Skoči na vsebino

Dirkališča po španiji / italiji


mihaing

Priporočene objave

Pozdravljeni,

ker sva se z mojo drago dokončno odločila, da bova odpotovala najprej v Italijo in nato v Španijo z motorjem a tokrat s seboj na avtoprikolici :naughty: , da ne bom umrl od muk :yea1::yea1: bi vas prosil za pomoč ker verjamem, da ste nekateri pravi stručkoti na tem področju in sicer:

Bi prosil za linke dirkališč v Španiji in Italiji (blizu obale ali oddaljeni max 100km) katera so odprta za javnost (kot ala Grobnik) skozi celotni teden in ne samo za vikende, da si bom lahko dal malo duška z mojim "skuterjem :grim :grim "

Le tako bova oba imela kaj od dopusta :D :grim

Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ker sva se z mojo drago dokončno odločila, da bova odpotovala najprej v Italijo in nato v Španijo z motorjem a tokrat s seboj na avtoprikolici :naughty: , da ne bom umrl od muk :yea1::yea1: bi vas prosil za pomoč ker verjamem, da ste nekateri pravi stručkoti na tem področju in sicer:

Bi prosil za linke dirkališč v Španiji in Italiji (blizu obale ali oddaljeni max 100km) katera so odprta za javnost (kot ala Grobnik) skozi celotni teden in ne samo za vikende, da si bom lahko dal malo duška z mojim "skuterjem :grim :grim "

Le tako bova oba imela kaj od dopusta :D :grim

Hvala za pomoč

Lahko si pogledaš tole stran http://www.rennstrecken.tv/ gor dobiš vse info dirkališča+posnetke vožnje+kontakte dirkališča:))

Pa uživaj na dopustu:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL, to sprašuje tip, ki je pred enim mesecem spraševal tole :

Pozdravljeni,

verjamem, da se lahko zanesem na vaše izkušnje, zato se obračam na vas in sicer:

Ker sem popoln začetnik v svetu motorjev imam pred nakupom seveda nekaj vprašanj, katere bi prosim, če mi lahko odgovarjate v zaporednju:

1. kupil bi motor do nekje 10.000EUR (v primeru, da je tehten razlog zakaj lahko tudi več)

2. katerega mi predlagate vi, iz vaše zbirke in sicer imam potrebe po:

- zelo dinamični vožnji po ostrih ovinkih in avtocesti (potovanja, pot do službe in nazaj je cca 200km)

- letno prevozil okoli 35-40.000km :yea1::yea1: (ali je to pri motorjih sploh mogoče na daljšo dobo)???? Nujno iskreno odgovoriti!!!

- na motorju bi se vozila kdaj pa kdaj tudi dva, a jaz sem kar težkokategornik

3. poraba tega predlaganega motorja in sama vzdrževanja, ter servisi (periodično na koliko km in cena, kako je z deli kasneje)

Iskreno se vam zahvaljujem za pomoč :yea2:

za posrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, way ahead of you.

Vse je že spakirano, odpravljam se na tri-tedensko potovanje do Portugalske in nazaj. Zaenkrat so v planu 4 dirkališča: Franciacorta, Cartagena, Jerez in Catalunya (Barcelona).

223740_10150261445104351_623084350_7318896_6268010_n.jpg

post-6801-0-07227200-1311923591_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, way ahead of you.

Vse je že spakirano, odpravljam se na tri-tedensko potovanje do Portugalske in nazaj. Zaenkrat so v planu 4 dirkališča: Franciacorta, Cartagena, Jerez in Catalunya (Barcelona).

223740_10150261445104351_623084350_7318896_6268010_n.jpg

a maš to spakirano u Scudota?

če že greš do portugalske. . . Portimao je tam nekje blizu :D

Ful zabave in srečn povatek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kombi je Fiat Scudo, letnik 2000. Servis sem naredil in dal noter nov hladilnik, upam da bo zdržal celo pot.

Tudi Portimao (Circuito Algarve) grem pogledat. Žal v terminu ko bom tam niso imeli prostih terminiv, zato se po vsej verjetnosti ne bom mogel vozit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kombi je Fiat Scudo, letnik 2000. Servis sem naredil in dal noter nov hladilnik, upam da bo zdržal celo pot.

