Skoči na vsebino

Moped


green day

Priporočene objave

Zdravo mene pa zanima ali je dovoljeno (legalno) če na mopedu ( mislim normalni štirki 50 cca) odstraniš dušilec ker sem slišau da to ni dovoljeno. Ampak najbolj pa me zanima če s tem, ko odstranim dušilec kaj škodujem motorju.... in res me še zanima kako je ali potegne bolj kot z dušilcem ali manj... hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni legalno ker more avspuh ostat tovarniški. koristiš mu ne, tako da letel ne bo nič kaj več, lahko celo zgubi na moči. da pa dosti bolj glasno in tečno prdi je pa itak jasno.

če hočeš met mir pred policijo ne delaj nič, če pa ti je vseeno potem daj gor drug avspuh (včasih so to bili MF power) in predeluj mašino. no ampak potem ne bo šel več 45 in imaš spet probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mene pa zanima ali je dovoljeno (legalno) če na mopedu ( mislim normalni štirki 50 cca) odstraniš dušilec ker sem slišau da to ni dovoljeno. Ampak najbolj pa me zanima če s tem, ko odstranim dušilec kaj škodujem motorju.... in res me še zanima kako je ali potegne bolj kot z dušilcem ali manj... hvala za odgovore

Če hočš ohraniti orginalni izgled naredi sledeče. Dej dol dušilec, nato pa naredi protikonus, z dolžino 20cm. Potem se ga vstavi notri, da nazaj pokrov (zadaj, tist srebrn) in je. Moped nebo kaj dosti glasnejši, poznalo pa se bo konkretno.

post-20023-0-49417500-1312313339_thumb.jpg

Vzameš 0,8mm pločevino in jo zviješ v takle protikonus, in mal pršvasaš da bo skp stal, nakonc protikonus zamašiš, proti vrhu (tam ko je večji premer) pa zvrtaš 4 luknje fi 10mm... S tem boš naredil "resonanco" ... Aja če nimaš možnosti švasanja pa zrežeš mau večji pa daš tko da se prekriva pa noter dva šravfa al pa neki... Najprej pa si točno nariš na papir, jz sm naredu s programom Style n' sheet, ki ti nariše in potem po merah sprintaš, izrežeš, prerezeš na pleh in nardiš.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!