Skoči na vsebino

Kam nas pelje ta svet?


umetnica51

Priporočene objave

..u51 še čist malu pa me prpelje do tebe.. :lol: kaj pol :naughty: uf..... :lol1:

Ja če te pot res enkrat pripelje do mene na štajersko...potem dvomim,da boš šla normalna nazaj domov :grrr

Anči naj se tud tebi kr takole javno enkrat zahvalim za vse, za smeh...za zajebancijo, za presenečenje tm na pumpi...

Mislim da bo tri leta nazaj, ko sva se uradno srečali pr Vaških v Domžalah in še vedno hranim fotografijo,ko sva si smeje podali roke...in se u živo tud takoj poštekali...

Hvala ti.....zato ker si original :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako leta hitijo...kako hitro se obrne leto, vem zdaj vedno bolj tudi jaz...hvala tud vam motosvetovci za vsa voščila in lepe želje.

A vse kar mi ostane je to, da bom vedno hodila pogumno naprej.... in se spominjala samo lepih trenutkov...nikoli pozabljenih fešt in veselic,ki so bile v moj fotografski objektiv nemalokdaj zabeležene...

In tiste sojene in nesojene ljubezni, sanjarjenja o planinah, o razstavah in morda nekoč o svojem motorju....o vsem najboljšim kar si lahko zaželi vsaka duša. Tudi moja.

ENA LEPŠIH PESMI: SLAPOVI- Če se z jutrom ne zbudim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidiš kam pelje ta svet. Lepo hodiš po Smetanovi, ko se en Motosvetovc skoraj zaleti v tvojo bundo. Oprosti, ker nisem imel časa za :kava: , naslednjič se bom bolj potrudil. :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Darko tisto srečanje je bilo pa kr malo filmsko... Grem peš po pločniku...in nekdo poleg mene reče: "Si ti umetnica51? "

Ta jakna DAYTONA je že doživela marsikaj. ...No le glej,da naslednjič pade :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že mislim zaspat...pa ne morem...

Danes je za menoj spet en bolj zanimivih dni...

V UKC Maribor sem opravila magnetno resonanco roke. In pol ure v komori je še kar živo pred menoj. Še prej sem si morala čepke dat v ušesa, ker je ta stroj res nekam preveč glasno ropotal... Moram priznati,da sem bila tiste pol ure v komori zelooo jezna, od jeze bi se lohk užgalo :unsure:

...vse sorte mi je rojilo po glavi....predvsem pa to, kaj mi je tega treba??? Kaj bo z roko? Res je, da bolečine ni več,da lahko roko brez problemov vrtim....a bojim se še vedno dvignit težje stvari...Kaj šele, da bi si danes upala tako kot včasih zjutraj narediti 5 svojih slavnih sklec...

Seznanjena sem,da lahko traja pol leta, da se zaceli...a več bo povedal travmatolog.

Do takrat pa bom morala še malo potrpeti,a hvalabogu imam zalogo platen in barv in da lahko v tem času počasi vsaj kaj koristnega naredim...

Sem se pa danes kar tako (malo iz jeze) prvič v življenju zglasila pri odvetniku,da povprašam kaj lahko naredim v primeru poškodbe na delavnem mestu...

Sploh zato,ker je bil danes ravno dan za brezplačno pravno pomoč.

Na prvih vratih kao znane odvetniške firme v središču Maribora sem naletela na nadutost neke tajnice (firmo je škoda omenjati...)...A drugič sem imela večjo srečo,saj sm na vratih neznanega odvetnika naletela na veliko prijaznost in več kot očitno profesionalnost in gostoljubnost.

Odvetnik,ki mi je po prebranih izvidih travmatologa takoj svetoval,da še danes vloži odškodninski zahtevek...se ni mogel nehat čudit, zakaj oklevam, če me nič ne stane...

Šla sem res samo po nasvet k neznanemu odvetniku...Ker je bil ta dan ravno na mestu, z mojo jezo vred.

Lahko bi za mnenje vprašala dobrega kolega odvetnika iz Ljublane. A vedno mi je bilo malce nerodno še njega vprašat o zadevah, ki so me težile, saj je že doma veljalo pravilo,da pozabi in potrpi, bo že Bog vrnil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kam nas to pelje pik.... ^_^

.... najprej u soboto na štant na ene dva kuhančka pa mogoče kšnga takratkega ..... pol pa u maline ..... :kva2:

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pik te srbijo te maline a..... :lol: :P ma kaj je-bo prav štant poseben za nas tam al kako...ti strežeš :naughty: ufa

.... ja, verjetn bom res stregu ..... :smoke:

..... ženi .... :bounce:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.....seronje nakladaške :glare:

a mislš ??????

..... do tuki je blo še skor vse čist res ..... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hvala bogu je za une,ki nočejo več uživat ta naš prekrasen planet.......ampak jst vem da ne bo konec,tko da bo treba še v roke prjet krmp pa lopato pa..... :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti bo kramp pa lopata? a boš lukno na drug konc sveta nardila ? :kva1: sej ti je lepo tle lej jo no....

...pajki povej ti rajš kej druzka ne o krmpu in lopati..... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec sveta se je za ene že začel,

za nas se bo začel ob pol noči,

za druge pa 28 ur kasneje .. takole od oka.

Inki so brcnili v temo, ker so mislili, da se

en datum v istem trenutku začne za cel svet.

Iz Nove Zelandije so po telefonu javili, da je vse ok,

da se imajo fino in se pripravljajo na Božič in novo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec sveta se je za ene že začel,

za nas se bo začel ob pol noči,

za druge pa 28 ur kasneje .. takole od oka.

Inki so brcnili v temo, ker so mislili, da se

en datum v istem trenutku začne za cel svet.

Iz Nove Zelandije so po telefonu javili, da je vse ok,

da se imajo fino in se pripravljajo na Božič in novo leto.

Inkovsko prerokbo si narobe predstavljate, konec sveta pride vedno NENAPOVEDANO

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok .. ni konc sveta ... je pa konc tedna :P ... to pa tut neki šteje, kajne :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!