Tudi Portimao (Circuito Algarve) grem pogledat. Žal v terminu ko bom tam niso imeli prostih terminiv, zato se po vsej verjetnosti ne bom mogel vozit.

za hec mal poglej kolk pride trajekt barcelona-genova. Cenovno trajekt na tej relaciji premaga motor. Za avto pa ne vem. (je 10 let mimo odkaar sm se podil tam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, way ahead of you.

Vse je že spakirano, odpravljam se na tri-tedensko potovanje do Portugalske in nazaj. Zaenkrat so v planu 4 dirkališča: Franciacorta, Cartagena, Jerez in Catalunya (Barcelona).

223740_10150261445104351_623084350_7318896_6268010_n.jpg

Uhh..temu se pa reče sanjski dopust:)))

Uživaj še za nas...pa ko se vrneš pričakujemo poln report strški-doživetja-vtisi dirkališč itd:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, najem Jereza za cel dan (vikend!) je 7.500€. Primerjajte to ceno z najemom Grobnika pa vam ne bo nič jasno. MotoGP pista proti kamnodromu.

Pisal bom potopis, ki bo po vsej verjetnosti objavljen tudi v reviji Motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ker sva se z mojo drago dokončno odločila, da bova odpotovala najprej v Italijo in nato v Španijo z motorjem a tokrat s seboj na avtoprikolici :naughty: , da ne bom umrl od muk :yea1::yea1: bi vas prosil za pomoč ker verjamem, da ste nekateri pravi stručkoti na tem področju in sicer:

Bi prosil za linke dirkališč v Španiji in Italiji (blizu obale ali oddaljeni max 100km) katera so odprta za javnost (kot ala Grobnik) skozi celotni teden in ne samo za vikende, da si bom lahko dal malo duška z mojim "skuterjem :grim :grim "

Le tako bova oba imela kaj od dopusta :D :grim

Hvala za pomoč

predlagam ti playstejsn :grim da si ga na dopust odneses, med pocitkom pa kaki krog na koleno vrzes :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, najem Jereza za cel dan (vikend!) je 7.500€. Primerjajte to ceno z najemom Grobnika pa vam ne bo nič jasno. MotoGP pista proti kamnodromu.

Pisal bom potopis, ki bo po vsej verjetnosti objavljen tudi v reviji Motorist.

Ja nekatere stvari so prav ne verjetne...kolega iz italije vplačal Pannonio 4 dni+prevoz motorja do dirkališča+hotel z hrano+letalski prevoz 600eur vse organizirano :headbang:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekatere stvari so prav ne verjetne...kolega iz italije vplačal Pannonio 4 dni+prevoz motorja do dirkališča+hotel z hrano+letalski prevoz 600eur vse organizirano :headbang:

Taksne in podobne ponudbe najdeš skoraj v vsaki malo večji trgovini z motorji po Italiji.S tem,da če se pelje organizirano z bus-em in motorje peljejo posebej je cena še malo nižja!

Prijavi pa se lahko vsak zemljan tako da se lahko jezite samo tisti,ki itak ne greste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, najem Jereza za cel dan (vikend!) je 7.500€. Primerjajte to ceno z najemom Grobnika pa vam ne bo nič jasno. MotoGP pista proti kamnodromu.

Pisal bom potopis, ki bo po vsej verjetnosti objavljen tudi v reviji Motorist.

Hudo tastar!

Edin potopis, ki ga mam namen prebrat! Srečno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taksne in podobne ponudbe najdeš skoraj v vsaki malo večji trgovini z motorji po Italiji.S tem,da če se pelje organizirano z bus-em in motorje peljejo posebej je cena še malo nižja!

Prijavi pa se lahko vsak zemljan tako da se lahko jezite samo tisti,ki itak ne greste...

