Skoči na vsebino

piaggio, vespa?


mrkii

Priporočene objave

če se ne motim, a ni od yamahe znak gori spredaj pa zadaj? :)

YAMAHA%2Blogo3.jpg

Sem bil preprican,da je honda,dokler nisem videl znaka :whistle: .Mogoce pa da znak ni original :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, nene ni yamaha, to je sam nalepka od yamahe gor, drugace ma znake od piaggio-ta povsod na pokrovču za gorivo je napisano vespa, newem pa za kater model gre..

motor stoji v garazi ze dolgo, frgazer je pokvarjen (nima polovca) pa bi rabu druzga tko da bo vozen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, nene ni yamaha, to je sam nalepka od yamahe gor, drugace ma znake od piaggio-ta povsod na pokrovču za gorivo je napisano vespa, newem pa za kater model gre..

motor stoji v garazi ze dolgo, frgazer je pokvarjen (nima polovca) pa bi rabu druzga tko da bo vozen.

Jaz se vedno mislim,da je Honda gio 50.Malo poguglaj,vespa sigurno ni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vedno mislim,da je Honda gio 50.Malo poguglaj,vespa sigurno ni :naughty:

Pomojem je to piaggio zip ampak že zlo str model 2000 kej tazga, mal posurfej po (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, nene ni yamaha, to je sam nalepka od yamahe gor, drugace ma znake od piaggio-ta povsod na pokrovču za gorivo je napisano vespa, newem pa za kater model gre..

motor stoji v garazi ze dolgo, frgazer je pokvarjen (nima polovca) pa bi rabu druzga tko da bo vozen.

Sem prepričan da bi pasal tudi od novejših skuterjev uplinjač gor (piaggio/gilera), ker nastavek zgleda isti, pa še avtomatski čok ima.

Izmeri debelino cevi, ki gre v gumjasto krivino, pa ti povem če je isti od novejših.

Ker točno takega boš bolj težko najdel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!