar zamenjala, da jst probam dajtoneta! :kva1:

Baje je tudi ta silno neudoben. Again ni Aprilia :) Je pa zelo všečen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo: ti se kr zajebavi. Sem pa en redkih, k je sploh ze vozu Z100SX in Futuro... Vsaj kar se tiče sedeza tle sploh ni primerjave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo: ti se kr zajebavi. Sem pa en redkih, k je sploh ze vozu Z100SX in Futuro... Vsaj kar se tiče sedeza tle sploh ni primerjave.

Ti srečnež. Jst sm pa eden redkih, ki je v SLO imel Tuonota 125. Big deal :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak najbl važn sm pa jest, ker sem vozil APRILIA THE FUTKA FUTURA. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo ja daytona ma zic pač tak špartanski. sicer košta original z gelom 100GBP, ampak itak je to ss tko da nekega silnega udobja ni za pričakovat.

Dami get in very long line. Sicer pa motorja se ne posoja, tko da neč ne bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika: posoja se ne, menja pa se kdaj. Če ti on slucajno tvojega na tla butne, pa se ti njegovega ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dober motor. Masina izjemno gladko tece, tudi za peljat je super, skratka je za imet.

Zdej pa se ena primerjava s Futuro: zic je manjši in trši, pa tudi kufri so ravno tako majhni, da noter ne stlačiš čelade. Boljši jepa definitivno po motorju, ker je 1050 ccm trivaljnik gladek ko svila, zvok je super, pelje se pa približno enako dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Zanimive razlage berem! Moje mnenje; ko se odločaš o nakupu moraš v prvi vrsti vedeti

1. ZAKAJ kupuješ motor,

2. koliko KM boš letno delal,

3. ali se boš vozil SAM ali s partnerjem,

naredit ožji izbor in se peljat z dvema al tremi favoriti, pol pa kupit!

Enostavno ko pasulj! :mellow:

Na podoben način je meni "sedel" GRT novi model, sem fuuuullll zadovoljen, prava mašinca res! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive razlage berem! Moje mnenje; ko se odločaš o nakupu moraš v prvi vrsti vedeti

1. ZAKAJ kupuješ motor,

2. koliko KM boš letno delal,

3. ali se boš vozil SAM ali s partnerjem,

naredit ožji izbor in se peljat z dvema al tremi favoriti, pol pa kupit!

Enostavno ko pasulj! :mellow:

Na podoben način je meni "sedel" GRT novi model, sem fuuuullll zadovoljen, prava mašinca res! :grim

Pa gledaš še porabo in kupiš racionalno.

Motor je užitek in luksuz, sploh če govorimo o modelih za 10.000+. Zato kupiš tistega, ki ti je najbolj všeč. Če nič drugega ne boš grdo gledal vsakič ko boš stopil v garažo, pa si mislil, ojoj kakšno grdobo imam. Ampak boš dobil nasmeh do ušes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!