Ja...izvedel letos:) kar dokazuje da v zadnjih nekaj letih moje odsotnosti (kar se motorjev in dirkališč tiče)so vsi povsod pridno delali sam pri naših sosedih ne:(

leta nazaj je bil Grobnik absolutno najbol ugoden če si se včlanil v kak klub kot ga je imel Djuro pa še prosti treningi bili pol ceneje...zdaj se vse na glavo postavilo če greš sam na proste plačaš več kot preko Bobota npr. 3/4 dni. :headbang:

Naslednje leto je treba izkoristit (vse te ponudbe sem opazil so najbol ugodne pri predhodnem vplačilu 4/6 mesecev) in še vse garancije dajo v primeru slabega vremena in podobno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še vse garancije dajo v primeru slabega vremena in podobno

???? Prvič slišim.Ker koliko vem se pista plača naprej in nekak dvomim,da je opcija dobiti nazaj denar v primeru slabega vremena.

Najceneje je nekje dva dni pred odhodom,če še imajo prostor.Je bila v eni trgovini velika tabla "ultimi giorni" sconto -50%

Drugače pa za te zadeve vem,da so vsaj od leta 2004,ko sem začel hoditi po teh trgovinah...Cena nekje skozi enaka!Pač,če te določene stvari ne interesirajo dovolj jih ne veš oziroma zveš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???? Prvič slišim.Ker koliko vem se pista plača naprej in nekak dvomim,da je opcija dobiti nazaj denar v primeru slabega vremena.

Najceneje je nekje dva dni pred odhodom,če še imajo prostor.Je bila v eni trgovini velika tabla "ultimi giorni" sconto -50%

Drugače pa za te zadeve vem,da so vsaj od leta 2004,ko sem začel hoditi po teh trgovinah...Cena nekje skozi enaka!Pač,če te določene stvari ne interesirajo dovolj jih ne veš oziroma zveš....

To za Pannonio kar sem omenil so vplačali nekje Januarja in so glih zdaj gor ...garancija pa je v dnevih same steze ki se lahko pri istem organizatorju koristijo v kakem drugem terminu če je bila vožnja onemogočena zaradi slabega vremena....Bobo ima popuste do 60 dni prej če vplačaš ali če vzameš celo sezono in tudi pri njemu lahko dneve vožnje spet izkoristiš če so bili odpovedani.

Imaš kak link teh organizatorjev ali si to videl sam v trgovinah?...zanimanje je samo težave so že pri iskanju kakega primorca ki bi kam hodil (vsaj Grobnik)da bi si olajšala zadevo in bili bol varni v primeru zapletov itd....zdaj vlečem punco z seboj ki pa motorja npr. ne more sama spravit če se jaz poškodujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Potovanje uspelo

Vozil na:

- Autodromo Franciacorta (Brescia)

- Circuito Cartagena (Cartagena, Murcia)

- Circuit de Alcarras (Alcarras, Lleida)

- Circuit de Catalunya (Montmello, Barcelona)

Obiskal:

- Automotodrom Algarve (Portimao, Portugalska)

- Circuito Ricardo Tormo (Valencia)

Skupaj prevoženih 8.000 km s kombijem in cca 1.000 km z motorjem. Skupni strošek potovanja 1.800€ (z gumami, štartnimami, komplet bencinom, kampi, hrana, ........)

Ko bom imel čas, bom pripravil potopis in vse zbral.

307626_10150281692794351_623084350_7505462_4901739_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Potovanje uspelo

Vozil na:

- Autodromo Franciacorta (Brescia)

- Circuito Cartagena (Cartagena, Murcia)

- Circuit de Alcarras (Alcarras, Lleida)

- Circuit de Catalunya (Montmello, Barcelona)

Obiskal:

- Automotodrom Algarve (Portimao, Portugalska)

- Circuito Ricardo Tormo (Valencia)

Skupaj prevoženih 8.000 km s kombijem in cca 1.000 km z motorjem. Skupni strošek potovanja 1.800€ (z gumami, štartnimami, komplet bencinom, kampi, hrana, ........)

Ko bom imel čas, bom pripravil potopis in vse zbral.

307626_10150281692794351_623084350_7505462_4901739_n.jpg

Čakamooooo:)))

ps.1800 eur to pa je pohvalno ne vem kako ti je uspelo z tako malo denarja vse to ampak se priporočam za tvoje nasvete slišat :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!