Skoči na vsebino

na kaksne motorje se babe njbolj lepijo?


HenrikVIII

Priporočene objave

Tam, v 80' je motor še bil nekaj, s katerim si lahko šarmiral fračo. Zdaj pa... pojdi kdaj na lokalno motosrečanje -koga vse tam vidiš na motorju (nisi nič, če nimaš motorja, prevladuje mišljenje). Zakaj sem napisal lokalno motosrečanje? Ker večina teh novodobnih motoristov skorajda ne pelje izven občinskih meja. Ajd, recimo do tromestne številke v kilometrih še pride, pa hajd nazaj. Pa seveda vklopljen Garmin, da se ne izgubi na tuji cesti, 30 km od doma.... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, zdej študira kako bi žensko ujel "na motor", čez nekaj let pa bo študiral kako bi jo dol z motorja spravil :naughty:

Eh, to pa že vsi vemo kako se naredi:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na rdeče!

Doba vaških posebnežev je bila že v drugem tisočletju mimo!!

Če hočeš biti danes zažigalen, si lahko samo z visoko legiranim (trdim"diskom") hehehe...! :OK::kva2:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vsaj 10, še boljše pa 15 ali 20 let prepozen, pa še takrat tenere in podobni traktorji niso bili najbolj popularni modeli. zdaj ti je lažje da motor pustiš doma, greš ven in jo napiješ pa z taksijem domov spraviš. aja taksi zato ker je fajn če si tudi ti pijan - je izbira dobrih bab večja ker po 3 uri zjutraj "grejo vse grde babe domov in ostanejo samo še lepe!" :evilgrin:

:boobies: Izgleda, da si pogosto med 3-4 uro na izhodu iz Ribičije....:naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:boobies: Izgleda, da si pogosto med 3-4 uro na izhodu iz Ribičije....:naughty: :whistle:

ne prakticiram več tega športa, pa še premlad sem da bi na ribičiji pecal vaše žene :evilgrin: samo opisujem taktiko, ki pali od najbolj zanikrnega kafiča do afterpartija v gledališču :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne prakticiram več tega športa, pa še premlad sem da bi na ribičiji pecal vaše žene :evilgrin: samo opisujem taktiko, ki pali od najbolj zanikrnega kafiča do afterpartija v gledališču :naughty:

He,he......good one...:worship: Univerzalna taktika.....:alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje se lovijo,da ti dobro stoječ fotr privatnik kupi motor! neglede na znamko,barvo ali kubaturo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vsaj 10, še boljše pa 15 ali 20 let prepozen, pa še takrat tenere in podobni traktorji niso bili najbolj popularni modeli. zdaj ti je lažje da motor pustiš doma, greš ven in jo napiješ pa z taksijem domov spraviš. aja taksi zato ker je fajn če si tudi ti pijan - je izbira dobrih bab večja ker po 3 uri zjutraj "grejo vse grde babe domov in ostanejo samo še lepe!" :evilgrin:

Res je, po 4 uri zjutraj pa gredo domov tudi vsi moški :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jih pred 20 leti dobil na avtomatika, pozneje na čoperja (pa še yamaha povrh vsega :whistle: ), pa pol na nakeda in en kup motorjev ki sploh niso bili moji (testni). ampak največ sem jih vseeno dobil peš, s prijazno besedo, pogledom v oči, roko na njeni riti in pospeškom iz gostilne poti domu ali v grmovje.

pomoje motor niti ni pomemben toliko :evilgrin:

Motor niti ne, glavno da je kardan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je pa tko, da maš več šans da se nalepjo na kamjon; je večja površina in težje ubežijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!