Skoči na vsebino

Avtomatska garažna vrata


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Hojla, spet jaz, ki pojma nimam o zadevah - tokrat o avtomatskih garažnih vratih.

Katera so kvalitetna, niso iz zlata, pa vendar trpežna in dober nakup? Morajo imeti daljinca ali dva, na voljo mora biti širina za spodoben avto, recimo velikosti BMW-ja serije 5 ali kaj več, pa prodajalec mora nuditi hitro in učinkovito vgradnjo, malo štemarije bo tudi treba, in seveda v Ljubljani ali okolici ...

Elpa?

Že vnaprej hvala ... (ene grem jutri gledat, je baje cena 950 z montažo vred, ne vem, al je to drago ali poceni ... )

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roltek so dobre, pa niti ne tolk zlo drage. Sedez imajo pa na Krtini.

KLIK

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam že več kot 10 let Normstahl. Lahko vzameš z ali brez toplotne izolacije ... So zelo prilagodljivi, Do sedaj nobene okvare, napake. Daljincev kolikor želiš - seveda za doplačilo, hitra in kvalitetna usluga, 10 let garancije...

To da so iz Ljubljane ali okolice sploh ni važno, SLO je tako majhna, da vsi delajo povsod ;-)

Še link Avtomatska vrata

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, spet jaz, ki pojma nimam o zadevah - tokrat o avtomatskih garažnih vratih.

Katera so kvalitetna, niso iz zlata, pa vendar trpežna in dober nakup? Morajo imeti daljinca ali dva, na voljo mora biti širina za spodoben avto, recimo velikosti BMW-ja serije 5 ali kaj več, pa prodajalec mora nuditi hitro in učinkovito vgradnjo, malo štemarije bo tudi treba, in seveda v Ljubljani ali okolici ...

Elpa?

Že vnaprej hvala ... (ene grem jutri gledat, je baje cena 950 z montažo vred, ne vem, al je to drago ali poceni ... )

www.rolo-sistemi.si

rolo sistemi otiški vrh pri dravogradu, nabavljeno pred 3meseci, zaenkrat zadovoljen, za približno enako ceno. (268x245,Alu, izolirane, bele barve, dve svetlobni lameli, 2x daljinc), od naročila(se prav plačila 50%avansa) do izvedbe 3tedni....

v primerjavi z roltekom 50% cenejši ob zahtevani enaki ponudbi...... (lohk pa, de so se v rolteku nategnil s tupim gorenjcem.....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, spet jaz, ki pojma nimam o zadevah - tokrat o avtomatskih garažnih vratih.

Katera so kvalitetna, niso iz zlata, pa vendar trpežna in dober nakup? Morajo imeti daljinca ali dva, na voljo mora biti širina za spodoben avto, recimo velikosti BMW-ja serije 5 ali kaj več, pa prodajalec mora nuditi hitro in učinkovito vgradnjo, malo štemarije bo tudi treba, in seveda v Ljubljani ali okolici ...

Elpa?

Že vnaprej hvala ... (ene grem jutri gledat, je baje cena 950 z montažo vred, ne vem, al je to drago ali poceni ... )

Jaz imam HORMAN vrata ze 10 let,nobenih tezav.Ce te zanima poklici 041733799 Franci.Tip je moj sosed,pride k tebi,si zadevo ogleda,kaksno receta in potem ti pove ceno.Aja je pa iz Lavrice :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info vsem!

Je treba še na kaj posebej paziti pri teh zadevah?

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info vsem!

Je treba še na kaj posebej paziti pri teh zadevah?

Fajn je,da vzames vrata z "imenom",ker to nebos menjal vsako leto,pa ce slucajno pride do kakrsnekoli nezgode,imas vsaj rezervne dele zagotovljene :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam HORMAN vrata ze 10 let,nobenih tezav.Ce te zanima poklici 041733799 Franci.Tip je moj sosed,pride k tebi,si zadevo ogleda,kaksno receta in potem ti pove ceno.Aja je pa iz Lavrice :naughty:

Z Hormanom res ne boš brcnil v temo. Dodaten daljinec pa je okoli 50€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hojla, spet jaz, ki pojma nimam o zadevah - tokrat o avtomatskih garažnih vratih.

Katera so kvalitetna, niso iz zlata, pa vendar trpežna in dober nakup? Morajo imeti daljinca ali dva, na voljo mora biti širina za spodoben avto, recimo velikosti BMW-ja serije 5 ali kaj več, pa prodajalec mora nuditi hitro in učinkovito vgradnjo, malo štemarije bo tudi treba, in seveda v Ljubljani ali okolici ...

Elpa?

Že vnaprej hvala ... (ene grem jutri gledat, je baje cena 950 z montažo vred, ne vem, al je to drago ali poceni ... )

Si že zrihtal z garažnimi vrati? Jaz sem bil s temi http://www.matjaz.si/ zelo zadovoljen. Horman vrata, ugodna in kvalitetna montaža, dimenzije po izbiri. Jaz sem si dal narediti vrata 2750 mm širine in tipskih cca 2000 mm višine. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!