Skoči na vsebino

oprema ki jo motor potrebuje za registracijo


zankuk

Priporočene objave

mene pa za nima točno kakšen je spisek kaj mora vse imeti motor za registracijo. najbol me zanima za vzratna ogledala če jih moraš nujno met gor ker mi zelo pokvarijo videz. poleg smernikov luči tablice števca je še kaj kar mora biti nujno na motorju??

lp hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg smernikov luči tablice števca je še kaj kar mora biti nujno na motorju??

lp hvala za odgovore

Zavore.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....najbol me zanima za vzratna ogledala če jih moraš nujno met gor ker mi zelo pokvarijo videz.....

Narobe razmišljaš :slap: . Vožnja BREZ ogledal ti prej ali slej zelo pokvari VIDEZ :headbang::wallbash:.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem čisto živčen, ko grem na kolo (tisto, na pedala) in ni gor ogledal.

Premisli še enkrat, če ne bi raje imel ogledala. Priporočam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogledalo moraš imeti vsaj levo, smerniki pa niso nujni(če imam prav v spominu, drugače naj me kdo popravi). Če so morajo biti ustrezni in VSI :D, če pa jih ni, naj bi signaliziral z roko. Se pa splača to preverit če še drži, nekaj let nazaj je še to veljalo.

Drugače pa za lastno varnost (vsaj po pisanju sodeč, imaš bol razmetano podstrešje) je bolje, da imaš vse na cesti :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju moraš imeti vse kar je bilo v originalu (oba ogledala, smernike... ), brez tega so lahko samo kakšni oldtajmerji, ki tega tudi v originalu niso imeli.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa za nima točno kakšen je spisek kaj mora vse imeti motor za registracijo. najbol me zanima za vzratna ogledala če jih moraš nujno met gor ker mi zelo pokvarijo videz. poleg smernikov luči tablice števca je še kaj kar mora biti nujno na motorju??

lp hvala za odgovore

kolikor vem, smerniki niso nujni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špegli ti pokvarijo videz motorja? :lol1: pol dej pa une kozmetične v kšni drogeriji nabavt, maš različne motive; od rožic, zvezdic, hellow kiti pa do bolj resnih in bajkerskih s kšnimi lobanjami :lol1: pajac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa za nima točno kakšen je spisek kaj mora vse imeti motor za registracijo. najbol me zanima za vzratna ogledala če jih moraš nujno met gor ker mi zelo pokvarijo videz. poleg smernikov luči tablice števca je še kaj kar mora biti nujno na motorju??

lp hvala za odgovore

Pa kaj ti je ? Če hočš na styling tekmovanja al pa na dirko pol dej dol ogledala, drugač pa mej gor. Zaradi lastne varnosti, nisi tako hitr da te nebi mogel vsaj še kdo prehitet! Drugače pa kr ma orginal motor gor, mislim da mora tut ostat gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če se navežem na uvodni post... -čelada močno pokvari frizuro. Torej odpade. Jakna... vroče ti bo -sama majica je kul.

Pa izpita tudi ne rabiš, itak se policajem pobegne....

Resno, kako misliš ''ogledala pokvarijo izgled motorja''? Kaj pa imaš -športno zadevo za na Grobnik, ali kaj? Tam pa res ne rabiš ogledal, pa na trial in cross motorjih tudi ne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju moraš imeti vse kar je bilo v originalu (oba ogledala, smernike... ), brez tega so lahko samo kakšni oldtajmerji, ki tega tudi v originalu niso imeli.

lp

Franc

Pol bom jih pa mogu cez mesec na tehnicnem opozoriti.Saj sam brez problema naredim tehnicnega brez desnega ogledala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!