Skoči na vsebino

Mini TV


Priporočene objave

Hja, sem pred dilemo - kupit al ne? Je ČB, stane 15.000 SIT. Zanima me kolko kanalov vleče (upam da ne samo 4 :oops: ) če ma kdo kaj podobnega, pa katere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"vlece" tiste,katere dobis s sobno anteno in so oddajani na podrocju,kjer si.v LJ ti _najbrz_ TV beograd ne bo "potegnilo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sem pred dilemo - kupit al ne? Je ČB, stane 15.000 SIT. Zanima me kolko kanalov vleče (upam da ne samo 4 :oops: ) če ma kdo kaj podobnega, pa katere?

Živio!

Če ima TV S kanalnik ali pa celo še Hyperband, potem vleče enako kot pa vsak sodoben tv sprejemnik. (prepričaj se, da ima vgrajen vsaj S kanalnik)

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area - najprej pojasni, kaj je miniTV?

Za nekatere je miniTV tisti, ki ima diagonalo manj kot 77 cm, za druge so to sobni televizorčki, za tretje pa so miniji tiste stvarce za v žep...

Potem bomo govorili naprej: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AREA_51, zakaj pa rabiš mini TV sprejemnik (preganjanje dolgega časa na kakem nočnem dežurstvu,...???)? Morda bo s to informacijo laže dati kak konkreten nasvet.

Kakorkoli že, od tistih ČB škatlic ni preveč za pričakovati. Sicer pa preveri vsaj to, kar ti je napisal Jaša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

transalp BINGO :lol: Zadni cas sem totalno down ponoči, kave se nočem navadit, 12 ur ne morem brat knjig, klasike al pa kakega jazza ob 2 3 zjutraj pa mi ni glih za poslušat :shock: Zato sem se odločo da nabavim eno tako malo stvarco, sicer mamo eno velikoooo TV (72cm) ampak je cela kapija osvetljena in šef to opazi na 200m - strogo kršenje delovnega reda; zagrožen ukrep prekinitve pogodbe :oops: No, tako malo bi pa mel kar v potovalki not pol pa samo zaprem če kdo pride pa je stvar rešena. Gledal pa sem jo v Šparu, se danes grem še 1x tja, bom verjetno kar nabavo - majo pa eno za 15 in eno za 22 (tista dražja je firma BENQ če ti je kaj znano). Priporočaš kateri točno določen model, ne predrag?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se mi je zdelo. "Benq" poznam - bivši "Acer". Je pa težko reči, katerega vzeti. Vsekakor si oglej funkcije obeh, vprašaj, če imata kabelski (hyperband ali le "navadni" S kanali?) tuner, v trgovini pa pred nakupom primerjaj sliko na obeh modelih. Preizkusi tudi kvaliteto sprejema na vgrajeni anteni - spet primerjaj oba sprejemnika.

Morda le v razmislek - za dobrih 30 tisočakov se (v akciji) dobi že prenosni barvni TV s 37cm diagonalo, ki ima tudi hyperband tuner in daljinca. Mogoče bi vseeno kje pokukal za barvnega, dobijo se tudi z manjšo diagonalo (9 col, to je cca. 23cm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.000 mi je že rahlo dosti, pa to bi še nekak šlo...ampak 37cm je pa preveč :wink: Barvnega 23cm bi pa blo zanimivo videt, jaz ga nisem nikjer, razen enega Grundigovega za norih 49.000 SIT (BIG-BANG) :shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imaš prav. Pri nas bo izgleda res bolj težko z 9-colskimi barvnimi TV-ji. Pred leti so nekaj imeli v Conrad-u (mislim, da "Roadstar"), pa zdaj menda nimajo več. So pa te škatlice bolj priljubljene pri Američanih. Poleg Grundiga naj bi jih delala še vsaj Philips in Panasonic, vendar so to vse znane znamke, kar pomeni visoko ceno. Najti bi bilo treba nekaj "noname" oz. z manj znanim imenom. Mogoče se dobi kaj pri naših severnih sosedih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!