Skoči na vsebino

študija primera spletne skupnosti motosvet.com


Priporočene objave

Najprej lepo pozdravljam vse motosvetovke in motosvetovce... Moje ime je Igor in sem že nekajletni član Motosveta hkrati pa študent 4. letnika analitske sociologije na FDV.

Pišem diplomsko nalogo z mogoče malček nekonvencionalnim naslovom ( Obdarovanje kot nova družbena paradigma?). Predvsem zaradi poznavanja tegale našega spletnega okolja (ki je super zadeva: ) )sem se odločil, da s pomočjo le-tega izvedem študijo primera v praktičnem delu svoje diplomske naloge...

No pa da ne bom preveč dolgovezil..spodnji link vodi do ankete, ki jo rešite v čimvečjem številu in čim bolj odkrito ter mi tako pomagate do težko pričakovane diplomce :)

V naprej se vam zahvaljuje...vaš Trojan trance_41_w00t2.gif

http://app.fluidsurveys.com/surveys/igorsiska/motosvet-diploma/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.-anketa bo trajala okoli 14 dni ter je 100% anonimna

Še enkrat havala za vaše odgovore in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo .. izpolnil ... itak ne boš objavil rezultate, tako se spet počutim izkoriščanega :(

Vso srečo pa nared ta diplomac :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom, bom objavil rezultate :)

Diplomc bo pa tud padu..hvala za dobre želje pa odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vprašanju "

Na vožnje z motornim kolesom se najpogosteje odpravljam"

manjka možnost "s sopotnico/sopotnikom na 1 motociklu" ...

pa pri "

Pogosto obiskujem predvsem"

kaj pa če nič ne obiskuješ pogosto, vendar pa včasih oz. občasno?

na tej točki neham izpolnjevati anketo, ker je res brezveze ...

jebomast, a nihče več ne razmišlja, ko pripravlja ankete ...

strašni neki sociolog ... empirika pa tudi nekaj tujega, se mi zdi ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej točki neham izpolnjevati anketo, ker je res brezveze ...

jebomast, a nihče več ne razmišlja, ko pripravlja ankete ...

strašni neki sociolog ... empirika pa tudi nekaj tujega, se mi zdi ...

oww oww.. to je FDV... anketa-->razlaga ped komisijo in se zaposliš na ministrstvu za xy

če ni matrik in diferencialov v diplomi, kot da nimaš fakultete

dečko.. površno si tole zastavil.. par navedb je precej čudnih.. kakšen profil anketiranca boš dobil če enačiš gimnazijo s frizersko in višjo 6 z visoko 7. stopnjo. tu manjka še možnost FDV :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vprašanju "

Na vožnje z motornim kolesom se najpogosteje odpravljam"

manjka možnost "s sopotnico/sopotnikom na 1 motociklu" ...

pa pri "

Pogosto obiskujem predvsem"

kaj pa če nič ne obiskuješ pogosto, vendar pa včasih oz. občasno?

na tej točki neham izpolnjevati anketo, ker je res brezveze ...

jebomast, a nihče več ne razmišlja, ko pripravlja ankete ...

strašni neki sociolog ... empirika pa tudi nekaj tujega, se mi zdi ...

Hvala za opozorilo-no tista majhna žaljivka na koncu je res nepotrebna. Imaš prav, predvsem pogosto se je zgleda zmuznilo pregledu in testu...popravljeno (še enkrat hvala za opozorilo). Kar se tiče vožnje z sopotnico/kom me tukaj zanima povezovanje med motoristi..., so pa narejena tudi ustrezna vejenja-pač da te če odkljukaš določeno možnost vrže nekaj vprašanj naprej).

oww oww.. to je FDV... anketa-->razlaga ped komisijo in se zaposliš na ministrstvu za xy

če ni matrik in diferencialov v diplomi, kot da nimaš fakultete

dečko.. površno si tole zastavil.. par navedb je precej čudnih.. kakšen profil anketiranca boš dobil če enačiš gimnazijo s frizersko in višjo 6 z visoko 7. stopnjo. tu manjka še možnost FDV :winkiss:

Anketa je zgolj podpora študije primera, sama diplomska naloga je bolj kot ne teoretska (ti jo lahko pošljem če želiš :), bo pa itak objavljena. Kar se izobrazbe tiče imaš prav..morda bi lahko malo bolj razvejal zadevo ampak bi se pojavili problemi pri kasnejši analizi. Omejen sem namreč z 7000 besedami (kar je nekje na ravni strokovnega članka) in si ne morem privoščiti podrobnih interpretacij podatkov, ki za raziskavo niso ključenga pomena.

P.S.-si lahko predstavljam od kje izvira ta bes na diplomate/ke FDV..ampak prijatelj, mene osebno ne poznaš :) (npr. nimam nikakršne želje delat v katerikoli vladni instituciji in dejansko študiram iz radovednosti ne pričakovanja neke borne mezde...-če bi se izobrazil npr. za motomehanika, stvar, ki me tudi zanima bi verjetno lahko zaslužil več kot z diplomo fdv :) )

Skratka hvala vsem za rešene ankete. Trenutno vas je odgovorilo 53 :)...anketa bo tekla še nekaj časa tako da vas vse naprošam da pospešeno rešujete zadevo :).

Tudi komentarji so močno zaželjeni, bi vas pa vseeno prosil da se vzdržite osebnih napadov in žaljivk...

,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokljukano trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi moja.

OK, nekaj vprašanj bi se morda res lahko drugače formuliralo.

Ampak apriorno in posplošeno označevanj fdvjevcev z nesposobneži in podobno, se mi zdi res ozkogledno. In nenazadnje, vedno se da vse razlike pogledat iz različnih perspektiv. Če je tebi neko področje tuje in ga imaš za nepomembnega, potem pomisli, da morda ta drug misli isto o tvojemu. Tisto o matrikah pa je itak totalna bedarija. Če bi to držalo, potem bi svet dali v roke robotom in računalnikom, pa bi bilo kao ok?? No, sej zdaj ko je v rokah kapitalistov je itak podobno v k****... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anketa je zgolj podpora študije primera, sama diplomska naloga je bolj kot ne teoretska (ti jo lahko pošljem če želiš

Če nisi ti opazil, bi pa moral mentor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi ti opazil, bi pa moral mentor ...

Pač lapsus-se zgodi, koliko tiskarskih napak se najde po knjigah, ki so bile nevemkolikokrat lektorirane. Je pa kljub tej napakici vprašanje popolnoma razumljivo. Zdaj bi te pa res prosil, da mi nehaš oteževat dela in kvarit izvedbe ankete...

P.S.-do zdaj vas je odgovorilo 62...se ponovno zahvaljujem vsem, ki ste anketo izpolnili, ostale pa naprošam da jo čimprej rešite :)

Zdej pa na počitnice do torka..jupiii :)

Popravljeno . Popravil trojan69
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anketa bo tekla samo še nekaj dni, tako da naprošam vse, ki je še niste izpolnili, da to strite čimprej :). Vsem ostalim pa se zahvaljujem za sodelovanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anketa bo tekla samo še nekaj dni, tako da naprošam vse, ki je še niste izpolnili, da to strite čimprej :). Vsem ostalim pa se zahvaljujem za sodelovanje..

Done :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ni prepozno

LP

NI, ni :)..sem že mislil danes zapret anketo ampak jo bom pustil še do jutri. Hvala za odgovor. do zadj vas je odgovorilo 74!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!